مغلوب ساختن پیشی جستن Coachella Valley بازدید از مجموعه به جرقه تظاهرات تظاهرات و ترافیک دوشنبه

مایدزرت | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در Coachella Valley امروز به جمع آوری پول در املاک و خصوصی از اوراکل رئیس لری الیسون در رانچو مایراج.

برنامه های رئیس جمهور لمس کردن در پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی در مدت کوتاهی قبل از ساعت 10 صبح هنگامی که یک گروه از حامیان محلی دعوت شده اند به شکل یک حزب خوش آمدید در این آسفالته.

جمع آوری کمک در الیسون جوجه تیغی نهر املاک و هزینه های حداقل 100.000 دلار در هر زن و شوهر به حضور با افزایش قیمت بلیط از 250.000 دلار برای کسانی که می خواستند برای حضور در یک میزگرد سیاست با رئیس جمهور.

بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود توقف در کالیفرنیا جایی که او انتظار می رود به ثبت نام در یک تصمیم بحث برانگیز امکان پمپاژ بیشتر آب از خلیج سان فرانسیسکو دلتا برای استفاده در کشاورزی است. این دیده شده است که اشاره ای به دره مرکزی جمهوری خواهان در کنگره کوین مک کارتی و تشکر. Devin Nunes.

بعد از آن او این است که میله میله به شرکت در یک شب تجمع در ققنوس.

در روز سه شنبه تهمت بازدید لس آنجلس برای جمع آوری کمک و ملاقات با سازمان از 2028 بازی های المپیک تابستانی, که برگزار خواهد شد در شهرستان. در طول یک جلسه این موضوع بی خانمانی آمد. L. A. Times گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اگر L. A. نیست “پاک کردن آن سریع” او مداخله خواهد شد. “اگر آنها نمی تواند آن را انجام دهد خود را … دولت فدرال در حال رفتن به آن را بیش از ما در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

دره شده است ریاست جمهوری یک زمین بازی است. رئیس جمهور سابق باراک اوباما بود و بنا به گزارش ها دیده می شود در تاندربرد باشگاه های کشور در رانچو مایراج در روز رئیس جمهور.

اخبار از مغلوب ساختن پیشی جستن قریب الوقوع سفر کرده که به موجب برنامه ریزی برای تظاهرات و همچنین تظاهراتی در حمایت از رئیس جمهور.

شرق دره جمهوری خواه زنان يکپارچه برنامه های گروه یک رالی از ظهر تا 2 بعد از ظهر در هند نوین و بزرگراه 111. این گروه در اصل در نظر گرفته شده برای جمع آوری در بزرگراه 111 و باب هوپ درایو اما توافق برای انتقال درخواست از اجرای قانون است.

آنها همچنین برنامه ریزی برای نشان دادن حمایت خود را برای رئیس جمهور در مکان های مختلف در سراسر پالم اسپرینگز فرودگاه; آنها را جمع آوری و در رامون جاده و کرک داگلاس راه در ساعت 9 صبح قبل از رئیس جمهور را هنگام ورود.

همچنین در این برنامه یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن “پرچم رالی” از 2 به 4 p. m. در گوشه ای از خیابان واشنگتن و بزرگراه 111 در لا کوئینتا.

Coachella Valley متحد ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف اعتراض خواهد شد در گوشه ای از بزرگراه 111 و باب هوپ رانندگی از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر آنها طرح در آوردن از مغلوب ساختن پیشی جستن کودک بادکنک استفاده شده است که در کالیفرنیا تظاهرات.

مقاومت شجاعانه است که تماس های خود را مترقی Coachella Valley را در برنامه “ناخواسته Wagon: دفاع از دموکراسی ما در برابر 45!” اعتراض در تپه مشاهده و صحرا جاده ها در رانچو مایراج شروع 9:30 صبح

ساکنان محلی نبودند آنهایی که تنها خود را ابراز ترس که الیسون خواهد باز کردن املاک خود را به تهمت و هواداران خود را برای یک رویداد جمع آوری کمک مالی. پس از اخبار الیسون جمع آوری کمک را شکست و کارکنان شروع به گردش یک Change.org طومار خواستار آن است که او لغو این رویداد است.

“الیسون حمایت مالی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خطر می اندازد رفاه زنان مهاجران جوامع رنگ, محیط زیست, LGBTQ و ترانس جوامع افراد معلول و کارگران در همه جا” درخواست گفت.

با بیش از 2500 امضا روز یکشنبه از امضاء کنندگان نشان دهنده حدود 2 درصد از اوراکل نیروی کار که وب سایت خود را می گوید در مورد 136,000 مردم است.

پالم اسپرینگز اداره پلیس گفت که چند جاده ها بسته خواهد شد در طول روز در روز چهارشنبه با توجه به بازدید اما جزئیات بیشتر بودند نکردن برای اهداف امنیتی.

در طول قبلی ریاست جمهوری بازديد Gene autry دنباله رامون جاده و کرک داگلاس راه تعطیل شد, در پالم اسپرینگز به عنوان motorcades ساخته شده راه خود را از پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی به Dinah Shore Drive.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>