مغلوب ساختن پیشی جستن OK می خواهم بیشتر آب مرکزی دره کشاورزان; کالیفرنیا فایل طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از حرکت

مایدزرت | No comments

یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جدید مقررات فدرال است که اجازه خواهد داد که بیشتر آب از شمال کالیفرنیا به جریان به دره مرکزی کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا عقب زده و با طرح دعوی در دادگاه درخواست برای به تاخیر انداختن تصمیم گیری و ادعا آن را نقض فدرال حقوق محیط زیست.

“کالیفرنیا نمی خواهد در سکوت به تماشای به عنوان برگ برنده دولت تصویب علمی به چالش کشیده بیولوژیکی نظرات که فشار گونه به انقراض و آسیب منابع طبیعی و آبراه” بکررا در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

طرح دعوی در دادگاه است که آخرین توسعه در یک درگیری بر سر اینکه چگونه به بهترین مدیریت آب در کالیفرنیا — یک دولت است که به طور معمول مبارزه با خشکسالی و حفظ کشاورزی و صنعت است که به تولید مواد غذایی بیشتر از هر کشور دیگر در کشور است.

طرح دعوی در دادگاه می آید یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست داخلی وزیر دیوید برنارد, Rep. Devin Nunes, R-شهرستان تولار و خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-Bakersfield در مک کارتی وطن به ثبت نام جدید بیولوژیکی نظر که حداقل اثرات زیست محیطی ناشی از انتقال آب.

این حرکت را شل محدودیت در چقدر آب می تواند وارد شده از ساکرامنتو-San Joaquin دلتای به دره مرکزی. محدودیت های طراحی شده برای محافظت از کاهش جمعیت از گداخته شدن و ماهی قزل آلا به مدت طولانی زحمت منطقه کشاورزان استدلال می کنند که آنها نیاز به آب برای حفظ یکی از اقتصادی منطقه موتورهای. آنها اشاره می کنند که در طول طوفان موج, رودخانه, آب سرخ به خلیج سان فرانسیسکو به هر حال.

“یک مانع عمده به تامین آب بیشتر برای این منطقه کشاورزان در حال حاضر کاملا حذف شده توسط دولت فدرال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بیکرزفیلد در روز چهارشنبه.

در حالی که کشاورزان منادی این حرکت محیط زیست قبایل بومی آمریکا و سازمان های نمایندگی تجاری ماهیگیران هشدار داد این امر آسیب تاریخی در زمینه پرورش ماهی قزل آلا.

اتخاذ بیولوژیکی جدید نظر تحقق یک وعده انتخاباتی تهمت ساخته شده در طول یک توقف به منطقه در سال 2016 که در طی آن او لعنتی محدودیت در تحویل آب است که از “نوع خاصی از 3 اینچ ماهی.”

کالیفرنیا دعوی مدعی استانداردهای جدید نقض گونه های در معرض خطر عمل ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و تجاوز در کالیفرنیا حق خود را تنظیم قوانین زیست محیطی.

“کالیفرنیا یک حاکمیت قانونی موظف علاقه به حفاظت از گونه ها و زیستگاه خود را در درون دولت از آسیب” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “به عنوان دیوان عالی کشور به رسمیت شناخته شده دولت شاکیان حق ویژه “اندیشه” در به دنبال درمان مضرات زیست محیطی.”

طرح دعوی در دادگاه نام چند تهمت اعضای کابینه از جمله برنارد که پا کردن هواپیما در بیکرزفیلد پس از رئیس جمهور. قبل از انتصاب به برنارد خود را از طریق قانون شرکت سابق لابی از طرف استفاده کنندگان از آب در San Joaquin Valley که به نفع ایستاده از رقابت های بیولوژیکی ،

او به سرعت منتشر شد بیانیه ای در محکوم کالیفرنیا قانونی حمله.

“فرماندار و دادستان کل فقط راه اندازی یک کشتی به دریا غیر قابل پیش بینی اداری و چالش های قانونی در مورد پیچیده ترین عملیات آب در کشور چیزی آنها را اجاره قبل,” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom وعده داده دادخواهی چند ماه پیش اما در سمت چپ محیط زیست و شیلات خواستار اقدام پس از او قرار داده است که تهدید در خود نگه دارد.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در بیکرزفیلد در چهارشنبه Newsom انتشار بیانیه ای اعلام کرد دولت intentio به فایل کت و شلوار. او گفت که به جای تهمت با این طرح مذاکره داوطلبانه توافق خواهد بود “بهترین مسیر رو به جلو برای حفظ جوامع ما, محیط زیست ما و اقتصاد ما.”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam. علامت Olalde را پوشش می دهد محیط زیست و می توان در رسید [email protected] یا @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>