مغلوب ساختن پیشی جستن Space Coast قایق رژه تساوی عظیم ناوگان شناور به Intracoastal آبراه

فلوریدا تودی | No comments

دیده می شود از کاکائو روستای نزدیک شدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قایق رژه شبیه یک بی شماری جمعی از عروق و سفید آب در سراسر رودخانه هند کشش از پایان این دور Beachline بزرگراه پل به طرف دیگر.

“این ناوگان در سمت راست وجود دارد. مرا به یاد D-روز هنگامی که هزاران نفر از قایق قرار بود در سراسر کانال انگلیسی به سوی فرانسه گفت:” تماشاگر باب جوراب, که خدمت در تیتوسویل شورای شهر در طول 1990s.

جوراب و شاید 200 تماشاگر به تماشای عظیم تهمت قایق رژه عبور از لی Wenner پارک ساحلی. تکان دادن آمریکا و تهمت پرچم تیراندازی, عکس ها و ویدئو, آنها گاهی اوقات شعار “چهار سال دیگر!” و “ایالات متحده آمریکا!”

شروع و در ساعت 11 صبح از خطوط برق در شمال کشور جاده 528 رنگارنگ تهمت ناوگان motored جنوب پایین رودخانه هند به اژدها نقطه. که در آن بسیاری از boaters برنامه ریزی شده به نوبه خود در اطراف جنوبی نوک جزیره مریت و پشت سر شمال تا موز رودخانه به بارج کانال. توصیه می شود با سرعت: 8 گره.

مشتری ساکن کارلوس Gavidia کلیدی سازمان از روز شنبه قایق رژه امیدوار است که بیش از 1000 شناور خواهد شرکت کنند. دو هلیکوپتر معلق در هوا بالاتر را ارائه تعداد دقیق بعد, او گفت:.

Gavidia سازمان یافته اصلی “Trumptilla” رژه قایق در اوایل ماه مه نقاشی 1,538 شناور همراه Intracoastal آبراه از مشتری به Mar-a-Lago.

“رسانه ها را در برابر او. همه در برابر او. او نمی تواند انجام دهد” ، بنابراین برای چند ماه گذشته من واقعا جای کسانی که در تظاهرات با آوردن 15,000 تا 20,000 مردم” Gavidia گفت: از رئیس جمهور.

“اگر شما از 2000 قایق با 10 نفر هر کدام در قایق است که از 20 ، 000 مردم است. به علاوه شما رو همه خط ساحلی مردم با تکان دادن پرچم,” او گفت:.

“بنابراین من می تواند جمع آوری 30000 نفر — و آن را هزینه نمی کند این دولت هر چیزی. و شما هنوز هم گرفتن پیام در سراسر,” او گفت:.

Gavidia الهام گرفته شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم پرواز از 42-پا شکست ناپذیر مرکز-کنسول قایق جلب انتقاد از خود مشتری صاحبان اموال انجمن ممنوع است که سیاسی پرچم.

در پاسخ او تماس گرفته, U. s. Coast Guard مقامات و تغییر نام قایق خود را مغلوب ساختن پیشی جستن — و سپس به او پرداخت می شود $7,000 برای قرار دادن بدنه با گرافیک شامل یک عقاب طاس ستاره و راه راه و “تهمت” در بزرگ سفید حروف.

رئیس جمهور تهمت است توییتی ویدئوها شامل Gavidia قایق. “با تشکر از شما بسیار برای ما زیبا ‘boaters.’ من هرگز به شما اجازه پایین!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مارس 3.

این ایده گرفتار شده در: آخر هفته گذشته قایق رژه صورت گرفت در سراسر کشور جشن مغلوب ساختن پیشی جستن 74 تولد و روز پرچم.

“من رفتم به Charleston, کارولینای جنوبی و led حدود 1100, 1200 در قایق وجود دارد. ملاقات بسیاری از مردم خوب. در حال حاضر من یک زن و شوهر در نیویورک است. ما در سن دیگو. پس از آن واقعا مانند آتش سوزی” Gavidia گفت.

“آن را مانند یک جنبش,” او گفت:.

جزیره مریت ساکن هنک هارلی سرنشین خود را 21-پا NauticStar مرکز-کنسول رگ از قارص پارک به رژه و او را برداشت اضافی از مسافران در لی Wenner پارک قایق رمپ. قایق خود را به نمایش آبی دو مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم و پرچم ایالات متحده است.

“این یک ماشین لباسشویی وجود دارد. آن را سرگرم کننده بود” هارلی گفت: با اشاره به ناوگان گردونه از خواب بیدار شوید.

“من هرگز چیزی مانند آن را قبل از, تا آنجا که بسیاری از قایق ها با هم,” او گفت:.

یکی از چهار مسافر بود و کاکائو ساکن تایلر Isaacs.

“آن را سرد کنید برای مشاهده تمام خانواده ها را در اینجا بیش از حد. آن را بیش از فقط سیاسی من فکر می کنم قادر به تجربه این هم” Isaacs گفت.

بیشتر: عکس: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن & Elon Musk جشن SpaceX ماموریت تاریخی در مرکز فضایی کندی

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد “عصر جدید” در آمریکا spaceflight

در خط ساحلی خلیج پالم بازنشسته آتشنشان بن Kiszkiel و همسرش, Adele وارد در POW/MIA پارک در نزدیکی سواحل نخل در 11:15 صبح به تماشای رژه در آفتاب نشسته و با آبی تاشو صندلی و کولر. پیشتاز شروع خودر گذشته پس از 12:30 p. m.

“من 100% حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتخاب مجدد. من مانند سیاست های خود. در حال حاضر این کشور به نظر می رسد به رفتن آجیل. من امیدوار در چهار سال بیشتر مردم متوجه خواهد شد که ما همه یکی امریکا” Kiszkiel گفت.

Brevard County ملک ارزیاب دانا Blickley و شوهرش برایان سوار مطابق دریا-دوو watercraft شخصی در زمان باز کردن بخشی از رژه. هر دریا-دوو با مته سوراخ آبی مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم و پرچم ایالات متحده است.

این Blickleys قرار داده و در حدود 8:15 صبح در شن و ماسه نقطه پارک در تیتوسویل سپس از منوی view در کوره ریورساید غذاهای دریایی عرشه & ماورا نوار در نزدیکی Pineda جاده.

“آن را قریب به اتفاق قربانیان — فقط تعدادی از مردم در اینجا و تعداد پرچم حمایت از رئیس جمهور” دانا Blickley گفت: ایستاده در کوره حوض.

“فقط قریب به اتفاق میهنی روح مست است. این فوق العاده,” او گفت:.

“مردمی بودن بسیار صمیمی. آن را کاملا یک رویداد به این بسیاری از کشتی در آب و مردمی هستند که بسیار مودب است. این چند نسل. شما در حال دیدن مردمی در جوان تمام راه را به خود elder سال از امروز در اینجا,” او گفت:.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>