کلید در دست کاربران رزرو سفر به پالم اسپرینگز. پس از coronavirus آمار شرکت اجاره نمی دهد بازپرداخت

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

لایحه مور و همسرش رهبری به پالم اسپرینگز از کانادا به تصمیم می گیرید اگر آنها می خواستند به بازنشسته در صحرا گرما. کانی Holmerud پرواز جنوبی از واشنگتن برای تولد 40 ، اندرو کالدول شد ساخت این سفر کوتاه از لس آنجلس به جشن تولد ،

سپس coronavirus همه گیر, ضربه, خاموش کردن کسب و کار به عنوان معمول از جمله اورژانس اعلامیه از پالم اسپرینگز شورای شهر و شهرستان, مدیر دستور داده است که ساکنان به پناهگاه در محل.

مور Holmerud Caldwell و همراهان سفر همه این تصمیم اشتباه بود زمان برای بازدید از Coachella Valley. بنابراین آنها سعی کردند برنامه های خود را لغو کنید و صبر کنید تا همه گیر گذشت دوباره کتاب. اما یک خانه تعطیلات اجاره شرکت به نام های کلید در دست کاهش یافته است به بازپرداخت آنها هزاران دلار به جای آنها ارائه re-رزرو اعتبارات با آنچه که آنها به نام طاقت فرسا.

بیشتر: Coronavirus: کانادا snowbirds عجله به خانه به عنوان آماده ایالات متحده برای بستن مرز

بیشتر: Coronavirus: این منطقه پالم اسپرینگز رستوران ها ارائه می دهد تحویل, را از

“در حال حاضر من گرفتن هر پاسخ از هر کسی” مور گفت. “من فکر می کنم بسیاری از مردم نا امید کردن وجود دارد.”

روز دوشنبه کلید در دست اعلام کرد تغییر زمان سیاست در پاسخ به پخش ویروس است که اجازه نمی دهد که بازپرداخت. در عوض بسیاری از مشتریان می توانید یک اعتبار است که آنها باید با استفاده از آوریل سال آینده. آنها فقط می توانند کتاب را با همان صفحه اصلی و مجبور به پرداخت تفاوت در قیمت است که مشتریان گفت: به سرعت در حال افزایش.

“به عنوان یک شرکت مدیریت املاک ما باید مسئولیت برای هر دو ما مهمان و صاحبخانه و ما در حال تلاش برای انجام کار درست برای همه درگیر” آدم Pedowitz های کلید در دست, سخنگوی, گفت: در یک ایمیل. “در طرف دیگر از هر درخواست بازپرداخت برای غیر قابل استرداد رزرو صاحب خانه است.”

“من می خواهم برای دیدن آنها به دنبال کت و شلوار با Airbnb و شرکت های پیشرو و بازپرداخت همه” کالدول گفت که rebooking سیاست مبل چسبیده است به منجر به “قیمت سنگ آهن در بازار.”

دیگران گفته یک داستان مشابه. Holmerud گفت گروه او خواهد شد در مورد $1,900 زیرا آنها کاهش خواهد یافت کلید در دست را ارائه اعتباری. او گفت که تصمیم گیری ساخته شده بود چرا که خانه آنها در ابتدا رزرو در حال حاضر چند صد دلار گران تر برای تاریخ بعد.

Pedowitz به نام قیمت درآوردن “نامعقول” و گفت: کلید در دست مجموعه قیمت که فقط باید متفاوت بر اساس “فصلی.”

مور گفت: او $3,100 برای ماه او را به ماندن در پالم اسپرینگز. به دلیل وجود محدودیت در مرزی سفر او نمی داند که او خواهد reschedule.

“ما حتی نمی خواهید برای مقابله با کلید در دست در این نقطه است. هیچ یک از ما اعتماد خود کلمه” Holmerud گفت.

او رزرو به طور مستقیم از طریق Vrbo, یکی دیگر از خدمات است که پس از آن کار می کرد از طریق کلید در دست. او گفت: تنها هزینه های مرتبط با Vrbo می شد پرداخت.

درباره ایمیل, Vrbo رسانه روابط کارکنان به اشتراک گذاشته شده یک لینک به این شرکت لغو سیاست که به گفته شرکت “استرداد 100 ٪ از پول آن را می سازد از طریق خدمات مسافرتی هزینه های زمانی که کسی باید لغو سفر به دلیل COVID-19.”

در حالی که این سیاست امر به Vrbo هزینه های آن کمک نمی کند مسافران با هزینه های که کلید در دست مدیریت است.

یک مشکل برای مسافران مانند Holmerud است که آنها ممکن است هیچ ایده آنها رزرو از طریق سیستم عامل های مختلف. زمانی که آنها سعی کنید به مرتب کردن بر اساس لغو و یا هزینه سفر شرکت ها اغلب نقطه انگشت در دیگر شرکت ها در خرید و فروش های زنجیره ای, ساخت آن را یک کار بسیار دشوار به دریافت پول بازگشت.

نا امید مشتریان قرار دادن با هم یک Facebook گروه به نام های کلید در دست, آیا این درست!!!!! که تا به حال 114 اعضای همانطور که از بعد از ظهر چهارشنبه. پشت خود را-از-پاکت ریاضی تخمین زده می شود که کسانی که در Facebook گروه همراه بودند رفتن به از دست دادن بیش از $130,000.

پس از ارسال در این گروه برای این داستان خورشید صحرا دریافت نظرات از بیش از بیست نفر تنها در یک ساعت. آنها به طور مشترک داستان های مشابه از لغو سفر در سراسر کشور.

اریکا Haynal ایجاد گروه و آغاز یک نامه سرگشاده به درخواست این شرکت برای بازپرداخت مشتریان. او گفت: او می داند که چند نفر که در حال قرنطینه و درک نیاز به سفر نیست.

“من شروع به این گروه به عنوان من پیدا کردم که چگونه بسیاری از مردم وجود دارد که کلید در دست بود, تاثیر,” او گفت: خورشید صحرا.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: پالم اسپرینگز کسب و کار است که باز باقی خواهد ماند در پناهگاه در محل

بیشتر: من حماسه کاغذ توالت تلاش: خنده احساس گناه و خصومت emojis و در پایان موفقیت

فرانک DeSimone برای مثال به رهبری بود به پارک سیتی یوتا برای یک حزب لیسانس که او را هزینه $6,500 به کتاب او گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ از شرکت مورد اینکه آیا آنها می تواند لغو شده است.

“ما درک سرخوردگی از مهمانان که می خواهم بازپرداخت خود را در تعطیلات اجاره, اجاره برای اقامت” Pedowitz گفت: تاکید بر نیاز به یک عمل تعادل بین اجاره و میزبان.

هلن وانگ یکی دیگر نهفته مسافر زندگی در شمال کالیفرنیا و در حال حاضر تحت مستند. او را مورد پرسش چرا که واقعیت این است که به اندازه کافی به او اجازه دهد بازپرداخت در سفر خود به Incline Village, نوادا.

“آنها ارزش نهادن به حرص و طمع بیش از سلامت بشریت در طول زمان هنگامی که ملت ما این است که در یک ملی اضطراری” وونگ نوشت: در Facebook ،

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>