مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای آمریکا کسب و کار معدن در ماه

مایدزرت | No comments

نیل آرمسترانگ گرفتار دنیا زمانی که او در زمان “یک جهش بزرگ” بر روی ماه را گرد و خاکی سطح در سال 1969.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که شروع به تاخت و تاز کردن به کهکشانی امور که از او دفاع و پشتیبانی فضا زور به مبارزه فرا زمینی جنگ — به نظر می رسد در حال حاضر به دنبال خود moon landing-لحظه.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس کاخ سفید اعلام کرد روز دوشنبه یک فرمان اجرایی جدید که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای آمریکا منافع کسب و کار معدن در ماه است.

در حالی که منظور به طور خاص اشاره کرد که بازگشت به ماه اجازه می دهد این کشور برای کشف و بهره برداری قمری و مواد معدنی آن insinuated که دامنه این عصر جدید از وجوهي منظومه شمسی را به اعمال “ماه و مریخ و دیگر اجرام آسمانی.”

این تصمیم شامل یک جستجو برای مواد معدنی و همچنین آب و گفت: این امر نیاز به همکاری بین دولت ایالات متحده و خصوصی میباشد.

با توجه به سفارش یکی از عمده موانع برگزاری کسب و کار از معدن در ماه است “قطعیت در مورد راست به بازیابی و استفاده از فضا و منابع از جمله فرمت مناسب برای تجاری بازیابی و استفاده از قمری منابع است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور تلاش برای پیشبرد کمیاب چارچوب قانونی وجود دارد که به حکومت های مختلف سازمان ملل ادعا می کند به فضا است. چندین قطعنامه های بین المللی مانند ماه توافق شده است به تصویب رسید بیش از 50 سال گذشته اما دولت در آن منظور نیست اذعان به مشروعیت این.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo در حال حاضر 180 روز به مشورت با دیگر کابینه در سطح مواضع و سر از ناسا قبل از گزارش به مغلوب ساختن پیشی جستن در پیشرفت در پیشبرد این تصمیم است.

در سال 2001 ناسا فرود آمد و اولین شیء بر روی یک سیارک منجر به حدس و گمان که برخی از مواد معدنی نادر می تواند یک روز استخراج از سنگ برخورد در فضا. معدن و نفت و گاز صنایع تبدیل شده اند به طور فزاینده ای شدید روش های استخراج از قبیل بستر نوار معدن و هيدروليكي در سال های اخیر برای دسترسی به جدید ذخایر معدنی در این سیاره است.

این بیانیه همچنین شامل یک aureate بیانیه ای نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“پس از braving گسترده ای ناشناخته و کشف دنیای جدید پدران ما نه تنها صرفا بادبان خانه — و در برخی موارد هرگز به بازگشت. آنها باقی می ماند آنها به کاوش آنها ساخته شده است, آنها را هدایت و از طریق آن روح پیشگام آنها تصور همه از امکانات است که تعداد کمی جرات به رویا” در این بیانیه نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پشت در زمین دولت فدرال را نادیده گرفته است تماس برای به روز رسانی قانون اصلی حاکم بر hardrock معدن — معنی مواد معدنی مانند طلا و سرب — که رفته تا حد زیادی بدون تغییر پس از آن امضا شد و در سال 1872. در همین حال سازمان تنظیم زغال سنگ معدن متوقف شده آن rulemaking مسئولیت با برخی از کارکنان و ترس از عذاب از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>