دو تن از اعضای باند دستگیر و در تهوسند پلمس مقامات می گویند که

مایدزرت | No comments

دو متهم از اعضای باند دستگیر شدند که Riverside County sheriff نمایندگان در خدمت یک حکم جستجو در تهوسند پلمس خانه در ارتباط با قبل از تیراندازی مقامات گفت: در روز شنبه.

فوریه. 28 تیراندازی رخ داده در نامشخص مسکونی به مساحت هزار و کف هر چند هیچ یک از اصابت این گلوله با توجه به ریورساید شهرستان کلانتر Sgt. پل Heredia.

پس از باز کردن آتش مظنون به فرار از صحنه در یک وسیله نقلیه و به پایان رسید تا توفنده به یک خیابان علامت; او دور و در هردیا گفت.

نمایندگان یک نیمه اتوماتیک 9mm, handgun, داخل سقوط, خودرو, Heredia گفت. مشکوک شد و بعد از شناسایی به عنوان Francisco Castro-مادرا, 24, از هزار نفر در دست اجراست.

در روز جمعه نمایندگان حمله به یک خانه در 30000 بلوک مونت ویستا راه و دستگیر کاسترو-مادرا همراه با یک دوم ادعا شده عضو باند, Daniel Rodriguez, 18, Indio, مقامات گفت.

در داخل خانه و معاونان یافت مهمات و دیگری نیمه اتوماتیک 9mm تفنگ دستی که گرفته بود از هم جدا با توجه به Heredia.

کاسترو-مادرا رزرو شده بود به Indio زندان ظن غفلت تخلیه از یک اسلحه گرم جنایت فرار و دو فقره عنوان یک عضو باند در اختیار داشتن اسلحه گرم. او منتشر شد پس از ارسال 100.000 دلار وثیقه آزاد شد.

رودریگز ذکر شده بود به ظن اینکه یک عضو باند در اختیار داشتن اسلحه گرم و بعد از آن منتشر شد.

عکسبرداری: ‘او زندگی خود را برای نجات کودکان’: دختر به یاد کلیسای جامع شهر مرد به ضرب گلوله به مرگ

پلیس: پالم اسپرینگز پلیس سلاح سرد مشکوک; یکی به بیمارستان منتقل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>