مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های او ممکن است آسانسور فدرال coronavirus دستورالعمل; دلار طور کلی CVS اضافه کردن 50,000 شغل

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

پالم اسپرینگز ساکن Silvana فیل مور است که او در اوایل 60s و به سختی باعث می شود کات برای افراد مسن تر که میرم اعطا شده است, دسترسی سریع به فروشگاه های مواد غذایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او گفت که او احساس paparazzi به عنوان او را تماشا می کردند از ماشین خود را به عنوان شوهر, رائول, ایستاده در خط پنج شنبه در Ralphs در شرق کف دره عمیق و باریک رانندگی در پالم اسپرینگز. آنها به دست آورد و بسیاری از مواد غذایی خود در طول قبلی خرید, سفر, اما آنها امیدوار بودند که در اوایل دسترسی خواهد در نهایت اجازه می دهد آنها را به گرفتن دست خود را در برخی از کاغذ توالت.

“این تنها راه” فیل مور گفت: او به عنوان منتظر در ماشین خود را. “(رائول) گفت: مگر ما در صبح زود, ما نمی خواهد روی کاغذ.”

دقیقه قبل از درهای باز یک Ralphs کارمند یادآوری مشتریان آنها نیاز به باقی می ماند 6 فوت از هم جدا و گفت: “اگر ما مریض ما نمی توانیم به کار می آیند.”

وی افزود: تغییر شرایط به صورت روزانه از جمله مقدار کاغذ توالت اختصاص داده شده به هر مشتری.

“ما در حال انجام است که به معنی. ما در حال انجام آن پس این جامعه همه چیز به آن نیاز دارد,” او گفت:.

کارمند ارجاع سوال به Ralphs دفتر شرکت.

مشتری برای اولین بار در خط پالم اسپرینگز ساکن اد طلایی 84 نشان داد در 6:30 صبح برای چند خرت و او را فراموش کرده به خرید در طول یک سفر قبلی در روز شنبه هنگامی که او به دست آورد و کاغذ توالت و دیگر ضروریات است که سخت به امروزه.

“بیشتر از همه چیز بود به خوبی مواجه نگردند. خود را به محصولات لبنی و چیزهای شبیه به آن. آنها آن را به خوبی تحت کنترل” طلایی گفت.

به عنوان تقاضا برای فروشگاه مواد غذایی و ملزومات را افزایش می دهد یکی دیگر از خرده فروش است که پیوستن به کسانی که استخدام کارگران بیشتر برای دیدار با تقاضا است.

دلار طور کلی گودلتسویل تنسی مبتنی بر تخفیف های زنجیره ای گفت: “افزایش تقاضا برای ملزومات خانگی” فروش در سراسر آن 16,300-plus فروشگاه ها باعث شده است تا این شرکت به “نزدیک به دو برابر نرمال استخدام رای” و استخدام تا 50,000 کارکنان تا پایان ماه آوریل است.

“ما مفتخریم به عنوان یکی از ضروری خرده فروشان و ما اعتقاد داریم مشتریان ما با تکیه بر ایالات متحده در حال حاضر بیش از همیشه به ارائه مقرون به صرفه و راحت خرده فروشی گزینه” گفت: کتی Reardon, Dollar General, معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس مردم افسر در بیانیه ای روز شنبه.

بسیاری از مشاغل پیش بینی شده به طور موقت این شرکت می گوید. اما برخی استخدام های جدید می تواند تبدیل به دائم. “در حالی که دلار به طور کلی در حال حاضر پیش بینی اکثر این نقش به طور موقت این شرکت دارای سابقه قوی از رشد حرفه ای و پیش بینی ارائه شغلی دراز مدت فرصت رشد به برخی از این کارمندان جدید” اعلام این شرکت گفت.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

بسیاری از کسب و کار بسته اند در طول coronavirus — به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش آن در میان کارکنان و مشتریان و یا مشتریان — در حالی که دیگران به خصوص در سفر و صنعت خدمات باید شغل را کاهش دهد.

اما کسب و کارهای دیگر مانند آمازون و خارج را آغاز کرده اند که با اضافه کردن کارگران برای دیدار با تقاضا است. اخیرا CVS روز دوشنبه گفت که استخدام 50000 تا بیشتر کارگران برای پر کردن موقعیت خود را در فروشگاه خود ارائه نسخه و پر کردن مشاغل دیگر.

کار برای دلار به طور کلی می تواند یک گزینه برای کسانی که از دست داده اند و دیگر مشاغل Reardon گفت. “ما دعوت افراد به دنبال برای شروع و یا رشد حرفه ای و همچنین برای کسانی که کار ممکن است به طور موقت نهفته COVID-19 به درخواست برای فرصت هایی را برای کمک بیشتر هدف ما از خدمت به دیگران” او گفت:.

دلار کلی است که فروشگاه ها در 44 متحده در حال حاضر بیش از 143,000 کارکنان از 105,000 در فوریه 2015.

کسانی که علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد مشاغل در Dollar General می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در dollargeneral.com/careers و ببینید موقعیت باز در این شرکت کار آنلاین نقشه.

مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های او ممکن است بلند کردن دستورالعمل های فدرال

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه در یک صدای جیر جیر یک شب که او با توجه به بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله دستورالعمل که ممکن است کاهش گسترش coronavirus اما در حال صدمه زدن به اقتصاد است.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در توییتر درست قبل از نیمه شب در واشنگتن است. “در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

مقامات بهداشت عمومی از جمله کسانی که در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود آمریکایی ها از خانه کار می کنند زمانی که آنها می توانند و نه جمع در رستوران ها و یا دیگر کسب و کار. دولت نورد از 15 روز برنامه در تاریخ 16 مارس به “خم منحنی” جدید کروناویروس موارد است.

بسیاری از کسانی که مقامات از جمله جراح عمومی جروم Adams باید گفت که دو هفته است که “به احتمال زیاد به اندازه کافی زمان” برای متوقف کردن گسترش ویروس در کشور است.

“اگر هر کس باعث این تغییر و یا این تغییرات مهم و فداکاری در حال حاضر ما خواهد رالی با هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “و ما در حال رفتن به یک جشن بزرگ همه با هم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد دو کاربر صبح روز دوشنبه که با استفاده از زبان های مشابه به اصرار است که در پایان 15 روز تنها “گروه های در معرض خطر” جدا شود و بقیه آمریکایی ها به “بازگشت به کار.”

در عین حال محدودیت های داشتن یک تأثیر عمده ای بر اقتصاد است. وزارت کار گزارش داد 30 درصد افزایش در تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است. جیمز بولارد رئیس شعبه سنت لوئیس فدرال رزرو بانک, پیش بینی نرخ بیکاری می تواند آمار 30 درصد در ایالات متحده

چندین ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز را به اعمال سختگیرانه تر اجتماعی فاصله مورد نیاز است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت پناهگاه در محل سفارش در مارس 19, کارگردانی تمام ساکنان کالیفرنیا به ماندن در خانه برای کمک به مبارزه با گسترش بیشتر coronavirus. حتی اگر تهمت کاسته دستورالعمل های فدرال در هفته آینده آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار سفارشات امضا شده توسط فرمانداران در آن و کشورهای دیگر.

موارد: رودخانه سان برناردینو شهرستان

Riverside County: تعداد Riverside County coronavirus موارد 50 درصد افزایش یافته یکشنبه از روز قبل صعود به 45 تعداد موارد تایید شده با شش مرگ و میر.

بخش ششم مرگ اعلام کرد صبح روز یکشنبه درگیر یک Coachella Valley مردی که در یک بیمارستان محلی است. او بیش از سن 80 ارشد اطلاعات عمومی متخصص خوزه Arballo جونیور گفت.

سان برناردینو شهرستان: هشت مورد جدید از coronavirus گزارش شد یکشنبه در سن برناردینو کانتی آوردن این شهرستان را در مجموع به 17.

جزئیات خاص در مورد هشت نفر بودند منتشر نشده است. بدون تلفات گزارش شده در این شهرستان اعلام کرد بعد از ظهر یکشنبه.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>