مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ایالات متحده و مکزیک مرز بسته به بنیادی گسترش coronavirus

مایدزرت | No comments

مرز ایالات متحده و مکزیک خواهد بود بسته به غیرضروری سفر بیشتر برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد.

“همانطور که ما با کانادا و ما نیز در حال کار با مکزیک برای اجرای قوانین جدید در بنادر ما را از ورود به حالت تعلیق غیر ضروری سفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این قوانین و روش های جدید را نمی خواهد مانع قانونی تجارت و بازرگانی.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مکزیک نیز تعلیق سفر هوایی از اروپا است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: ایالات متحده گرفته شده است “دو گام مهم” در این هفته برای جلوگیری از گسترش ویروس. او با اشاره به بسته شدن مرز با کانادا اعلام کرد چهارشنبه را به اثر در نیمه شب. او گفت: بسته خواهد در 30 روز گذشته و تصریح کرد اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده که در مرز با مکزیک نیز نزدیک است.

“ایالات متحده و مکزیک توافق کرده اند که برای محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر مرز” Pompeo گفت.

وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه با صدور یک سفر جدید هشدار اصرار آمریکایی ها برای رفتن به خارج از کشور تحت هر شرایطی و برای بازگشت به صفحه اصلی اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور مگر اینکه آنها قصد دارند در خارج از کشور باقی می ماند.

Pompeo تکرار پنج شنبه اطلاعیه در روز شنبه جلسه. “اگر شما را انتخاب کنید به سفر بین المللی خود را در سفر ممکن است مختل,” او گفت:.

وجود 118 coronavirus موارد در حال حاضر در مکزیک و 14,250 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

برای گردشگران, مکزیک هفتم ترین-بازدید کشور در سراسر جهان با توجه به مکزیک گردشگری اطلاعات و 26 میلیون نفر در ایالات متحده مسافران بازدید مکزیک از ماه ژانویه تا اوت سال 2019 با توجه به ملی ایالات متحده آمریکا دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری.

مکزیک-ایالات متحده مرزی شده است برجسته و اغلب موضوع بحث انگیز در طول جمهور تهمت تصدی در دفتر بیضی. در طول مبارزات انتخاباتی خود را پیش از سال 2016 انتخابات “ساخت دیوار” جنبش تلاش برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز به نگه داشتن مهاجران مکزیکی از ورود ایالات متحده به دست آورد کشش میان حمایت خود را از پایه دامن زده اما انتقاد در میان مخالفان خود.

به عنوان جهان با این نسخهها کار به سرعت گسترش coronavirus کشورها تحمیل انواع محدودیت های مسافرتی است که طیف وسیعی از تعلیق پروازهای بین المللی و منع از مسافران نهفته کشورها به نیاز شهروندان یا اتباع خارجی را به خود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

کمک: David Jackson Nicquel تری الیس Leora Arnowitz و ریک جرویس ایالات متحده آمریکا امروز; Rafael Carranza, Arizona Republic; آسوشیتد پرس

سر: Coronavirus: چه جدید در آمریکا و کانادا سفر غیرضروری محدودیت وسیله ای برای مسافران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>