مغلوب ساختن پیشی جستن: CDC توصیه می کند داوطلبانه استفاده از ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus

مایدزرت | No comments

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که مردم را به شروع به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus برگشت در راهنمایی های قبلی که خواست مردم را به پوشیدن ماسک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز جمعه که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل صرفا داوطلبانه است. “شما می توانید آن را انجام دهید – شما لازم نیست به آن را انجام دهد. این تنها یک پیشنهاد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها تاکید آن داوطلبانه است. “من فکر نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد که CDC است نه فراخوانی برای آمریکایی ها پوشیدن پزشکی-درجه ماسک. پزشکی دنده محافظ باید برای حفظ سلامت مراقبت از مقامات هستند که در خط مقدم درمان coronavirus بیماران, او گفت:.

برای ماه های دولت فدرال است و توصیه می شود که عموم مردم نمی پوشیدن ماسک در بخش کمک به حفظ آنها را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال گفت: عموم مردم نیست نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها را به تماس با کروناویروس بیماران و یا اگر آنها بیمار بودند.

“CDC را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. شما باید تنها یک ماسک اگر یک حرفه ای بهداشت و درمان آن را توصیه می کند. یک ماسک استفاده می شود باید توسط افرادی که COVID-19 و در حال نشان دادن نشانه های” قبلی CDC ارشاد گفت.

در یک پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که هدایت به زودی خواهد بود در حال تغییر است.

“من فکر نمی کنم آنها خواهید بود اجباری به دلیل برخی از مردم نمی خواهند به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر مردم می خواست به پوشیدن آنها می تواند. اگر مردم می خواستند به استفاده از روسری آنها می توانند.”

بیشتر: ایالات متحده صادر می شود میلیون ها نفر در ماسک و هواکش پیش از coronavirus بحران

بیشتر: جراح عمومی می گوید CDC خواسته شد به بررسی ارشاد در پوشیدن ماسک

در پایان ماه فوریه جراح عمومی حساب توییتر قرار داده و از همه کلاه درخواست آمریکایی ها برای “توقف خرید ماسک” چرا که آنها “نه موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>