مغلوب ساختن پیشی جستن قانونگذاران رسیدن به توافق در coronavirus اقتصادی امداد بسته پلوسی اعلام کرد

مایدزرت | No comments

تازه در اینجا برای به روز رسانی در پاسخ به تهمت و قانونگذاران به این بیماری همه گیر کوروناویروس

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که چند شرکت خطوط کروز – کارناوال رویال کارائیب نروژی و کارشناسی ارشد – آیا تعلیق عملیات برای 30 روز آغاز و در نیمه شب جمعه در درخواست خود را.

“این یک بزرگ و مهم صنعت – نگه خواهد داشت که در راه!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست پس از دو شرکت – Princess Cruises و وایکینگ کشتی – به حالت تعلیق در عملیات روز شنبه به مدت 60 روز. وزارت امنیت داخلی ستایش آنها را برای قدم.

مسافران را از دو شاهزاده خانم کروز, کشتی, الماس شاهزاده و شاهزاده خانم بوده است قرنطینه خارج از کشور و در آمریکا حدود 700 نفر قرارداد coronavirus پس از قرنطینه در هیئت مدیره الماس شاهزاده و حداقل 21 نفر تست شده اند پس از مثبت بودن در بزرگ شاهزاده خانم.

پیشرو تجارت گروه کروز دریایی با خطوط انجمن بین المللی پیشنهاد کرده بود بیشتر غربالگری برای مسافران آن و به انکار شبانه روزی برای مسافران در معرض خطر بالاتری از ویروس. اما معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام فدرال تلاش برای کررل شیوع است که بیشتر مراحل انتظار می رود از این صنعت است.

“ما می خواهیم به کار با خط کروز صنعت به اطمینان حاصل شود که هنگامی که ما از طریق این که خطوط کروز و خدمات پزشکی است که در دسترس هستند و به مسافران و خدمه که خطوط کروز امن تر از همیشه قبل از و می تواند رونق را برای سال های بسیاری آمده است” پنس گفت.

– بارت یانسن

مغلوب ساختن پیشی جستن قانونگذاران رسیدن به توافق در coronavirus اقتصادی امداد

واشنگتن – دموکراتیک رهبران کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسیده اند یک معامله در یک بسته اقتصادی برای کمک به آمریکایی ها برای مقابله با تاثیر از coronavirus با توجه به مجلس نانسی پلوسی که صرف روز مذاکره آن با خزانه, منشی, Steve Mnuchin.

این قانون خواهد اطمینان از مرخصی استعلاجی برای کارگران آسیب دیده و شامل پول برای تست برای آمریکایی ها از جمله بیمه. مغلوب ساختن پیشی جستن و قانونگذاران را تحت فشار بوده است به سهولت و نگرانی از گسترش مرگبار کرونا ويروسی است که متوقف بسیاری از بخش های زندگی اجتماعی مجبور به بسته شدن مدارس و کوبیده بازارهای مالی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اعلام کرده اضطراری ملی است و انتظار می رود به ثبت نام در این معامله در مدت کوتاهی. و یک رای در مجلس در خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل آمده می تواند در عرض چند ساعت.

این قانون خواهد:

 • ارائه دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را ترک کنند.
 • گسترش بیمه بیکاری را به furloughed کارگران است.
 • گوشت گاو تا کمک های غذایی برای خانواده های نیازمند از جمله سالمندان و دانش آموزان و بانک های مواد غذایی.
 • افزایش مدیکید بودجه های محلی و ایالتی قبیله ای و سرزمینی دولت ها و سیستم های سلامت برای کمک به پوشش پاسخ به اورژانس که ادعا کرده است ده ها تن از جان و آلوده صدها نفر در سراسر کشور است.

“این قانون در مورد تست, تست, تست” پلوسی D-CA گفت: در انتشار اخبار اعلام کرد. “برای جلوگیری از گسترش ویروس ما امن رایگان coronavirus تست برای هر کسی که نیاز به یک آزمون از جمله بیمه. ما نمی توانیم مبارزه با کروناویروس موثر مگر اینکه هر کس در کشور ما که نیاز به آزمایش می شود می توانید آزمون خود را رایگان است.”

– Ledyard شاه و Christal هایس

مغلوب ساختن پیشی جستن: من به احتمال زیاد’ تست خواهد شد برای coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او خواهد بود به احتمال زیاد آزمایش coronavirus هر چند او گفت که او تا به حال هیچ نشانه ای از عفونت و ارائه هیچ جدول زمانی برای تست شده است.

در سخنرانی خود در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری تهمت فشرده شد در مورد تعامل با مقامات که آزمایش مثبت از جمله یک مقام رسمی از برزیل که در دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی در فلوریدا رفت و آمد مکرر Mar-a-Lago. در یک نقطه و یک خبرنگار پرسید: اگر تهمت بود که “خودخواه” برای گرفتن تست و خود منزوی خود را. “من فکر می کنم من آن را انجام دهد به هر حال” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “ما در حال کار بر روی یک برنامه است.”

– جان Fritze

کمک برای کروز شرکت هواپیمایی?

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او چشم پوشی از همه بهره در وام های دانشجویی فدرال. او گفت: تعلیق خواهد بود در اثر “تا اطلاع ثانوی.” این حرکت می تواند به ارائه کمک های مالی به کارگران دچار کاهش ساعت یا اخراج.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که با روغن تاریخی ارزان قیمت اخیر پس از سقوط در قیمت او دستور داده است تا انرژی بخش برای خرید “مقادیر زیادی از نفت خام” برای ذخیره نفت استراتژیک. این حرکت می تواند کمک به حمایت از قیمت ها برای محاصره صنعت نفت و اطمینان ملت به اندازه کافی ذخیره انبارهای در این رویداد بین المللی بحران. این ذخیره استراتژیک در حدود 645 میلیون بشکه نفت است.

معیار آمریکا قیمت های نفت خام کاهش یافته است بیش از 30 درصد از 10 روز گذشته در کاهش تقاضای جهانی است.

و تهمت پیشنهاد دولت می تواند با ارائه کمک های مالی به بیمار کروز خط میباشد.

“این یک صنعت است که بسیار بد نهفته به دلیل آنچه در جریان است با ویروس” او گفت:, و اضافه کرد که دولت احتمالا کمک به صنعت کروز و خطوط هوایی اگر از آنها بپرسید.

– Paul Davidson

مغلوب ساختن پیشی جستن: “من نمی مسئولیت در همه’ به صورت تست کمبود

وقتی پرسید که آیا او مسئول تاخیر در دسترس بودن coronavirus آزمون جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی هر گونه مسئولیت را در همه.”

“ما با توجه به مجموعه ای از شرایط و توجه به قوانین و مقررات و مشخصات از زمان های مختلف. این بود که برای این نوع از یک رویداد با نوع اعداد است که ما در حال صحبت کردن در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“آنچه ما انجام داده ایم این است که طراحی مجدد آن را بسیار به سرعت,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور بارها سرزنش دولت اوباما به صورت یک قانون است که محدود به شخص ثالث آزمایشگاه ها از در حال توسعه و در حال اجرا تست اما حکومت بود و در واقع در جای خود قرار داده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به آسوشیتد پرس در واقع بررسی این ماه است.

جدید کروناویروس سایت: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که گوگل راه اندازی سایت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس یکی از خود غذا و دارو سیاست هایی که قبلا تنها مجاز آزمون های ساخته شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. قوانین و مقررات جدید اجازه می دهد تا labs به منظور توسعه coronavirus آزمایشات قبل از FDA بررسی آنها.

پیش نویس FDA راهنمايي در نظر گرفته در طول دولت اوباما به نام به مقررات سخت تر از تست های آزمایشگاهی, اما راهنمایی که نیست مربوط به بهداشت عمومی اورژانس رفت و هرگز به اثر با توجه به آسوشیتد پرس.

– کورتنی سوبرامانیان و جان Fritze

هیچ معامله اقتصادی بسته امداد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت هیچ معامله ای در عین حال در مواقع اضطراری بسته به پاسخ به آسیب اقتصادی از coronavirus همه گیر و متهم دموکرات reneging در مذاکرات است.

“ما فقط فکر نمی کنم آنها به اندازه کافی او گفت:” اما به جزئیات. “ما فکر کردیم که ما تا به حال چیزی. ناگهان همه آنها موافق نیست به برخی از چیزهایی که آنها به توافق. … آنها در انجام آنچه حق برای کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در باغ گل رز آمد و حدود یک ساعت پس از مجلس نانسی پلوسی D-CA اعلام کرد خانه را به جلو حرکت می کند با یک رای جمعه در یک جارو بسته برای مقابله با کروناویروس.

این لایحه شامل تست برای همه آمریکایی ها از جمله بیمه و همچنین دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که به جست و خیز کار با توجه به این ویروس. آن را نیز شامل گسترش کمک های غذایی مانند سالمندان, وعده های غذایی, دانشجو ناهار و غذا بانک ها.

ملی اضطراری:چه تهمت اضطراری اعلام coronavirus چیست ؟

پلوسی گفته است چندین بار با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin در تلاش برای رسیدن به یک معامله. یکی از نقاط چسبیده شده است در پرداخت مرخصی استعلاجی مقررات.

درو Hamill, پلوسی سخنگوی توییتی که مجلس و Mnuchin تا به حال خود را در آخرین گفتگو در این کنفرانس خبری.

– Ledyard پادشاه

سهام خوش آمدید تهمت اضطراری اعلام

سهام بهبود جمعه زیر یک هفته از فروش پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی به حدود 50 میلیارد دلار در فدرال کمک به مبارزه با سریع-پخش coronavirus. میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید و بعد تا 1,985 امتیاز یا 9.4% یک روز پس از غوطه وری 2,352 امتیاز خود را برای بدترین حالت از دست دادن پس از آن نزدیک به 23 درصد افت در Oct. 19, 1987.

سهام soars بعد از هفته: در واکنش داو تا 1,900 امتیاز مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آزاد کردن کمک به مبارزه با کروناویروس

پاسخ به تهمت بیضی آدرس دفتر: فرودگاه هرج و مرج و اضطراب قانونگذاران بازار غوطه

– دیوید Brinkerhoff

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت دست با مدیران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دست تکان داد با آرایه ای از شرکت اجرایی بودند که دعوت به پیوستن به او در باغ گل رز در کنفرانس خبری به بحث coronavirus پاسخ – با وجود تکرار مشاوره از خود کارشناسان بهداشت عمومی در برابر چنین تماس بگیرید.

تنها یک شرکت رسمی بروس Greenstein از خانه بهداشت و درمان ارائه دهنده LHC گروه نقل مکان کرد و دست خود را به دور از مغلوب ساختن پیشی جستن دست دراز و ارائه یک آرنج به جای.

“من می خواهم که. که خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمی ناشیانه پس از آرنج-تداوم Greenstein.

“من نگران نیست در همه’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نگران نیست که coronavirus می رسد در منطقه DC

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ممکن است در معرض ویروس و با او در تماس با فابیو Wajngarten ارتباطات دفتر رییس جمهوری برزیل که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Wajngarten در فلوریدا بود آخر هفته گذشته در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-Lago, رفت و آمد مکرر و او نوشته شده یک عکس از خود را ایستاده در کنار رهبر آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا گفته است که او “نگران نیست” در مورد قرار گرفتن در معرض بالقوه و کاخ سفید گفت: هیچ دلیلی برای او آزمایش می شود.

“من نمی باید در هر یک از علائم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

– Deirdre Shesgreen

آذر داده گسترده اقتدار به چشم پوشیدن از بیمارستان مقررات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اورژانس اعلام می دهد گسترده سازمان بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به چشم پوشیدن از مفاد قوانین و مقررات به پزشکان و بیمارستان “حداکثر انعطاف پذیری برای پاسخ به این ویروس.”

زیر اعلامیه آذر می توانید:

 • چشم پوشیدن از قوانین برای فعال کردن خدمات پزشکی از راه دور
 • اجازه می دهد تا از راه دور پزشک و بیمارستان check-ins
 • چشم پوشیدن از برخی فدرال الزامات صدور مجوز به طوری که پزشکان از کشورهای دیگر می تواند ارائه خدمات
 • چشم پوشیدن از الزامات محدود کننده به بیمارستان 25 تختخوابی و یا اقامت از 96 ساعت
 • اجازه می دهد به بیمارستان های اضافی را پزشکان در هیئت مدیره و به دست آوردن اضافی فضای اداری
 • چشم پوشیدن از قوانین است که محدود کردن بیمارستان مراقبت از بیماران در بیمارستان خود

— کورتنی سوبرامانیان

مغلوب ساختن پیشی جستن: “این خواهد شد’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت مورد انتقاد قرار گرفته به شدت بیش از یک کمبود آزمون coronavirus وعده داده شده به افزایش تعداد آزمایشات اما گفت که اداره آنها را به هر کس لازم نیست.

“ما مهم هدف این است که برای جلوگیری از گسترش ویروس و به کمک همه آمریکایی ها شده اند که تحت تاثیر این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما نمی خواهیم هر کسی که این آزمون است. آن را کاملا غیر ضروری است. و این خواهد شد. این را از طریق تصویب و ما در حال رفتن به قوی تر برای آن است.”

– کورتنی سوبرامانیان

مغلوب ساختن پیشی جستن را اضطراری اعلام خواهد آمد با بیش از فقط پول

مهم ترین عنصر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اضطراری اعلام خواهد شد فدرال فاجعه کمک کند. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تا به 50 میلیارد دلار خواهد بود ساخته شده در دسترس است. دموکرات و فدرال مدیریت اضطراری آژانس قبلا تخمین زده می شود این تعداد نزدیک به 40 میلیارد دلار.

اما آن را فقط به پول نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: منظور خواهد چشم پوشیدن از چند کلید مقررات. در میان آنها:

 • سفارش خواهد چشم پوشیدن از قوانین به طوری که پزشکی از راه دور می تواند به راحتی قابل دسترسی ارائه مراقبت در راه است که نمی خواهد نیاز بیماران به مطب دکتر.
 • سفارش خواهد چشم پوشیدن از قوانین محدود کردن تعداد تخت و طول اقامت در بیمارستان.
 • به منظور خواهد چشم پوشیدن از قوانین مربوط به کدام بخش از یک بیمارستان می تواند در درمان بیماران مبتلا به یک حرکت طراحی شده برای مقابله با ظرفیت و فضا اگر تعداد زیادی از بیماران نشان می دهد تا به دنبال مراقبت.

– جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام درایو-از طریق آزمایش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد به همکاری با صنایع دارویی و شرکت های خرده فروشی به راه اندازی درایو-از طریق آزمون سایت برای coronavirus در تلاش برای گرفتن به سراسر کشور تقاضا و تحویل در دولت وعده به صورت گسترده تر دسترسی به تست.

او در دیدار با مدیران شرکت جمعه برای بحث در مورد گسترش دسترسی به تست از طریق درایو-از طریق آزمایش.

“هدف این است که برای افراد به درایو و swabbed بدون نیاز به ترک خودرو خود را,” او گفت: در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری.

اجازه می دهد مردم را به باقی می ماند در ماشین خود مقامات بهداشتی می گویند این محدودیت ها این شانس را برای قرار گرفتن در معرض. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در حال همکاری با گوگل برای ایجاد یک وب پورتال به طور مستقیم مردم را به آن محل.

دولت مواجه شده است و فشار از نمایندگان مجلس برای افزایش تست دسترسی به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به شدت باعث محدودیت های مسافرتی مدرسه تعطیلی و تعلیق از ورزش حرفه ای لیگ و آشفتگی بازار. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بستری قانونگذاران در کاپیتول هیل شنبه که دسترسی محدود به تست بود “شکست.”

New Rochelle, نیویورک شهرستان, حومه شد برای اولین بار در سواحل شرق به باز کردن یک درایو-از طریق آزمایش تسهیلات جمعه پس از آن تعیین شد coronavirus مهار منطقه زیر اخیر شیوع.

– کورتنی سوبرامانیان

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری اعلام

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی جمعه به آزاد کردن میلیاردها دلار برای مبارزه با کروناویروس به عنوان او به دنبال متقاعد کردن اضطراب آمریکایی و ضرب و شتم بازارهای مالی که او در پاسخ به زور به بحران است.

“من رسما اعلام اضطراری ملی. دو بسیار بزرگ کلمات” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در باغ گل رز. به عنوان شیوع است توقیف مدارس رویدادهای ورزشی و حتی برادوی, مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت انتقاد شدید خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر از جمله یک بیضی آدرس دفتر تحویل او روز شنبه بود که خدشه دار واقعی اشتباه است. کارشناسان پزشکی می گویند وجود کمبود حاد coronavirus تست کیت تعدادی از عفونت ها افزایش یافت و وال استریت درگیری های روز پنج شنبه از سقوط مالی سال 1987.

“عمل من باز خواهد شد دسترسی به 50 میلیارد دلار برای کشورهای مشترک ما مبارزه خود را در برابر بیماری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او سفارش هر دولت برای باز کردن مراکز عملیات اضطراری.

“این خواهد شد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از وقوع. “ما می تواند حتی قوی تر برای آن ما چیزهای زیادی یاد گرفتم.”

اضطراری اعلام می آید به عنوان وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شده است مذاکره با رهبران دموکرات در کاپیتول هیل در قانون بنیادی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. حدود یک ساعت قبل از رئیس جمهور تحویل اظهارات خود, خانه, بلندگو نانسی پلوسی اعلام کرد خانه را به جلو حرکت می کند با یک رای جمعه در یک جارو بسته برای مقابله با کروناویروس.

این لایحه شامل تست برای همه آمریکایی ها از جمله بیمه و همچنین دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی که به جست و خیز کار با توجه به این ویروس. آن را نیز شامل گسترش کمک های غذایی مانند سالمندان, وعده های غذایی, دانشجو ناهار و غذا بانک ها.

– جان Fritze, Ledyard شاه و نیکلاس وو

پلوسی: خانه برای رای دادن در بسته امداد

مجلس نانسی پلوسی گفت: خانه را به جلو حرکت می کند با یک رای جمعه در یک جارو بسته برای مقابله با کروناویروس.

این لایحه شامل ویروس رایگان تست برای همه آمریکایی ها از جمله بیمه و همچنین دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که به جست و خیز کار با توجه به این ویروس. آن را نیز شامل گسترش فدرال کمک های غذایی مانند سالمندان, وعده های غذایی, دانشجو ناهار و غذا بانک ها.

“سه مهم ترین بخش از این لایحه عبارتند از: تست, تست, تست,” او گفت: در تلویزیونی سخنرانی در کنگره.

Pelosi شده است در ارتباط مستمر با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin که رهبری مذاکرات برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اظهارات او آمد در میان گزارش می دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار برای اعلام ملی اورژانس جمعه بیش از coronavirus شیوع یک حرکت است که قادر می سازد تا مقامات فدرال به طور مستقیم میلیاردها دلار در فدرال فاجعه پول به پاسخ دهندگان مبارزه با ویروس.

همه گیر کشته شدن ده ها تن در آمریکا لغو رویدادهای ورزشی مهم, محدود, تجاری, سفر roiled بازارهای سهام و تبدیل زندگی روزمره در سراسر جهان است.

– Ledyard شاه و نیکلاس وو

مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام اورژانس ملی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار برای اعلام ملی اورژانس جمعه بیش از coronavirus شیوع یک حرکت است که قادر می سازد تا مقامات فدرال به طور مستقیم میلیاردها دلار در فاجعه پول به پاسخ دهندگان مبارزه با این ویروس به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

اعلام می شود در میان یک سری از مراحل دولت با در نظر گرفتن سعی کنید برای افزایش اعتماد به نفس از آمریکا و بازارهای مالی در دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس خبری در 3 p. m. EDT شده است به شدت انتقاد برای مدیریت پاسخ از جمله مشکلات نورد از کیت های آزمایش برای ویروس و یک دفتر بیضی سخنرانی روز شنبه که تشدید زیان های بزرگ در وال استریت. سرمایه گذاران را متزلزل misstatements در گفتار و چه بسیاری را دیدم که فقدان یک استراتژی گسترده تر برای مقابله با بحران.

در 3 p. m. در کنفرانس خبری تهمت همچنین انتظار می رود به وزن در یک بسته امداد مذاکره میان وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و مجلس نانسی پلوسی که ارائه خواهد پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران در میان سایر مراحل به بلانت تاثیر بر اقتصاد از ویروس های مربوط به اختلالات.

اضطراری ملی انتظار می رود که اعلام می شود تحت 1988 استافورد قانون که اجازه فدرال کمک به دولت های محلی معمولا برای بلایای طبیعی است. استافورد یکی قوانین مختلفی در یک رئیس جمهور گسترده اورژانس قدرت toolkit. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی بیش از این ویروس در اواخر ماه ژانویه است. که مرحله ساخته شده آن را آسان تر برای متحده برای هدایت کارکنان در پاسخ به این ویروس.

ملت امداد رسانی صندوق دارای یک تعادل در حدود 42 میلیارد, با توجه به سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

بدهی شرکت هواپیمایی کمک به تحت نظر گرفتن Mnuchin می گوید:

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: بدهی برای وام های دانشجویی و کمک برای هواپیمای خطوط هوایی, صنعت مورد نظر هستند برای آینده coronavirus نجات بسته است. صحبت کردن با CNBC به عنوان یک معامله قریب الوقوع بود در یک جداگانه کوتاه مدت بسته که شامل پرداخت اورژانس ترک Mnuchin گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد ندارد از بسته شدن بازارهای مالی است.

Mnuchin همچنین گفت:

 • کنگره و دولت باید “100 چیزهایی که در لیست ما” برای آینده ممکن است بسته و افزود: “رئیس جمهور می خواهد یک بسته محرک.”
 • مقامات مالی آماده ارائه نقدینگی به بخش هایی از اقتصاد در نظر گرفتن آمار از خاموش شدن ناگهانی.
 • یک “جهش بزرگ” در فعالیت های اقتصادی می تواند تا پایان سال, طراحی مقایسه با رکود بزرگ آغاز شد که پس از بحران 2008 به بازار.
 • “این مثل این است که بحران مالی که در آن مردم نمی دانند که این به پایان خواهد رسید. … تا پایان سال, ما در حال رفتن به انتظار ما در حال رفتن به یک جهش در فعالیت های اقتصادی,” او گفت:.
 • پرسید: در مورد تعلیق بدهی دانشجو از سه ماه Mnuchin گفت: “این که در لیست ما از 50 آیتم های مختلف ما در حال آوردن به رئیس جمهور برای تصمیم گیری.” وی افزود: “ما در ورود دوم انجام گرفتن. ما خواهید بود با گذشت بیشتر شد.”
 • او صحبت را به شرکت های هواپیمایی: “که بعد اولویت در لیست من” Mnuchin گفت: در حالی که همچنین ذکر هتل کروز صنعت و کسب و کارهای کوچک.
 • تعرفه حرکت صعودی هستند و نه تحت نظر مغلوب ساختن پیشی جستن.

لوئیزیانا را به تاخیر می اندازد اولیه انتخابات ریاست جمهوری

لوئیزیانا, وزیر امور خارجه, Kyle Ardoin جمعه اعلام کرد او درخواست کرده است برای به تاخیر انداختن دولت, ریاست جمهوری اولیه برای دو ماه به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

ریاست جمهوری اولیه قرار بود در آوریل 4, اما خواهد شد نقل مکان کرد به ژوئن 20.

2020 نژاد:: چگونه coronavirus است تغییر 2020 انتخابات ریاست جمهوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن و ساندرز

Ardoin طی یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: وجود مقررات در محل است که اجازه می دهد تا برای تاخیر مقدماتی و اولیه رای گیری در “اعلام متحده اضطراری” به عنوان یک راه برای “حفاظت از یکپارچگی از روند انتخابات”

“امروز من گواهی که وضعیت اضطراری وجود دارد و درخواست کرد که دولت با صدور یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن انتخابات در این بهار,” او گفت:.

با توجه به Monroe, La., اخبار ستاره های رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز خواهد اعطای تاخیر.

لوئیزیانا است و تنها کشوری است که اعلام کرده است آن را به تاخیر می اندازد آن مقدماتی با توجه به کوروناویروس.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین منتشر شد بیانیه ای در پاسخ به لوئیزیانا اصلی تاخیر و گفت که “ما در انتخابات انجام می شود با خیال راحت در مشورت با مقامات بهداشت عمومی.”

“رای گیری است که در قلب خیلی از کسانی که ما به عنوان یک دموکراسی” بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield در بیانیه ای گفت. “اگر رای دهندگان احساس سالم نه برگزاری نمایشگاه علائم و باور نمی آنها بوده ام در معرض COVID-19 لطفا رای در روز سه شنبه.”

– ربکا مورن

G-7 رهبران را نگه مجازی نشست به بحث در مورد کوروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شش دیگر رهبران جهان برگزار خواهد شد مجازی نشست دوشنبه برای هماهنگ کردن یک واکنش جهانی به coronavirus جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز جمعه گفت.

در این کنفرانس ویدئویی از G-7 رهبران را به تمرکز بر روی تحقیق و تلاش برای پیدا کردن واکسن و همچنین به عنوان یک اقتصادی در پاسخ به بحران است که لرزاند بازارهای جهانی و موجب ترس از رکود است.

پس از تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن “ما توافق کردیم به سازماندهی فوق العاده سران ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه در Covid-19,” پاکسازی در توییتر اعلام کرد.

– Deirdre Shesgreen

مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت در coronavirus روز جمعه اعلام کرد در توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 3 p. m. EDT. می آید که کاخ سفید در حال مذاکره با آمریکا در لایحه در نظر گرفته شده برای محدود کردن تاثیر اقتصادی این ویروس به عنوان دولت این است که تکاپوی افزایش تعداد coronavirus تست در دسترس عموم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور قابل توجهی یافت تا تعداد دفعاتی او گرفته سوال در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از تنظیم coronavirus گسترش به ایالات متحده او دو بار به نظر می رسد در اتاق جلسه به سوالات مطرح شده در دولت خود پاسخ. او به نظر می رسد در جلسه اتاق دوباره در اوایل این هفته اما نه سوال.

رئیس جمهور در غیر این صورت نسبتا نور عمومی برنامه هر چند کاخ سفید رسمی برنامه به ندرت نشان دهنده کلیت رئیس جمهور فعالیت است. دیگر از کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای دیدار با “مدیران صنعت” در این ویروس در 1:30 p. m. EDT.

– جان Fritze

Mnuchin: coronavirus پاسخ توافق “بسیار نزدیک”

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin صدا یک نکته مثبت در صبح روز جمعه گفت: یک معامله در یک coronavirus پاسخ بسته با کنگره قریب الوقوع بود.

“ما بسیار نزدیک به این انجام می شود,” او گفت: CNBC.

Mnuchin بوده است منجر مذاکره برای کاخ سفید در مقابله صحبت غالبا با مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا بیش از 24 ساعت گذشته.

پلوسی گفت: معامله است که انتظار می رود به ارائه رایگان coronavirus تست پرداخت مرخصی اضطراری و افزایش بیکاری پوشش است انتظار برای آمدن به کف خانه برای رای جمعه.

با وجود Mnuchin خوش بینی در مورد یک جارو مقابله او نیز تکرار مقامات بهداشتی’ هشدار از بدتر شدن وضعیت.

“مردم باید درک اعداد (عفونت) در حال رفتن به رفتن تا قبل از اینکه آنها به او گفت:”

Mnuchin گفت: پس از این توافق رسیده است و او انتظار دارد که دولت می خواهد به کنگره در هفته های آینده به صورت یک بسته محرک اقتصادی اقدامات (تهمت شده است هل دادن مالیات بر حقوق و دستمزد برش) که او پیش بینی می بالابر کشور است.

“ما از طریق این و اقتصاد خواهد بود قوی تر از همیشه هنگامی که ما از طریق این” او گفت:. “در پایان این سال ما در حال رفتن به یک جهش در فعالیت های اقتصادی است.”

– Ledyard پادشاه

تهمت می زند و تغذیه و تکرار تماس برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در فدرال رزرو رئیس Jay Powell به نرخ پایین تر پس از تکرار تماس خود را برای کنگره شامل مالیات بر حقوق برش در یک جارو چند میلیارد دلاری بسته در پاسخ به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس.

“فدرال رزرو باید در نهایت کاهش تغذیه رای دادن به چیزی قابل مقایسه با رقیب خود را بانک مرکزی.” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت جمعه. “Jay Powell و گروه در حال قرار دادن ما در یک تصمیم اقتصادی و فیزیولوژیکی نقطه ضعف است. هرگز نباید در این راه بوده است. همچنین تحریک!”

تهمت نیز تمدید خواستار مالیات حقوق و دستمزد کاهش تعطیلات در روز جمعه به آمریکا و مقامات دولت نشانه آنها نزدیک به رسیدن به یک معامله.

“اگر شما می خواهید برای دریافت پول به دست مردم به سرعت و کارآمد اجازه دهید آنها را پر پول است که آنها به دست آورده تصویب مالیات بر حقوق و دستمزد قطع تا پایان سال, دسامبر 31,” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “سپس شما در حال انجام چیزی است که واقعا معنی دار است. تنها آن را یک تفاوت بزرگ!”

دموکرات ها را رد کرد و پیشنهاد حقوق و دستمزد کاهش مالیات که گرفته شده از حقوق کارگران به صندوق تامین اجتماعی و مدیکر. رییس جمهور در این خصوص موفق به افزایش حمایت در میان جمهوری خواهان مجلس سنا.

او برای اولین بار تن به تن این ایده به جمهوری خواهان مجلس سنا در کاپیتول هیل دوشنبه و دوباره پیشنهاد آن را در طول یک بیضی آدرس دفتر به ملت شنبه

– کورتنی سوبرامانیان

خانه ممکن است رای در coronavirus پاسخ جمعه

خانه به نظر می رسد نزدیک به تصویب عظیم فدرال پاسخ برای مقابله با تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن ده ها تن در سراسر ایالات متحده roiled بازارهای مالی و اختلال در زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

مجلس نانسی پلوسی اواخر روز شنبه گفت: رهبران کنگره و کاخ سفید بودند نزدیک به نهایی یک معامله بر روی یک جارو چند میلیارد دلاری بسته که تضمین رایگان تست برای همه آمریکایی ها – از جمله ایجاد و گسترش کارگر حمایت مانند مرخصی و بیمه بیکاری.

جزئیات نهایی از جارو بسته می تواند پرده برداری از اواخر روز جمعه با رای مجلس احتمالا بعد در روز پلوسی گفت.

Coronavirus سوال: شما از ما خواسته تن از سوالات در مورد کوروناویروس. ما در حال پاسخ دادن به آنها.

“زمان را از ذات است و این لایحه باید به تصویب و ارسال به مجلس سنا,” او گفت: در بیانیه صادر شده در اواخر روز پنجشنبه. “خانه خواهد شد و سپس شروع به کار در یک سوم پاسخ اضطراری بسته است که بیشتر موثر عمل است که محافظت از سلامت و امنیت اقتصادی و رفاه مردم آمریکا.”

با توجه به آزادی مطبوعات از Pelosi, اندازه گیری خواهد:

 • قیمومیت رایگان تست “برای هر کسی که نیاز به یک آزمون از جمله بیمه.”
 • را کنار بگذارند تا 14 روز پس از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و مرخصی پزشکی برای کارگران تحت تاثیر coronavirus آلودگی.
 • گسترش مزایای بیکاری به کارگران به خانه فرستاده می شود با توجه به بحران است.
 • اطمینان از در دسترس بودن کمک های غذایی مانند ضربه محکم و ناگهانی, دانشجو, وعده های غذایی, سالمندان, تغذیه و مواد غذایی بانک ها. دموکرات ها قادر بودند به محل موقت نگه دارید و بر روی کار مورد نیاز تحت ضربه محکم و ناگهانی در طول بحران بهداشت عمومی.
 • ارائه فدرال پزشکی منابع مالی برای کمک به کشورهای تامین هزینه های مرتبط با این بحران است.

حتی اگر از آن عبور می کند جمعه و گرفته شده توسط سنا در اوایل هفته آینده, تصویب تمام اقدامات زمان خواهد بود.

مه غم: NCAA لغو مردان و زنان در مسابقات بسکتبال با توجه به coronavirus نگرانی

فوق العاده ای کمبود طور کامل کامل کیت تست برای مثال به معنی دسترسی باقی می ماند یک مانع عمده حتی اگر هزینه این روش این است که تحت پوشش بیمه های خصوصی و یا دولت است.

هنوز معامله خواهد نشان دهنده دستیابی به موفقیت بزرگ و یک شات از اعتماد به نفس در نظر گرفته شده برای آرام لرزاند بازارها و اضطراب آمریکایی است.

پلوسی که تا به حال چندین مکالمات در طول پنج شنبه با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin به خبرنگاران گفت: در خارج از دفتر او دوشنبه شب که هر دو طرف باید “حل و فصل بسیاری از تفاوت های ما” و باقی مسائل می باشد و در آینده صورتحساب.

پلوسی گفت که او بود به خصوص متعجب ناگهانی cratering از بازارهای مالی که nosedived در هفته های اخیر و عمیقتر نگرانی در مورد احتمال رکود اقتصادی با توجه به گسترش ویروس.

استاندارد & ضعیف است 500 وارد بازار فروش برای اولین بار از زمان بحران مالی و داو را تحمل بزرگترین آن یک روز در صد افت 1987 سقوط.

“است که بسیار تکان دهنده” پلوسی گفت: از بازارها است. “من قصد ندارم برای رفتن به آن به دلیل آنچه که ما در حال تلاش برای انجام آن باشد مثبت است.”

تست مثبت: سوفی Grégoire ترودو نخست وزیر کانادا جاستین ترودو همسر, تست مثبت برای coronavirus

رویکرد تهاجمی می آید یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تعلیق از تمام سفر هوایی از اروپا به آمریکا برای 30 روز شروع نیمه شب جمعه.

این لایحه در نظر گرفته شده یک هفته پس از کنگره تصویب $8.3 میلیارد دلار بسته است که شامل بیش از 3 میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه واکسن و $2.2 میلیارد دلار کمک خواهد کرد که در پیشگیری آمادگی و پاسخ. آن را نیز اختصاص 1 میلیارد دلار برای دولت های محلی و پاسخ در مورد نیمی از آن را به شهرهای خاص است. هر یک از دولت دریافت می کند کمتر از 4 میلیون دلار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه جمعه گذشته است.

تد کروز خود را گسترش خود-قرنطینه

تلفنی به “فردا صبح” از خودخواسته قرنطینه بهداشت ، تد کروز سناتور تگزاس گفت: گسترش خود قرنطینه پس از یادگیری او آمد در تماس با فرد دیگری که تست مثبت برای coronavirus.

کروز که خود قرنطینه در اوایل این ماه پس از برقراری ارتباط با یک فرد در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس که بعد از آزمایش مثبت CBS گفت: او خود قرنطینه تا 17 مارس است. تگزاس جمهوریخواه گفت که او تا به حال “هیچ علائم” اما تا به حال تعامل با یک دوم “فردی که آزمایش مثبت – یک مقام دولتی که آمد به دفتر من در سی”

“در مارس 3, من تا به حال یک جلسه در اتاق کنفرانس با او را برای حدود 20 دقیقه” کروز گفت و اشاره کرد که او نه تست شده برای این ویروس به دلیل او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

کروز و دو نفر دیگر از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره قرنطینه خود را پس از آمدن به تماس با فرد آلوده در CPAC در بندر ملی مریلند. Rep. پل Gosar R-Ariz پارچه مبلی. Doug Collins, R-Ga., Rep. علامت مراتع R-C. N. c و تشکر. مت Gaetz R-Fla., نیز خود به قرنطینه.

– نیکلاس وو

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات CDC در میان coronavirus

در مواجهه با فشار خود دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده کوبیدن تلاش های تحت سلف خود را به آماده شدن برای شیوع – اغلب با مشکوک ادعا می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز آخرین حمله به رئیس جمهور باراک اوباما با یک صدای جیر جیر در اواخر روز پنجشنبه که تکرار یک روایت است که به طور فزاینده بریدن در میان هواداران خود: که اوباما “در زمان 6 ماه” اعلام اضطراری ملی در پاسخ به شیوع آنفولانزای خوکی 2009.

این ادعا مشرف این واقعیت که اوباما درست مثل تهمت, اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در اوایل شیوع آنفولانزای خوکی. که تعیین از اوباما در آوریل سال 2009 قبل از ویروس H1N1 اعلام شد یک بیماری همه گیر و در زمانی که وجود دارد تنها 20 نفر در ایالات متحده آمریکا

برای coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در ماه ژانویه است.

بهداشت عمومی اورژانس متفاوت است و قابل توجهی کمتر – از ملی اضطراری است. اوباما اعلام اضطراری ملی حدود شش ماه به شیوع آنفولانزای خوکی. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز برای اعلام ملی اضطراری برای کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه حمله به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در یک صدای جیر جیر در اوایل صبح روز جمعه.

“برای دهه @CDCgov نگاه و مطالعه آن تست سیستم, اما هیچ چیز در مورد آن” تهمت ادعا کرد. “رئیس جمهور اوباما تغییرات ساخته شده است که تنها چیزهای پیچیده بیشتر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است تحت فشار زیادی از جمله از فرمانداران و اعضای حزب خود برای سرعت بخشیدن به توزیع coronavirus آزمون. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پنج شنبه اذعان کرد که آزمایش سیستم “شکست.”

اما دقیق که اوباما در دوران حکومت محدود شخص ثالث آزمایشگاه ها از در حال توسعه و در حال اجرا تست برای coronavirus در مواقع اضطراری با توجه به آسوشیتد پرس در واقع بررسی این ماه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت معکوس یک سیاست است که خود غذا و دارو در محل قرار داده آسوشیتد پرس گفت. که مقررات جدید اجازه می دهد تا labs به منظور توسعه coronavirus آزمایشات قبل از بررسی این سازمان آنها را. قبلا FDA تنها مجاز آزمون های ساخته شده توسط CDC.

پیش نویس FDA راهنمايي در نظر گرفته در طول دولت اوباما به نام به مقررات سخت تر از تست های آزمایشگاهی, اما راهنمایی که مربوط به بهداشت عمومی اورژانس رفت و هرگز به اثر آسوشیتد پرس گفت.

– جان Fritze

کمک: Christal هایس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>