تهمت می لرزد چند مهمانان دست در coronavirus کنفرانس مطبوعاتی با وجود تکرار مشاوره به

مایدزرت | No comments

واشنگتن – پس از اعلام ملی اضطراری برای مبارزه با شیوع کروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد دست در دست یک سری از مدیران شرکت پس از هر یک از آنها ساخته شده است اظهارات در کاخ سفید تریبون – با وجود تکرار مشاوره از خود کارشناسان بهداشت عمومی در برابر چنین تماس بگیرید.

تنها یک شرکت رسمی بروس Greenstein از خانه بهداشت و درمان ارائه دهنده LHC گروه نقل مکان کرد و دست خود را به دور از مغلوب ساختن پیشی جستن دست دراز و ارائه یک آرنج به جای.

“من می خواهم که. که خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمی ناشیانه پس از آرنج-تداوم Greenstein.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر متزلزل دست با مقامات از CVS خارج شده و دیگر شرکت ها در باغ گل رز رویداد. مدیران هر صحبت در تریبون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آنچه که شرکت خود را انجام می دهند به کمک کاخ سفید با پاسخ ملی به شدت مسری ویروس.

تهمت و دیگر سخنرانان نیز بارها و بارها لمس میکروفون و تریبون را به عنوان آنها صحبت کرد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است آمریکایی ها برای جلوگیری از دست دادن با افراد دیگر و همچنین برای جلوگیری از “بالا-سطوح تماس در اماکن عمومی – دکمه های آسانسور, درب, دستگیره های نرده” و غیره.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ممکن است در معرض ویروس. او در تماس با فابیو Wajngarten ارتباطات دفتر رییس جمهوری برزیل که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Wajngarten در فلوریدا بود آخر هفته گذشته در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-Lago, رفت و آمد مکرر و او نوشته شده یک عکس از خود را ایستاده در کنار رهبر آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا گفته است که او “نگران نیست” در مورد قرار گرفتن در معرض بالقوه و کاخ سفید گفت: هیچ دلیلی برای او آزمایش می شود.

“ما هیچ علائم آنچه” تهمت و گفت: در روز جمعه اعلام خواهد شد.

در دیدار با ایرلند نخست وزیر در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این احساس “عجیب و غریب” نه به لرزش دست در دست مردم است.

“این احساس بسیار عجیب و غریب,” او گفت:. “من هرگز یک دست بزرگ شاکر به عنوان شما احتمالا شنیده ام. اما هنگامی که شما را تبدیل به یک سیاستمدار دست دادن است که بسیار طبیعی است. و این یک احساس عجیب و غریب که مردم که شما می دانید و دوست دارم … راه رفتن و بگو: “سلام.'”

او گفت که او و ایرلند لئو Varadkar نمی لرزش دست.

اما معاون رئیس جمهور مایک پنس که رهبری کاخ سفید در پاسخ به کروناویروس گفت: صبح روز پنجشنبه که با وجود شیوع و دفتر خود را به توصیه های او برنامه ریزی شده به ادامه تکان دادن دست.

“من هنوز هم در از دست دادن در اینجا در کاخ سفید” پنس با سی ان ان گفت. “من همچنین شستن دست من بسیار به طور منظم از طریق روز.”

پنس تاکید کرد که شستن دست های خود را است “یکی از شیوه های عقل سلیم است که آمریکایی ها می توانند در تعامل است.”

کمک: ویلیام Cummings

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>