امنا به EFSC رئیس جمهور جیمز ریچی کامل علامت های $10k افزایش

فلوریدا تودی | No comments

شرقی فلوریدا استیت کالج رئیس جمهور جیمز ریچی به دست آورده کامل علائم شنبه از مدرسه هیئت امنا برای رهبری او در سال 2019.

آن را ریچی هفتم راست مثبت نقد و بررسی پس از مصرف بیش از جایگاه در سال 2012. اعضای هیئت مدیره رای دادند در نشست روز سه شنبه برای یک بار دیگر تمدید پنج سال نورد قرارداد با مدرسه.

ریچی است که میله میله به رهبری کالج طریق 2025 و دریافت $10,800 دست انداز در پرداخت افزایش حقوق سالانه خود را به $345,299.

امنا امتیاز ریچی پنج-خارج-از-پنج نفر در هر یک از هشت دسته از جمله ثبت نام دانش مدیریت مالی, تنوع طرح و کارمند و روابط اجتماعی.

او جلب ستایش برای stewarding این دانشکده در سال گذشته به رکورد های ثبت نام دانشجویی اعداد از جمله افزایش 15 ٪ بیش از سال 2018 در مدرسه 24 لیسانس برنامه ها و همه زمان اوج در میان اقلیت ها و زنان است.

تحت Richey EFSC موفق به صندوق بیش از 60 برنامه های جدید و سرمایه گذاری به مبلغ 15.5 میلیون دلار در پردیس ارتقاء و بهبود با وجود نداشتن افزایش نرخ شهریه از سال 2011 است.

بیشتر: EFSC معافیت زمین در آن اول 96-تخت سالن محل اقامت

بیشتر: پیری موتور آتش می یابد و زندگی دوم با EFSC مرکز آموزش آتش

“با تمام پیشرفت دانشگاه, برنامه ها و امکانات آن را کاملا شگفت انگیز است. دکتر ریچی و تیم خود را انجام داده اند کاملا عالی کار گفت: متولی موسی Harvin.

پس از رای ریچی گفت که او “بسیار مفتخر” به ادامه در این نقش است.

“خط پایین این است … ما مردمی درست اینجا جامعه ما درست اینجا است که چه چیزی باعث این مکان بزرگ” ریچی گفت. “هر روز مردم کار بسیار سخت برای کمک به دانش آموزان ما رسیدن به آنچه که آنها نیاز به رسیدن به. ما همچنان به انجام یک کار فوق العاده.”

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>