مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او در زمان coronavirus آزمون به عنوان کسانی که در اطراف رئیس جمهور, پنس باید درجه حرارت نظارت

مایدزرت | No comments

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او گرفته آزمون برای coronavirus و کاخ سفید شروع به گرفتن درجه حرارت از تمام افراد در تماس با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس زیر تهمت های اخیر قرار گرفتن در معرض دو برزیلی مقامات که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او متوسط بود “کاملا عادی” در طول یک شنبه در کنفرانس خبری. او گفت که او در زمان آزمون شب گذشته و نتایج را “چند روز” در حالی که آن را فرستاده شده به آزمایشگاه.

قبل از کنفرانس خبری, یک عضو ستاد از کاخ سفید مطب پزشک در زمان متوسط از تمام خبرنگاران و تلویزیون خدمه با دستی تماس با ما-کمتر دماسنج.

“از فراوانی احتیاط متوسط چک در حال حاضر در حال انجام در هر یک از افرادی که در تماس نزدیک با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور گفت:” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere.

یک خبرنگار که در دمای خیلی بالا بود و همراهی با کارکنان. پنس مطبوعاتی وزیر کتی میلر گفت که کاخ سفید پزشکی در واحد زمان فرد متوسط سه برابر بیش از 15 دقيقه و این که “هر سه نفر ثبت نام شده در بالا @CDCgov 100.4 دستورالعمل.”

پرسید که چرا او هنوز دست دادن با مردم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این یک عادت تبدیل می شود و آن را سخت به خارج شدن از آن عادت” اما “احتمالا آن چیزی است که می آید از این شاید مردم نباید تکان دادن دست در دراز مدت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان آزمون در اطراف این زمان از یک کاخ سفید دکتر با صدور بیانیه ای گفت: رئیس جمهور نیست و نیاز به تست و یا خود قرنطینه برای coronavirus چرا که او تا به حال نه به نمایش گذاشته هر گونه علائم.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در معرض خطر کم برای coronavirus به دلیل تماس های خود با یکی از مقامات “بسیار محدود (عکس دست دادن)” و تعامل خود را با شخص دوم “رخ داده است قبل از هر گونه علامت شروع” نوشته دکتر Sean کانلی در نامه منتشر شده در اواخر جمعه.

رئیس جمهور گفته بود در اوایل روز جمعه در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز که او را “به احتمال زیاد” آزمایش می شود برای کوروناویروس “نسبتا به زودی.” او فشرده شد در ماده پس از آن پدید آمده است که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ارتباطات, وزیر آزمایش مثبت برای ویروس. طی سخنان او ادامه داد: برای گرفتن دست در دست با کسب و کار مدیران و مقامات بهداشتی که در ادامه برای گفتن آمریکایی ها یکی از اولین خطوط دفاعی در برابر گسترش است برای جلوگیری از دست دادن.

Bolsonaro و دستیار فابیو Wajngarten dined و زمان عکس در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا. آخر هفته گذشته. رئیس جمهور برزیل اعلام کرد در رسانه های اجتماعی او آزمایش منفی برای ویروس, تیراندازی پایین گزارش می دهد که او در ابتدا آزمایش مثبت است.

اما در شب جمعه, برزیل اعلام کرد که خود را مسئول d’affairs نستور فرستر که او نیز در حضور و غیاب برای Mar-a-لاگو جلسه همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیشتر: در اینجا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاوران که ممکن است در معرض به کروناویروس در حال دست زدن به آن

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کنند افراد به در نظر گرفتن محدود کردن حرکات خود را اگر آنها شده است در معرض دیگران که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

هر دو سنسور. لیندزی گراهام R-S. C. و ریک اسکات, R-Fla., اعلام کردند که با خود قرنطینه پس از حضور در Mar-a-لاگو نشست. همچنین در روز جمعه کاخ سفید در بیانیه ای گفت که Ivanka Trump رئیس جمهور و مشاور ارشد بود و کار از خانه پس از آمدن به تماس با استرالیا رسمی اعلام کرد که او تشخیص داده شد با COVID-19.

تشکر. آدم Kinzinger R-Ill., گفت: برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آزمایش می شود در یک صدای جیر جیر: “این باید بدون گفتن. رئیس جمهور باید آزمایش می شود به خصوص اگر او در حال رفتن به ادامه برای دیدار با مردم که در حال اجرا هستند پاسخ ملی باشد معاون رئیس جمهور است.”

اما تهمت پیشنهاد کرده است که او هیچ برنامه ای برای خود شده است. او در توییتی او از حضور در جلسات این بیماری همه گیر کوروناویروس در کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>