Tupelo شهردار می گوید: فقدان رهبری که از کاخ سفید در افزایش COVID-19 موارد

لدگر | No comments

Tupelo شهردار Jason شلتون گفت: اعضای این خانه در ایالات متحده در کمیته امنیت داخلی که فدرال پول مورد نیاز است برای دولت های محلی برای جبران از دست دادن درآمد به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

شلتون یکی از چهار مسئولان از مناطق مختلف کشور ارائه شهادت در طول شنوایی در این بیماری همه گیر.

“موارد همچنان به افزایش در اینجا” شلتون گفت: از طریق ویدیو کنفرانس با شنیدن ریاست کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون.

می سی سی پی است که یکی از کشورهای شاهد افزایش تعداد COVID-19 موارد است. همانطور که از چهارشنبه می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش 32,888 موارد و 1,188 مرگ و میر در کشور است.

این جلسه با عنوان “بررسی ملی در پاسخ به وخیم تر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس” عضو مجاز به سوال دولت و رهبران محلی در مورد تاثیر COVID-19 و بحث در مورد چگونه به منظور بهبود پاسخ و پشتیبانی بهتر جوامع برخورد با افزایش موارد است.

شلتون و سه تن دیگر از سخنرانان توافق با پوشیدن ماسک های مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 و یک سیاست هماهنگ در سطح ملی مورد نیاز است برای مقابله با افزایش موارد در بسیاری از کشورهای.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت: مرگ و میر در حال پایین رفتن در دولت خود را, اما او bemoaned هیچ طرح ملی اولیه برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که منجر به متحده اغلب در رقابت با یکدیگر سعی در خرید مورد نیاز PPE.

شلتون گفت: شهرستان است فعال در صدور دستور به مبارزه با COVID-19 اما گفته شده است وجود دارد فقدان رهبری که از کاخ سفید است.

شلتون گفت: شهرهای کوچک نیاز به مستقیم بودجه فدرال برای جبران ضرر و زیان درآمد. او گفت: سرمایه گذاری برای خدمات اساسی مانند زباله وانت پلیس و آتش خدمات می تواند نهفته برای سه سال آینده.

شلتون گفت: در مجموع دولت های محلی در سراسر کشور در حال تخمین زده می شود برای از دست دادن $360 میلیارد دلار در سال درآمد با توجه به کوروناویروس.

“ما اصلا این پول” شلتون گفت.

شهرستانها هشدار می دهند از اخراج furloughs: شهرستانها هشدار می دهند که با کاهش بودجه شدید به دلیل ویروس

مقامات دولت محلی در می سی سی پی شده اند هشدار کاهش شدید بودجه از جمله furloughs و اخراج از شهر و کارکنان و با توجه به از دست دادن درآمد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در طول یک مشترک سنا County امور/شهرداری جلسه کمیته در ماه مه در Mississippi State Capitol می سی سی پی, شهرداری, لیگ, مدیر اجرایی, شاری Veazey گفت که سناتور اولیه بررسی نتایج نشان می دهد 78 درصد از شهرستانها در دولت نمی خواهد که درآمد برای دیدار با الزامات بودجه برای بودجه سال آینده که شروع Oct. 1.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] دنبال @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>