مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به رانچو مایراج الهام بخش در اعتراض به برنامه های و نرم افزار-رئیس جمهور تجمع

مایدزرت | No comments

هنگامی که لری الیسون آورده و سپس رئیس جمهور باراک اوباما به گلف, در جوجه تیغی نهر خصوصی رانچو مایراج دوره اوراکل بنیانگذار خریداری شده در سال 2011 آن را به سختی اولین بار یک رهبر جهانی بازی کرده بود آن 19 سراخ ها و تعداد کمی از مردم انتظار می رود آن را به آخرین.

“این که آیا آن را اوباما و یا تهمت آن را به یک محل خاص” گفت: سابق کنگره مریم بنو استفاده می شود که به آن اختصاص داده شده locker در این دوره است. “مردم متوجه آنها این دوره و این فرصت را به آن بازی است. آن را نمی دانند هر حزب سیاسی.”

هنوز هم آن تعجب بسیاری را به شنیدن این که الیسون یک تکنولوژی میلیاردر که هرگز شخصا کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا عمل سیاسی کمیته های مرتبط با مبارزات انتخاباتی خود را با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات براده موافقت کرده بود به میزبان یک دلار گلف پر جمع آوری کمک از طرف او انتخاب مجدد تلاش در جوجه تیغی نهر.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده کمی عشق برای Coachella Valley; او معروف تقبیح آسیاب های بادی همراه من-10 به عنوان “بدترین چیزی که شما تا کنون دیده ام” و گفت: آنها را به پالم اسپرینگز نگاه “مانند یک junkyard.”

اما پول و در روز چهارشنبه جمع آوری کمک مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد کشیدن کاملا در یک مسافت. برای $100,000 دو حامیان می تواند ضربه محکم و ناگهانی یک عکس و شروع کردن با رئیس جمهور; برای $250,000 آنها نیز اعطا می شود مخاطبان با رئیس جمهور در “میزگرد بحث و گفتگو” در سیاست و سیاست. دعوت نامشخص است در مورد چگونه بسیاری از سوراخ گلف رئیس جمهور در نظر دارد به بازی و یا چگونه میز گرد را آخرین.

بازدید انداخته انفجار انرژی میان دو مغلوب ساختن پیشی جستن محلی حامیان و مخالفان که در حال آماده سازی میگیرد تظاهرات در نزدیکی جوجه تیغی نهر.

دو ضد مغلوب ساختن پیشی جستن گروه در حال برنامه ریزی تظاهرات و انتظار می رود بیش از 1000 تظاهرکنندگان به همگرا در رانچو مایراج. شهر خواب آلود از 18,000 شده است یکی از دره محافظه کار متمایل اما دموکرات ها در حال حاضر تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان با 3.5 درصد است.

Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع سازمان Lynne اونیل گفت که او و گروه در حال جمع آوری طبل و kazoos و کار به امن مغلوب ساختن پیشی جستن کودک بالون استفاده می شود در کالیفرنیا تظاهرات. سرعت که در آن مردم در پاسخ به فراخوان او گفت: نشان داد که محلی دموکرات ها از کار اخراج شدند و به او امید که ترقی خواهان و میانه رو می تواند اختلافات را کنار بگذارند ملتهب توسط ریاست جمهوری این حزب اصلی.

اونیل در گروه Coachella Valley متحده قصد دارد به جمع آوری در بزرگراه 111 و باب هوپ رانندگی در ساعت 2 بعد از ظهر است اما باقی مانده زیرک چون رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای عموم منتشر شد. مقاومت شجاعانه دیگر گروه برنامه ریزی در اعتراض به برنامه, به خط همراه طنجه جاده تا جوجه تیغی نهر ورودی در 11:30 صبح

“بدون در نظر گرفتن که در آن مردم هستند و در این طیف همه ما یک نگرانی در مورد آنچه در کشور اتفاق می افتد و همه ما موافق ما نیاز به وحدت و عمل با یک صدا” اونیل گفت. “شما هیچ, مستقل, و میانه رو و یا جناح چپ حزب دموکرات در آن روز.”

پالم اسپرینگز ساکن مارس هندرسون گفت: هنگامی که او را دیدم دموکرات ها برنامه ریزی اعتراضات او بلافاصله شروع به برنامه ریزی یک ضد تظاهرات. پس از گسترش این کلمه در و برقراری تماس به محلی جمهوری خواه گروه او انتظار دارد صدها نفر از مردم برای آمدن به یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن رالی در بزرگراه 111 و باب هوپ درایو همان تقاطع که در آن Coachella Valley ایران برنامه ای برای نشان دادن.

“من فقط شروع به توپ نورد به آن را هم در همان زمان و مکان در یک گوشه مخالف,” او گفت:.

در Coachella Valley هندرسون گفت: بسیاری از تحسین چگونه اقتصاد رشد کرده و نرخ بیکاری کاهش یافته است در سراسر تهمت تصدی.

“مردم چگونه می توانند به نوبه خود چشم خود را به که ؟” او با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان. “این مرا شگفت زده می کند که این مرد را دوست دارد این کشور تا آنجا که او حاضر به تحمل یک دوره دیگر از خصومت و نفرت. که می خواهم انجام دهید این است که مگر اینکه آنها واقعا معتقد است آنچه که آنها انجام می دهند؟”

جمع آوری بخشی از سه روز غربی رفت و برگشت برای رئیس جمهور.

در کالیفرنیا علاوه بر بازدید از رانچو مایراج تهمت صحبت خواهد کرد به دره مرکزی کشاورزان آنها را, کالیفرنیا متحدان خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-Bakersfield و تشکر. Devin Nunes, R-شهرستان تولار تعداد به عنوان تشکیل شده است. او همچنین حضور در جمع آوری کمک های مردمی شام در بورلی هیلز و دیدار با لس آنجلس 2028 کمیته ملی المپیک سازمان. سه روز قبل از, نوادا, قفقاز, او به صحبت می کنند در یک رویداد در لاس وگاس در مورد عدالت کیفری اصلاحات.

خمین نیوز-دلتا: رئیس جمهور تهمت به توقف در San Joaquin Valley هفته آینده

رنو روزنامه مجله: مغلوب ساختن پیشی جستن به تجمع در لاس وگاس در نوادا را بسیار مهم دموکراتیک حزبی ریاست جمهوری

کاخ سفید در مقابل کالیفرنیا: مغلوب ساختن پیشی جستن Newsom آتش سوزی clash آمد روز پس از Newsom ستایش رئیس جمهور به عنوان ” شریک زندگی

رفت و برگشت خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن پنجم سفر به کالیفرنیا پس از مصرف ، با وجود عمومی خود را مبارزه با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در توییتر و حمله به دولت دموکراتیک رهبران رویکرد به بی خانمانی و مهاجرت و آتش سوزی کالیفرنیا فضل محافظه کار کمپین همکاران ساخته شده است بازديد جذاب و سودآور است.

“این باید به عنوان جای شگفتی نیست که شور و شوق برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار همچنان به رشد در کالیفرنیا و در سراسر کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 معاون مطبوعاتی وزیر سارا ماتیوز گفت: در مورد رئیس جمهور برنامه ریزی شده دولت طلایی جمع آوری اعانه. “کالیفرنیا رنج می برد تحت شکسته و سنگین دموکرات رهبری است که می ایستد در مقابل روشن به رئيس جمهور تهمت رشد اقتصادی رکورد از موفقیت است.”

اما آن را به عنوان یک شگفتی به سابق وزیر بهداشت ، باربارا باکسر. قسمت-زمان رانچو مایراج مقیم کاهش یافته است به نظر جوجه تیغی نهر یا الیسون که کمک به او در مبارزات گذشته اما گفت که او امیدوار است که رئیس جمهور می بیند کالیفرنیا “زیبایی و قدرت” در سفر خود.

این دموکرات افزود: “من واقعا شگفت زده او را از آمدن به کالیفرنیا به دلیل وجود یک روز که می رود که او نمی انتقاد و یا رفتار دولت ما است.”

محلی جمهوری خواه بی باک, کیر Oliphant, که کمک به توسعه Indian Wells Tennis Garden پس از الیسون خریداری شده آن را در سال 2009 گفت که او انتظار می رود شرکت کنندگان به عمدتا از الیسون دایره درونی و پرواز در خارج از شهر.

اما Indio توسعه دهنده Nachhattar Chandi گفت که او و همسرش سوزانا به حال RSVPed برای هر دو تفرج گلف و میزگرد.

“به جهنم همسر من, که, لاتینا, و من افتخار آمریکایی ها زندگی رویای آمریکایی هر دو از ما داشتن مهاجرت به این کشور برای فرصت های بهتر در آینده” Chandi گفت. “من فکر می کنم کشور ما در مسیر درست حرکت تحت رهبری رئیس جمهور فعلی ما. چیزی که او انجام داده ساخته شده است من فکر می کنم در غیر این صورت و من از او حمایت 100 درصد است.”

جیمز Costos که در خدمت به عنوان سفیر ایران در اسپانیا تحت اوباما و میزبانی او و بانوی اول میشل اوباما در رانچو مایراج در بسیاری از بازدیدکننده داشته است به دره گفت: او ناراحت بود به شنیدن این که الیسون یک اوباما حامی بود و میان کسانی که به میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن.

“کسانی که به میزبانی جمع آوری کمک” Costos گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه “که تحسین و پشتیبانی از رئیس جمهور اوباما و برجسته کار خوب او حفاظت از بیش از 1.8 میلیون هکتار از زمین های اینجا” به نظر می رسد به چشم پوشی رئیس جمهور حملات در کالیفرنیا.

“به نظر می رسد مردم باید فراموشی یا واقعا اهمیتی نمی دهند و فکر می کنم تنها شخصا بهره مندی از این, دولت,” او گفت:.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>