دو بازداشت شده در چندین مواد مخدر و اسلحه اتهامات در ملبورن

فلوریدا تودی | No comments

ملبورن پلیس کشف و ضبط اسلحه و مواد مخدر و پول نقد پس از یک توقف ترافیک در اوایل این هفته به پایان رسید که در دو, دستگیری, با توجه به گزارش پلیس.

افسران کشیده بیش از یک وسیله نقلیه است که فرار یک علامت توقف در 21 مه گزارش داد که هر دو نفر داخل شد ساخت “اغراق آمیز جنبش” برای پنهان کردن چیزی.

پس از جستجوی ماشین, پلیس, پول نقد, هروئین, کوکائین متامفتامین و دو اسلحه با توجه به گزارش. یکی از اسلحه گزارش شده بود به سرقت رفته Palm Bay, پلیس گفت:.

بیشتر: پلیس: غرب ملبورن شد با کوکائین و $65,000 پول نقد در خانه

بیشتر: ملبورن پلیس شبکه پنج دستگیری و حشیش در مواد مخدر رفت و برگشت

راشل گیلبرت 34 و Antwon خاکستری 34 هر دو سباستین دستگیر شدند متعدد جرم مواد مخدر و سلاح به اتهام هر یک از.

گیلبرت بود که رانندگی در آن زمان بود به اتهام نقض علامت توقف و جرم در اختیار داشتن مواد تحت کنترل در حالی که عامل وسیله نقلیه موتوری.

خاکستری بود به اتهام در اختیار داشتن سلاح گرم توسط یک جنایت کار محکوم.

هر دو نیز به اتهام قاچاق انسان و اختیار به قصد فروش در میان سایر مواد مخدر و جنایت.

گیلبرت است که برگزار می شود در شهرستان Brevard زندان در ازای $193,500 وثیقه. خاکستری است که برگزار می شود در ازای $312,500 اوراق قرضه.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>