مغلوب ساختن پیشی جستن پاداش San Joaquin Valley کشاورزان با بیشتر آب با وجود تظاهرات از ماهیگیران

مایدزرت | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به waded دولت جنگ آب در یکشنبه, نهایی تصمیم گیری است که مزایای استفاده کنندگان از آب در غرب San Joaquin Valley و تضعیف گونه های در معرض خطر حمایت می کند.

این حرکت راه را برای پمپاژ آب اضافی از ساکرامنتو-San Joaquin دلتا برای استفاده از کشاورزی به سمت جنوب. کشاورزان در غرب San Joaquin Valley تحسین اقدام و محیط زیست و گروه های ماهیگیری تقبیح بالقوه آن ضربه زدن به ماهی قزل آلا جمعیت.

“برای بیش از حد طولانی مقامات دلیلی سرخ میلیون ها و میلیون ها گالن, تازه, تمیز آب از شمال به اقیانوس آرام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک رویداد در بیکرزفیلد. “این هیچ چیز برای اقیانوس آرام است. آن چیز برای اقیانوس آرام است. شما می دانید آنچه در آن معنی است ؟ مثل هیچ چیز نیست.”

پس از امضای این تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت خاموش مرحله به سنگ نورد کلاسیک “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید.”

در بیانیه ای در پاسخ به تهمت تصمیم کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا را اعلام دادخواهی اما می گویند کالیفرنیا “آماده برای به چالش کشیدن برگ برنده دولت مضر حمله به کشور ما را حیاتی اکوسیستم و محیط زیست است.”

گروه حفاظت تعجب می کنم که چرا رهبران دولت شده اند و به کندی عمل می کنند.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است به سختی خودداری از حمله به دولت در مسائل زیست محیطی مانند آلودگی هوا و جنگلداری. اما در کالیفرنیا که در آن آب مناطق و محصولات کشاورزی در میان دولت قدرتمند ترین گروه های مورد علاقه خود را منتقدان می گویند پاسخ او شده است کافی نیست.

سال گذشته پس از سنگین لابی مرکزی از دره کشاورزان گروه Newsom وتو لایحه در مجلس که موظف دولت دنبال فدرال استانداردهای زیست محیطی به عنوان آنها ایستاده بود در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما تصدی. این لایحه در نظر گرفته شده برای پیشدستی هر گونه تغییر تهمت می تواند به گونه های در معرض خطر عمل به قانون هوای پاک و قوانین دیگر است.

زمانی که از نظر بیولوژیکی ساخته شده است که راه را برای انتقال آب برای اولین بار منتشر Newsom وعده داده شده به شکایت دولت فدرال است.

آب برای ما همه چیز است’

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام در آمد خود را پنجم سفر به کالیفرنیا که در طی آن او همچنین با حضور در خصوصی جمع آوری کمک با مگا ثروتمند در رانچو مایراج در روز چهارشنبه و لعنتی دولت دموکراتیک رهبران در مسائل اعم از بی خانمانی به استفاده از آب است.

لری Starrh است Kern County کشاورز صحبت کرد که در این تجمع گفت که خانواده اش بود و با توجه به فروش زمین های خود را تا زمانی که برگ برنده انتخاب شد. هنوز هم بدون این هجوم از آنها می خواهم که اجازه دهید به برخی از زمینه رفتن آیش. “آب برای ما همه چیز است,” او گفت:.

جان McManus رئیس دولت طلایی ماهی قزل آلا, انجمن, مشت در تصمیم و گفت: این می تواند تلفات شمال کالیفرنیا را در زمینه پرورش ماهی قزل آلا و شغل است که با تکیه بر آنها.

وی همچنین با اشاره به پتانسیل تضاد منافع ناشی از دخالت وزارت کشور وزیر دیوید برنارد که از طریق قانون شرکت سابق به لابی از طرف Westlands آب منطقه.

“آنها نمی تواند آب عادلانه و مربع است. بنابراین هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب آنها به سادگی خود را در داخل گروه” McManus گفت.

تشکر. Devin Nunes, R-کالیفرنیا زمان پیش بینی شده تصمیم روز سه شنبه در یک آب فروم او میزبانی در Tulare County است.

“زمانی که هیچ کس صحبت کردن در مورد آب من فکر کردم که مهم ترین مسئله ما تا به حال در دراز مدت در دره. کمی من می دانم که یک بار من انتخاب شد ما بودند رفتن به دریافت کاملا مورد حمله قرار گرفت و نابود دولت خود ما هم در دولت و در سطح فدرال” Nunes گفت: در این فروم هر یک خوراک ویدئویی ارسال شده توسط Fox 26 اخبار.

این Fresno Bee محروم شد از حضور در این رویداد روز چهارشنبه توسط Nunes کارکنان. این کنگره در سال گذشته راه اندازی شش دعاوی علیه سازمان است که انتقاد او از جمله روزنامه شرکت مادر.

Nunes خود را تکرار کرد که تمایلات دموکراتیک به رهبری دولت نادیده نیازهای روستایی کالیفرنیا و خواسته برنارد اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می ایستاد به Newsom.

برنارد گفت او خوشبین فرماندار نمی خواهد به چالش بیولوژیکی نظرات زیر بنای استفاده از Delta آب. “اینها ریشه در اعتماد و علم او گفت:” نشان می دهد که “آنها به احتمال زیاد به دفاع.”

پتانسیل دادخواهی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است سریع به عقب محیط زیست حمایت — هدف قرار دادن قوانین مانند آب پاک عمل ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند — اما گروه های زیست محیطی و آبی-دولت به طور کلی وکیل ادامه داد: باید برای پیدا کردن مسائل مربوط به بهره برداری در چالش های قانونی.

که McManus اشتباه در مورد چرا Newsom است آهسته راه می رفت و او را تهدید صادر شده در ماه نوامبر به شکایت دولت فدرال بیش از ماده است. “رژیم صهیونیستی. Newsom نیاز به تشویق دادستان کل بکررا برای رفتن و انجام کار او نشان داده است که او می تواند این کار را به خوبی.”

در این میان شورای دفاع منابع طبیعی طلایی دولت ماهی قزل آلا انجمن و چند تن دیگر به نمایندگی از گروه شیلات و محیط زیست واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه دسامبر.

در بیانیه ای اعلام دادخواهی داگ Obegi با NRDC گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیولوژیکی نظرات یک طرح برای انقراض است.”

علامت Olalde را پوشش می دهد محیط زیست و می توان در رسید [email protected] سام متز را پوشش می دهد سیاست را می توان در تماس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>