مغلوب ساختن پیشی جستن: Coronavirus دستورالعمل تنظیم منقضی سه شنبه تمدید خواهد شد به مارس 30

فلوریدا تودی | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز یکشنبه در کاخ سفید خواهد بود گسترش اجتماعی آن فاصله دستورالعمل از طریق 30 آوریل از اولیه 15 روز زمانی که آنها اجرا شده در مارس 16.

“اوج در مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد.”

اعلام می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او امیدوار است برای باز کردن این کشور با عید پاک که می افتد در مارس 12, گفت این بود: “زیبا” زمان به سهولت در اجتماعی فاصله دستورالعمل که با هدف کاهش گسترش coronavirus برای جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی اما که باید به اقتصاد صدمه دیده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید نیروی کار خواهد بود های بیشتر داده ها و نهایی شدن برنامه های روز سه شنبه گفت انتظار دارد که در ماه ژوئن 1 ” ما خواهد بود و در راه ما را به بهبود است.”

دستورالعمل ها تماس با آمریکایی ها برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی مربوط به گروه 10 یا بیشتر به دور ماندن از فضاهای عمومی مانند رستوران ها و کافه ها برای جلوگیری از اختیاری سفر و تمرین افزایش بهداشت. آنها همچنین خواسته آمریکایی ها به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند و برای افراد مسن تر به دور ماندن از سایر افراد است.

وقتی پرسید که توسط ایالات متحده آمریکا امروز در مورد شناور عید پاک به عنوان یک تاریخ ممکن است به لغو اجتماعی-فاصله محدودیت تهمت را رد کرد و قبلی خود مهلت ارسال آثار به عنوان “یک آرمان است.”

“ما تا به حال یک آرمان از عید اما وقتی که شما شنیدن این نوع از اعداد و شما می شنوید بالقوه تقلید مسخره امیز,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما نمی خواهیم به افزایش است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که عید می تواند ضربه اوج مرگ و میر قبل از تعداد موارد شروع به کاهش می دهد.

“ما از طریق رفته بیش از حد است. به طوری که یک آرمان,” او گفت:.

— جانین Santucci و کورتنی سوبرامانیان

تهمت می خواهد ‘تصویب سریع’ به صورت ماسک صورت عقیم سازی تکنولوژی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد غذا و دارو به حرکت به سرعت در تصویب یک روش برای استریل کردن ماسک صورت به طوری که آنها را می توان مورد استفاده مجدد قرار توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی به عنوان تقاضا برای ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت فردی بالا می رود.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال صحبت با اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine در صبح روز یکشنبه است که او در آن مشغول به کار در آن را از او شنیده و از فرماندار.

“درگیر شدم و FDA در حال حاضر درگیر است. ما در حال تلاش برای دریافت سریع تایید برای عقیم سازی, ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکشنبه در نشست خبری. “خواهد بود که تفاوت فوق العاده ای. است که می تواند واقعا مفید است.”

FDA در روز شنبه بخشی از تصویب جدید آلودگی سیستم توسط کلمبوس-بر اساس تحقیقات غیر انتفاعی Battelle یادبود موسسه. اما FDA استفاده محدود از سیستم فقط 10,000 N95 درجه فیلتر ماسک ها — یک بخش کوچک از آنچه Battelle می گوید آن را می توانید پاک 160,000 در دو سیستم در اوهایو — هر روز در Battelle را کلمبوس ستاد به جای سایت های مختلف برنامه ریزی شده در سراسر کشور.

DeWine گفت که او “بسیار خشمگین” در تصمیم FDA را که FDA کمیسر دکتر استفان هان مطمئن باشید او آن را “پاک” و بعد در روز. DeWine گفت: تهمت بود حمایتی از فشار و به او گفت “من در حال حرکت; من دریافت این انجام می شود.”

–جکی Borchardt و بابی Nightengale Cincinnati Enquirer

مغلوب ساختن پیشی جستن: “چیزی در جریان است” با توجه به عدم ماسک و هواکش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت متهم شده است که آهسته تحویل تجهیزات پزشکی به کشورهای به نظر می رسید به یکشنبه نشان می دهد که برخی از ایالت ها و امکانات احتکار ماسک صورت و هواکش در مبارزه با coronavirus

او ارائه هیچ مدرکی برای این ادعا.

“چیزی می گذرد و شما باید به آن نگاه کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در حالی که بحث عدم ماسک صورت در نیویورک است. “کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن پشت درب؟”

در نقطه دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کرده اید که اگر مردم به احتکار هواکش و بعد گفت: “این ممکن است بدتر از احتکار.”

دوباره او ارائه هیچ مدرکی به جز به می گویند: “من از شنیدن داستان هایی که در همه زمان ها.”

نیویورک و دیگر کشورها وجود دارد گفت: کمبود تجهیزات حفاظت شخصی پنکه و دیگر موارد مورد نیاز برای درمان این قیام در coronavirus موارد است.

فرمانداران نیز گفت که تهمت تلاشهای دولت برای کمک به ارائه منابع شده است اتفاقی در بهترین حالت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند در مورد بیمارستان احتکار شد انتقاد در رسانه های اجتماعی.

“این نیست که او گنگ ایم” آنتونی Scaramucci سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات. “او آگاهانه نادان است.”

– دیوید جکسون

پلوسی: 2 تریلیون دلار coronavirus بسته فقط یک پرداخت’ در مبارزه با شیوع

مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه گفت که با وجود 2 تریلیون دلار بسته اقتصادی به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه دولت فدرال “را به انجام” برای مبارزه با گسترش coronavirus که به کشته شدن بیش از 2000 نفر از آمریکایی ها خواسته تا برای یکی دیگر از قطعه ای از قوانین به نشانی باقی مانده نیاز دارد.

“من فکر می کنم این لایحه بود فقط پرداخت” پلوسی گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه” میزبان جیک Tapper. “ما باید به تصویب لایحه دیگری است که می رود به سوی رفع نیاز بیشتر قابل ملاحظه ای نسبت به ما داشته باشد.”

او گفت: اقدام جدید لازم بود برای افزایش بودجه برای دولت ها و بیمارستان ها و همچنین برای رسیدگی به این گزارش کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای حرفه ای پزشکی. او همچنین خواستار گسترش خانواده های پزشکی, ترک, تضمین می کند که کسانی که تست کرده اند پزشک خود مراجعه و تحت پوشش و حمایت کارگران حقوق بازنشستگی در میان مسائل دیگر.

COVID-19 در زندانها: Coronavirus ادعا می کند برای اولین بار فدرال زندانی; 49 ساله مواد مخدر مجرم می میرد در لوئیزیانا

“لیست در می رود و در مورد آنچه که ما را به انجام,” او گفت: “با استناد به “بدیهی” نیاز به منابع اضافی در ایالات متحده است.

پلوسی همچنین پاره به تهمت خود را برای دست زدن به شیوع گفت: پاسخ اولیه هزینه زندگی.

“او انکار در آغاز مرگبار بود. او تاخیر در گرفتن تجهیزات که در آن مورد نیاز است مرگبار,” او گفت:.

و او را به عقب رانده و در برابر تهمت پیشنهاد از آغاز به سهولت اجتماعی-فاصله به معنای آهسته گسترش COVID-19 بیماری در مناطقی که شیوع کمتر شدید. او گفت: هدف باید به “جلوگیری از از دست دادن بیشتر از زندگی به جای باز کردن همه چیز.”

“من نمی دانم آنچه را که هدف از آن این است که” او گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن ایده از کاهش محدودیت. “من نمی دانم آنچه دانشمندان می گویند به او.”

او به نام برای پرس و جو به مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این ویروس پس از بحران گذشته است.

“آنچه او می دانم و زمانی که او آن را می دانم ؟ که برای یک بعد از عمل, بررسی,” او گفت:. “اجازه دهید به بررسی بعد آنچه که ما باید انجام داده اند که. بیایید در حال حاضر فقط جلوگیری از انجام همان چیزی است که به انکار و تاخیر بیاندازد.”

“اما به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند. و ما فقط باید به هر احتیاط.”

Ex-FDA رئیس: نمی سهولت محدودیت تا 14 روز مستقیم از کاهش موارد

سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb روز یکشنبه گفت که کاخ سفید نباید سهولت اجتماعی آن فاصله دستورالعمل با هدف شامل گسترش coronavirus “تا زمانی که شما ببینید پایدار کاهش در تعدادی از موارد برای 14 روز.”

“این نقطه که در آن شما می توانید تامل بلند کردن برخی از این اقدامات است که ما در جای مناسب در حال حاضر برخی از این بسیار تهاجمی اجتماعی فاصله اقدامات او گفت:” در اخبار CBS'”این هفته” ، “اما شما نیاز به آن را انجام دهد بسیار به تدریج.”

Gottlieb – که در خدمت به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن FDA سر از مه 2017 به مارس 2019 – گفت: همچنین لازم است به “توانایی برای تست این جمعیت به طور گسترده ای” قبل از کاهش محدودیت “بنابراین شما می توانید تعیین که دارای عفونت است که نمی توان و با استفاده از مبتنی بر مورد مداخلات که در آن شما فردی منزوی مردم است.”

گوتلیب گفت: دلیل اصلی که تست محدود است و دیگر عدم تست کیت اما عدم اجزاء اساسی مانند سواب که نیاز به انجام آزمون.

“تولید و عرضه زنجیره ای برای کسانی که اجزای بسیار محدود است راست, در حال حاضر,” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او امیدوار است این محدودیت را می توان کاسته در هفته های آینده به دلیل اقتصادی ویران کردن آنها ایجاد می شود و او شناور است این ایده از بلند کردن آنها را در مناطق که در آن تعدادی از موارد کم است.

فعلی اجتماعی فاصله دستورالعمل های صادر شده از سوی کاخ سفید شد و برای 15 روز منقضی می شود که روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او امیدوار است مردم می توانند شروع به بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان عید پاک است وزن تغییرات قبل از صدور توصیه های جدید.

“این خیلی زود برای بلند کردن این اقدامات گفت:” ایجاد که پیش بینی کاخ سفید به پایان خواهد رسید تا گسترش دستورالعمل های موجود برای دو هفته دیگر.

“مارس در حال رفتن به یک ماه سخت,” او گفت:. “بیا ما خواهید بود بیرون آمدن از این و ما قادر خواهید بود به تامل شروع به بلند کردن برخی از این اقدامات به عنوان ما می بینیم این بیماری همه گیر منحنی پایین آمده است.”

— ویلیام Cummings

Kudlow دفاع ما موجود این ادعا

لری Kudlow بالا مشاور اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه در دفاع از این ادعا او ساخته شده یک ماه پیش که دولت تا به حال با موفقیت موجود coronavirus است که پس از کشته شدن بیش از 2000 آمریکایی است.

“نگاه من به عنوان خوب به عنوان حقایق هستند. در زمان من ساخته شده است که بیانیه حقایق بودند شامل” Kudlow گفت: ABC News “این هفته” میزبان مارتا Raddatz. “رئیس جمهور است و فقط با قرار دادن محدودیت های مسافرتی در چین و بسیاری از مردم با من موافقت کردند. در واقع در آن زمان بسیاری از مردم فکر می کردند که آنفولانزا بود بدتر از این ویروس است.”

سابق CNBC میزبان گفت که “به عنوان به زودی به عنوان حقایق تغییر” دولت “تغییر کل ما استقرار و ما کل استراتژی و ما رفته کامل با مته سوراخ کردن.”

در یک Feb. 25 مصاحبه با CNBC Kudlow گفت: شیوع بیماری “ما باید شامل این. من نمی خواهد می گویند مهر و موم شده اما بسیار نزدیک به مهر و موم شده.”

“من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به یک فاجعه اقتصادی در همه,” او اضافه شده هر چند او اذعان “وجود خواهد داشت برخی از تصادفا.”

با وجود Kudlow ادعا می کنند که بسیاری از موافقت با اعتقاد به این که این ویروس تا به حال شده موجود خود را در نظر آمد همان روز که نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت که گسترده سرایت بود در حال حاضر اجتناب ناپذیر است.

“این یک سوال از اگر اما جای یک سوال از زمانی که و چگونه بسیاری از مردم در این کشور را مجبور شدید بیماری” r. schultze ، گفت: یک ماه پیش.

ویلیام Cummings

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز می شود ترابری تجهیزات پزشکی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت airlifting لوازم پزشکی از آسیا و دیگر نقاط جهان به مناطق ایالات متحده آمریکا سخت ترین ضربه از coronavirus با یک سری از پروازهای روزانه آغاز شد که روز یکشنبه در کاخ سفید گفت.

هواپیمای حامل بیش از 10 میلیون دستکش های جراحی و 130,000 N-95 ماسک و همچنین دیگر تجهیزات فرود در فرودگاه جان اف کندی فرودگاه بین المللی در نیویورک در روز یکشنبه از شانگهای. این اولین چیزی است که انتظار می رود حدود 20 پرواز چنین در طی چند هفته آینده.

کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر در بیانیه ای گفت که پروازها را “مقادیر عظیم ماسک” و دیگر دنده به “بهتر تجهیز مراقبت های بهداشتی ما کارگران در خط مقدم و در خدمت بهتر به مردم آمریکا.”

مقامات گفت: هدف این است که برای تسریع در حمل و نقل تجهیزات پزشکی آوردن تجهیزات به کشور در دو تا سه روز به جای 20 تا 40 روز به طور معمول مورد نیاز برای کشتی توسط دریا.

اولین پرواز موجود 130,000 N-95 ماسک, نزدیک به 1.8 میلیون فولاد ماسک صورت و لباسهای بیش از 10.3 میلیون دستکش و بیش از 70,000, دماسنج, کاخ سفید گفت.

تلاش می آید که دولت و مقامات محلی می گویند بیمارستان های در حال اجرا با کمبود تجهیزات پزشکی مورد نیاز خط مقدم بهداشت در برخورد با این بیماری همه گیر. اکثر منابع توزیع خواهد شد توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات با چرخ دنده های دیگر رهبری به خانه های سالمندان و دیگر مناطق در معرض خطر.

جان Fritze

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>