مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور پیگیری پلیس سوء افسر آموزش در میان جورج فلوید تظاهرات

فلوریدا تودی | No comments

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه یک فرمان اجرایی را امضا کارگردانی ادارات پلیس را به اتخاذ استانداردهای جدیدی برای استفاده از نیروی دنبال تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار در دست مأموران اجرای قانون.

نظم همچنین خواستار ایجاد یک پایگاه داده ملی برای, اجازه به بخش پیگیری استخدام بالقوه با سوابق سوء استفاده و برای متخصصان بهداشت روانی برای پاسخ دادن در کنار افسران خواستار برخورد با بی خانمانی, اعتیاد به مواد مخدر و بیماری های روانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد تأکید مشکل او اغلب چهره آشتی دیدگاه های مختلف در یک مسئله فرهنگی است که عمیقا تقسیم این کشور است. او flanked توسط مقامات پلیس در باغ گل رز اما تا به حال ملاقات از قبل به بخش خصوصی با خانواده های قربانیان که حضور نداشت منظور اجرایی ثبت. وی با تمجید از خانواده و عدالت وعده داده شده اما به سرعت منتقل شده به نرم افزار-اجرای قانون صحبت کردن امتیاز است که یک علامت تجاری از تجمعات انتخاباتی.

“به همه صدمه زدن به خانواده من می خواهم شما بدانید که همه آمریکایی ها سوگواری توسط سمت خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما عزیزان نمی خواهد که درگذشت بیهوده است.”

او به نام خانواده “باور” که به دنبال عدالت برای آنها و در ادامه به توصیف پلیس به عنوان “شجاع” “فارغ از خود” و “شجاع است.”

“آمریکایی ها می دانند که حقیقت: بدون پلیس وجود دارد این است که هرج و مرج” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بدون قانون هرج و مرج وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سفارش را اولویت بندی وزارت دادگستری فدرال کمک های مالی به ادارات پلیس که با استانداردهای بالاتر در استفاده-از-force اما دستور که همه گروه ها اتخاذ آن استانداردها.

این سفارش شامل نمی شود ممنوعیت chokeholds به عنوان بسیاری از فعالان در خواست کرده اما می گوید chokeholds تنها باید مورد استفاده در زندگی یا مرگ وضعیت.

“آمریکایی ها می خواهند قانون و نظم آنها تقاضا نظم و قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما نیاز به اجرای قانون و جوامع را به هم نزدیک نیست به درایو آنها را از هم جدا.”

اما تهمت صرف زمان کمتر در تلاش برای پر کردن شکاف بین کسانی که دیدن سیستمیک نژاد پرستی در برخی از نیروهای پلیس و کسانی که احساس مرگبار درگیری هستند کار چند بد پلیس.

او استدلال کرد که “کاهش جرم و بالا بردن استاندارد نیست و در مقابل اهداف” اما توضیح در عمق چگونه برای پیدا کردن زمینه های مشترک.

این orderwas گردد در مشورت با مقامات اجرای قانون و نمایندگان خانواده های قربانیان قتل توسط پلیس, مقامات گفت. هنوز معلوم نیست که چگونه به منظور به اجرا گذاشته خواهد شد و یا چگونه سازمان های اجرای قانون پاسخگو خواهد بود اما مقامات با اشاره به رهبران محلی و شهرداران که به گفته آنها خواهد بود مسئول برای ادارات پلیس.

در حالی که منظور این است که با هدف اصلاح آموزش پلیس و افزایش بودجه برای خدمات بهداشت روانی آن مسائل نژادپرستی نظاممند است که فعالان می گویند بسیار مهم هستند به معنی عدالت کیفری اصلاحات.

بیشتر: چه ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ چیست و چرا برخی می گویند ‘اصلاحات’ کافی نیست

کاخ سفید تحت فشار قرار دادند برخی فعالان’ خواستار “defunding پلیس” یا جابجایی بودجه پلیس به دیگر برنامه های جامعه. مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت در دفاع از اعضای جامعه اجرای قانون است و توصیف خشونت پلیس به عنوان کار چند “سیب بد.”

“اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس فداکار و شجاع عمومی بندگان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که آنها با “خطر بزرگ است.”

وی با تمجید از افسران برای قرار دادن خود را “زندگی در خطر است برای محافظت از کسی که آنها نمی دانند و یا حتی هرگز ملاقات کرد” و تهدید “قبر مجازات” برای هر کسی مسئول غارت و آتش سوزی در میان جریان تظاهرات.

و او بارها و بارها در قاب بحث حزبی در نظر. او گفت باراک اوباما رئیس جمهور بود و نه حل مسئله و قول داد به انجام بهتر از سلف خود. او نیز برگزار شد تا فشار از سوی برخی از چپ به “پال خواستار قطع بودجه دولت” ادارات پلیس در پی فلوید مرگ به عنوان “رادیکال و خطرناک است.”

رئیس جمهور همچنین به نام در کنگره به تصویب قانونی که اختصاص بودجه به ترکیب کاخ سفید را از برنامه های.

آنچه که واجد شرایط ایمنی ؟ به عنوان کنگره بحث پلیس اصلاحات واجد شرایط ایمنی ظهور به عنوان کلید تقسیم موضوع

منظور می آید به عنوان کنگره دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال کار به تصویب نسخه های خود را از پلیس اصلاحات. آمریکا پرده برداری از یک لایحه در هفته گذشته که ممنوعیت برخی از تاکتیک های پلیس مانند chokeholds دستور دوربین های بدن و جلوگیری از “واجد شرایط ایمنی” که سپر افسران پلیس از دعاوی مدنی اگر متهم به سوء. سناتور. Tim Scott, R-S. C., که منجر جمهوری خواه تلاش و انتظار می رود که به پرده قانون در ایران به رهبری سنا در روز چهارشنبه گفت: پایان دادن به واجد شرایط ایمنی بود “غیر استارتر.”

اتاق را برای پیدا کردن میانه و جلب تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از هر گونه تغییر و تبدیل شدن به قانون است.

فلوید درگذشت یادبود روز پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. این حادثه دستگیر شد و موجب اعتراض ملی پلیس و خشونت نژادی و بی عدالتی است. تظاهرات فوران در سراسر کشور و در سراسر جهان به رهبری ناگهانی حمایت از فشار نمایندگان مجلس برای رسیدگی به پلیس اصلاحات در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>