مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از منطقه پالم اسپرینگز هفته آینده برای رویداد جمع آوری کمک مالی در Oracle رئیس لری الیسون و مستغلات

مایدزرت | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حضور یک کمپین جمع آوری کمک های مالی رویداد در Oracle رئیس لری الیسون رانچو میراژ کالیفرنیا املاک در فوریه. 19 کمتر از دو هفته قبل از کالیفرنیا سه شنبه اولیه انتخابات.

الیسون میزبان حامیان در تفرج گلف در جوجه تیغی نهر صفحه اصلی. برای $100,000, حامیان می توانید پیوستن به یک تفرج گلف و عکس خود را گرفته با رئیس جمهور. برای $250,000 همکاران گرفتن یک عکس تفرج گلف و می توانید با شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو.

سهم را به ناروا “پیروزی” مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته تشکیل شده توسط برگ برنده مبارزات انتخاباتی کمیته ملی حزب جمهوری خواه و دولت ایران فصل است. بزرگ سهم توزیع خواهد شد به تهمت اولیه و کلی انتخابات حساب RNC احزاب دولت و همچنین رفتن به سمت bankrolling کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه با توجه به دعوت.

رانچو مایراج جمع آوری کمک بخشی از یک بزرگتر کالیفرنیا رفت و برگشت است که رئیس جمهور برنامه ریزی شده به نظر می رسد در بورلی هیلز در روز سه شنبه و میبد در روز چهارشنبه. پس از توقف در بیکرزفیلد و رانچو مایراج او را جت ققنوس یکی از علامت تجاری خود را از تظاهرات شنبه شب.

الیسون که حمایت آمریکا به مردم ایران ، مارکو روبیو R-Fla., در جمهوری 2016 اولیه ارزشمند تبدیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. کالیفرنیا میلیاردر شخصا کمک $9.5 میلیون فدرال نامزدها و عمل سیاسی کمیته از سال 1993 به گفته کمیسیون انتخابات فدرال براده. تا پایان 2019 او تا به حال هرگز منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا در ارتباط PACs.

الیسون Coachella Valley رد پای گسترش فراتر از رانچو مایراج. میلیاردر خریداری Indian Wells Tennis Garden و BNP Paribas Open برای 100 میلیون دلار در سال 2009. 2020 مسابقات در حال آمدن است تا در اوایل ماه مارس.

در پاییز سال 2017 الیسون حمایت یک میزبان از جمهوری خواهان در midterms, اعضاء را در $5,400 برای تشکر. Devin Nunes, R-کالیفرنیا.; لیندزی گراهام سناتور. R-S. C.; و Rep. خواهد هرد R-Texas. که همان چرخه او به $44,300 خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی پیروزی صندوق و تقریبا $34,000 به ملی حزب جمهوری خواه سنا و کمیته ملی حزب جمهوری خواه کنگره.

مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد یک تظاهرات برنامه ریزی شده در طول سفر خود به Coachella Valley اما Riverside County حزب جمهوری خواه صندلی Jonathan اینگرام گفت: داشتن جمهور در بازدید از منطقه “بسیار زیاد” به معنی محلی برای جمهوری خواهان.

“این نشان می دهد که او می داند که California در واقع مهم در احترام به عنوان یک جمهوری خواه و محافظه کار” اینگرام گفت.

کالیفرنیا ممکن است شناخته شده به عنوان یک جمهوری خواه دژ اما دولت تقریبا 5 میلیون ثبت نام رای دهندگان جمهوری خواه و فضل محافظه کار کمپین سرمایه داران که در گذشته نیست تردید برای باز کردن کیف پول خود را برای آشنایی با کاندیداهای ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز ممکن است تنها 31 درصد در میان کالیفرنیا با توجه به ژانویه نظرسنجی انجام شده توسط موسسه سیاست کالیفرنیا اما در سال 2019 رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی مطرح $12.2 میلیون از کالیفرنیا همکاران بیش از هر نامزد دیگر.

رئیس جمهور Coachella Valley روابط span بازگشت به سال 1991 زمانی که او خود را جشن گرفتند و سپس همسر مارلا افرای’ 28 تولد در Melvyn در پالم اسپرینگز. پس از سرپا نگه داشتن. 1A گذشت در سال 2000 اجازه دادن به دولت برای ورود به بازی قراردادهایی با اقوام مغلوب ساختن پیشی جستن هتل ها و قمار Inc. همکاری با بیست و نه کف دست گروه ماموریت سرخپوستان در قبیله کازینو گسترش پروژه در کوچلا. قبیله قطع ارتباط آن با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2004.

در سال 2016 گفت: آسیاب های بادی در مرز بین ایالتی 10 ساخته شده پالم اسپرینگز شبیه “junkyard” در سال 2012 نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل نشان می دهد رادیو.

“شما می دانید که شما در حال رانندگی به پالم اسپرینگز کالیفرنیا و به نظر می رسد مانند یک مرد فقیر نسخه از دیزنی لند. این بدترین چیزی که شما تا کنون دیده ام” او گفت قابیل.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه دیتا ویرایشگر مایک Stucka کمک به این گزارش.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

بیشتر: رئیس جمهور’ زمین بازی: مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید پالم اسپرینگز برای ایجاد یک تلویزیون ‘نام تجاری’ قبل از “شاگرد”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>