مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ‘توقف’ در ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در میان coronavirus همه گیر

مایدزرت | No comments

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت خود را “متوقف” ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی آن را به عنوان انجام یک بررسی از سازمان جهانی را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

“ما نگرانی عمیق در مورد اینکه آیا امریکا سخاوت قرار داده شده است به بهترین استفاده ممکن است” رئيس جمهور گفت: در یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی. “واقعیت این است که که موفق به اندازه کافی دست آوردن دامپزشک و به اشتراک گذاری اطلاعات به موقع و شفاف و مد.”

تهمت متهم کرده است این سازمان از حرکت به سرعت به اندازه کافی برای صدای زنگ بیش از COVID-19 و از بودن بیش از حد چین پسند. او با حمله به آژانس برای مشاوره آمریکا علیه ممنوعیت سفر از چین به سایر نقاط جهان در میان شیوع.

“و این دنیا – که – جهانی بهداشت اشتباه کردم” رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در کاخ سفید هفته گذشته است. “منظورم این است که آنها آن را بسیار اشتباه است. در بسیاری از آنها در اشتباه بودند. آنها نیز به حداقل برسد تهدید بسیار به شدت و خوب نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته او با توجه به برش که بودجه اما در روز سه شنبه او را متهم به سازمان “به شدت mismanaging و پوشش” گسترش coronavirus پس از اولیه شیوع در ووهان چین.

واقعیت را بررسی کنید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل سازمان جهانی بهداشت

نظرسنجی: در چهار ویرانگر هفته آمریکایی ها’ ترس از coronavirus منفجر شده اند

ایالات متحده پرداخت می شود $893 میلیون دلار به این که در طول آن دو سال بودجه پنجره با توجه به وب سایت سازمان. که پول نشان دهنده حدود 15 درصد از افرادی که بودجه.

تاسیس در سال 1948 این است که یک سازمان مستقل است که با این نسخهها کار با سازمان ملل متحد در نظر گرفته است و بخشی از U. N. سیستم.

در روز سه شنبه نشست خبری رئیس جمهور پرسید که آیا آن را مناسب برای یخ که بودجه در وسط یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده بیش از 125,000 زندگی در سراسر جهان با بیش از 2 میلیون نفر را تایید کرد, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

“این یک دوره ارزیابی, اما در عین حال ما در حال قرار دادن یک نگه بر همه بودجه برای بهداشت جهانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نقد و بررسی خواهد گذشته بین 60 تا 90 روز. او گفت: دولت خواهد “کانال” پول به مناطق دیگر برای مبارزه با شیوع کروناویروس اما کاهش یافته است به ارائه هر گونه جزئیات.

انجمن پزشکی آمریکا بود سریع به انتقاد از رئیس جمهور حرکت و خواست او را به تجدید نظر در تصمیم خود.

“در بدترین بحران بهداشت عمومی در قرن توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی (WHO) است خطرناک گام در جهت اشتباه است که نمی خواهد را شکست COVID-19 ساده تر” AMA جمهور پاتریس A. Harris در بیانیه ای گفت.

هریس افزود که مبارزه با یک بیماری همه گیر نیاز به همکاری های بین المللی و داده ها.

“برش بودجه به این که – به جای تمرکز بر راه حل – یک حرکت خطرناک در لحظه مخاطره آمیز برای جهان است,” او گفت:.

لسلی Dach, صندلی طرفدار Obamacare به گروه محافظت از ما مراقبت و سابق جهانی ابولا هماهنگ کننده برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی به نام تصمیم تلاش برای تغییر سرزنش برای شیوع کروناویروس در آمریکا

“این چیزی بیش از یک شفاف تلاش های رئیس جمهور تهمت برای منحرف کردن اذهان از تاریخ خود را کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus بحران و دولت او را شکست به آماده ملت ما,” او گفت:. “به مطمئن شوید که سازمان بهداشت جهانی است و بدون خطا اما از آن است که فراتر از غیر مسئولانه به قطع کمک های مالی خود را در ارتفاع جهانی همه گیر. این حرکت بدون شک آمریکایی ها کمتر امن است.”

کمک: کیم Hjelmgaard

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>