مغلوب ساختن پیشی جستن به استقرار 160 سربازان وظیفه فعال به مرز در پاسخ به احکام دادگاه ، coronavirus

مایدزرت | No comments

ققنوس – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اداره خواهد شد و بلافاصله اعزام 160 فعال-سربازان وظیفه به دو شهر کلیدی را در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک در پاسخ به یک سری از عوارض جانبی دادگاه فدرال احکام محدود کردن اجرای خود را محدود مرزی اجرای سیاست ها و همچنین نگرانی ها در مورد گسترش جدید کروناویروس.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی جمعه اعلام کرد که این امر استقرار 80 سربازان وظیفه فعال به سان Diego San Ysidro عبور از مرز و 80 بیشتر به ال پاسو را Paso del Norte پل در اوایل روز شنبه به ارائه “پلیس نظامی حمایت از مهندس و پشتیبانی هوایی” به مقامات آداب و رسوم در این دو پورت از ورود.

مرز آژانس اطلاعیه با تاکید بر این که نقش یک Feb. 28 حاکم از 9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو میان به تصمیم خود برای اعزام نیروهای نظامی به این دو شهر است.

یک پانل از قضات مسدود شده دولت آمریکا از فرستادن پناهجویان به مکزیک برای مدت خود رسیدگی تحت مهاجر حفاظت پروتکل همچنین به عنوان شناخته شده “باقی می ماند در مکزیک” پیدا کردن که برنامه در نقض قوانین مهاجرت آمریکا است.

سردرگمی در مرز: دادگاه توقف مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باقی می ماند در مکزیک’ حکومت و سپس معکوس خود را

در پاسخ به ده ها تن از پناهجویان فرستاده تحت MPP جمع در گذرگاه های مرزی از تیجوانا به Brownsville, Texas, درخواست برای اجازه به کشور است. CBP به طور موقت تعطیل حداقل یک گذرگاه مرزی در ال پاسو نگه داشتن مردم از عجله بندر ورود.

“CBP بنادر از ورود (POEs) هستند طراحی شده است و یا مجهز به رسیدگی به شدت گروه های زیادی از ورود مسافران همه در همان زمان و بسته شدن موقت از POE فکر است به عنوان یک گزینه به عنوان لازم برای امنیت عمومی و امنیت مرزی” آژانس گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “مرکب در پاسخ به روز جمعه (Feb. 28) amassment از گروه های بزرگ در مکزیک با پتانسیل به زور وارد ایالات متحده CBP بسته و یا تا حدی به حالت تعلیق عملیات در مکان های مختلف به منظور حفظ ایمنی و امنیت.”

160 سربازان بخشی از وزارت دفاع را در پاسخ به بحران نیروی که پنتاگون در دسترس ساخته شده است به CBP پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا سربازان مستقر به مرز در نوامبر 2018 در انتظار ورود یک کاروان بزرگ.

CBP گفت: استقرار به سن دیگو و ال پاسو آغاز خواهد شد روز شنبه و به مدت دو هفته. این آژانس دارای گزینه ای بر اساس نیازهای فعلی برای گسترش به کارگیری و حتی “آسانسور و تغییر” به گذرگاه های مرزی, او گفت:.

زمان نیروی نظامی اعزام به آینده مهلت که 9th مدار تنظیم این هفته است. فدرال قضات ریاست جمهوری را بیش از این مورد مجاز “باقی می ماند در مکزیک” به ادامه اما تنها تا مارس 11.

که در آن نقطه, دادگاه مسدود خواهد شد این برنامه در آریزونا و کالیفرنیا – ایالات متحده تحت اختیار خود را – مگر در مواردی که دیوان عالی کشور باقی می ماند آن حاکم است. به تاریخ دیوان عالی کشور است و نه دخالت.

دولت ایالات متحده فرستاده است بازگشت بیش از 60 ، 000 مردم عمدتا مهاجران آمریکای مرکزی به انتظار خود پناهندگی رسیدگی در مکزیک است. دو مرز شهر تیجوانا واقع در سراسر از سن دیگو و سیوداد خوارز, مکزیک, سراسر, El Paso, دریافت بیشترین بازگشت مهاجران.

مقامات ارشد ایالات متحده از جمله CBP اقدام کمیسر علامت گذاری مورگان به نام مهاجر حفاظت از پروتکل های یک “تغییر بازی” است که باید به آنها اجازه داد به منظور کاهش جریان تعداد زیادی از مرکزی آمریکایی به مرز ایالات متحده و مکزیک.

گمرک و حفاظت مرزی همچنین با اشاره به دولت ایالات متحده را “COVID-19 مهار و کاهش نگرانی” در تصمیم خود برای استقرار نظامی است.

این سازمان گفت: این چهره یک “ظریف” تعادل در تامین امنیت مرزی در حالی که تسهیل قانونی تجارت و سفر که در سال گذشته در صدر 600 میلیارد دلار کالا و خدمات بین ایالات متحده و مکزیک است. بیش از 188 میلیون نفر از مرز با توجه به آمار دولت.

گروه های اجتماعی و انتخاب رهبران در امتداد مرز ایالات متحده واکنش نشان داد و با ترکیبی از نگرانی و خشم را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این دادگاه احکام و همچنین استفاده از coronavirus نگرانی به عنوان توجیهی برای استقرار نیروهای نظامی است.

در کنگره ایالات متحده ورونیکا Escobar یک دانشجوی سال اول دموکرات از ال پاسو گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که برگ برنده دولت است که با استفاده از COVID-19 به عنوان “بهانه ای برای ایجاد ترس در مورد پناهجویان در تلاش برای ادامه به نقض قانون است.”

“در حالی که آن را هیچ جای تعجب است با این وجود عمیقا ناامید کننده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد با استفاده از coronavirus به عنوان بهانه ای برای ایجاد ترس در مورد پناهجویان در تلاش برای ادامه به نقض قانون” Escobar گفت. “به این دلیل است که ما همه نگران coronavirus که ما نیاز به تمرکز منابع ما در واقعی ما با چالش های مانند تعداد محدودی از تست های موجود چیزی است که نیروهای نظامی در مرز برنده آدرس نیست.”

دیلن کوربت موسس مدیر امیدوارم که مرز موسسه – یک binational وکالت در ال پاسو-Juárez منطقه – ابراز نگرانی از استقرار.

“همیشه وجود دارد یک مسئولیت و خطر هنگامی که شما ارسال نظامی به مرز دانستن که شما در حال ارسال آنها را برای یک ماموریت است که آنها را آموزش داده شده است,” او گفت:.

کوربت اضافه شده است که این نگران کننده است که دولت ندارد, روشن, برنامه جامع برای برخورد با COVID-19 اما به تازگی تصمیم به تعطیل بنادر از ورود به جای پردازش شدند.

که تمایلات تکرار توسط ویکی Gaubeca مدیر برای سن دیگو مبتنی بر مرز جنوبی جوامع ائتلاف جمعی از بیش از 60 جامعه و سازمان های حمایتی در امتداد مرز.

“ما نیاز نداریم بیشتر, چکمه بر روی زمین است. آنچه ما نیاز داریم بیشتر تروما متخصصان بیشتر متخصصان پزشکی بیشتر پناهندگی افسران” او گفت:.

Gaubeca به نام این وضعیت را “یک بحران است که این (تهمت) دولت خود ساخت” از آنجا که آن تصمیم به پیاده سازی یک غیر قانونی برنامه.

او و دیگر طرفداران نگران بودند در مورد اینکه آیا دیوان عالی کشور خواهد گام و طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“ما گروه های داوطلب در جوامع که در آن آنها در حال رفتن به استقرار نظامی که ایستاده و آماده برای پذیرش این افراد” او گفت:. “پس از آن چیزی نیست که دولت به تنهایی.”

کمک: النور Dearman و ماریا Cortes Gonzalez, El Paso,

به دنبال رافائل کررنزا در توییتر @RafaelCarranza.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>