دو راهپیمایی در ملبورن دیدار روسای پلیس منهای بروارد را کلانتر به بحث اصلاحات

فلوریدا تودی | No comments

دو گروه از تظاهرات مسالمت آمیز همگرا در Joseph N. دیویس مرکز جامعه در ملبورن در روز پنج شنبه شب که در آن روسای پلیس ملبورن غرب ملبورن و پالم بای پاسخ پرسش ها در کنار مقامات منتخب و وزارت فلوریدا اجرای قانون ساکن عامل. کلانتر Wayne Ivey نیست حضور, خود, دفتر, شد, نمایندگی جنوب حوزه, فرمانده.

چند اگر هر گونه بتن اصلاحات پیشنهاد شده توسط روسای اما کلمات از امید و شناخت بودند در فراوانی برای 150 یا بیشتر مردم در داخل ورزشگاه به صورت ماهانه جلسه ملبورن پلیس روابط اجتماعی شورای اسلامی بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “انجمن گفتگو” در پی سراسر کشور و اعتراضات محلی پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

“خشونت پلیس فقط نوک کوه یخ” گفت: کوری ویلیامز که به سخنان مقدماتی است که در آن او گفت: از آن زمان به “کوک کردن یک زخم کهنه برای خوب است.”

ملبورن رئیس پلیس دیوید Gillespie گفت: “چه اتفاقی افتاد در مینیاپولیس بود و نه یک شکست سیاست. این یک نارسایی قلب است.”

پالم بای ارشد نلسون ملا گفت: “ما با پلیس در سیستم های که در حال sub-par” با اشاره به بی خانمانی, سلامت روانی و اجتماعی دیگر مشکلات است که پلیس در برخورد با. “بنابراین ما پلیس در یک سیستم ناقص اما انتظار کمال است.”

“شما را به نگه داشتن خود را افسران پاسخگو” گفت: WMPD رئیس ریچارد Wiley.

“من فکر نمی کنم در این 27 سال و من مشغول به کار در اینجا است که من می تواند با داشتن این گفتگو با هر یک از شما اما من فکر می کنم آن را بسیار ضروری است” گفت: BCSO جنوب حوزه, فرمانده ویک DeSantis به ناله در مخاطب است.

“من نمی تواند به یاد داشته باشید زمان دیگری در زندگی حرفه ای من در اینجا جایی که من دیده می شود جامعه, ناراحت, ناراحتی آن را به عنوان است. و من می گویند حق به طوری که” او بعدا اضافه شده توصیف تصویری از فلوید مرگ به عنوان یک “غول facepalm به همه پلیس.”

“واقعا وجود دارد هیچ خط نازک آبی رنگی در Brevard County, هیچ تحمل هر گونه خشونت پلیس و یا فساد” گفت: Jason Kriegsman این FDLE ساکن عامل مسئول است.

فلوریدا امروز مشاهده یک ضد تظاهرکننده او انجام شده یک خط نازک آبی رنگی پرچم.

خارج سرریز از آنچه که به عنوان بسیاری به عنوان یکی از صد تظاهرکننده اما در پایان شب کاهش یافته است به چند ده که شعارهای تواند در زمان شنیده می شود در داخل.

یک گروه ملحق شد توسط روسای پلیس و چندین شهر ملبورن نمایندگان و شعار “وحدت در جامعه” را به عنوان آنها راه می رفت به مرکز جامعه.

گروه دیگر راه می رفت و حدود یک ساعت از خارج در Babcock خیابان سازماندهی شده بود توسط پل بروارد Allyship که نسبت به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” هدف در زندگی مهم جنبش است.

برخی از انجام علائم با به طور گسترده ای دیده می شود شعارهایی مانند “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و “سیاه و سفید و سکوت است و خشونت.”

دیگران بیشتر به صورت محلی متمرکز شده است. “انتشار تصویری!” خواندن یک اشاره به Brevard County Jail فیلم است که نشان می دهد آنچه رخ داده بین سابق آمریکا در مبارزه با ارتش جانباز گرگوری لوید ادواردز و نمایندگان که منجر به خود بستری شدن در بیمارستان و مرگ در سال 2018 است. کلانتر دفتر حاضر به انتشار این فیلم با استناد به یک امنیت معافیت به فلوریدا سوابق قانون است.

“انجام کار درست کلانتر Ivey,” جزئیات دیگر.

“هیچ کس بالاتر از قانون نیست حتی قانون” گفت: Alicia کوهن,34, خرما, خلیج, که گفت که او پیوست مارس زیرا او نمی او 14 ساله یا 3 ساله خواهر زاده “به رفتن را از طریق همان چیزی که 20 یا 30 سال از هم اکنون.”

او خواهر زاده میرا انجام یک ثبت نام در پرسه زن: “رنگ پوست من است نه علت احتمالی.”

اما برخی از معترضان پیوست مارس به سادگی برای نمایش وحدت است.

“من حمایت پلیس اما من را پشتیبانی نمی کند آنهایی که بد” گفت: ملبورن ساکن Jodi لیدز, یک زن, که اجرا می شود ‘ملبورن جرم مراقب متحد’ Facebook گروه با نزدیک به 6000 عضو دارد.

به عنوان گروه اقدام کردن اعطای سنت نسبت به جامعه, مرکز برخی از کشورهای همسایه را تشویق می کردند آنها را بر دیگران تماشا و فیلم برداری.

مری تری 69 ساله سیاه زن دست تکان داد که معترضان رفت “این باعث می شود من احساس خوب وجود دارد, تنوع,” او اضافه کرد: “افراد جوان در حال رفتن به آینده که که جاوا را تغییر دهید.”

پس از ورود به مرکز جامعه کسانی که تا به حال به طور متوسط بررسی و صندلی محدود شد و با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز است. سازمان شروع به توزیع بلیط برای ورود به سردرگمی بسیاری از کسانی که به عنوان یک نتیجه باقی مانده خارج. در میان کسانی که قادر به وارد شد مارگاریتا Bonilla از گرگوری ادواردز’ بیوه است.

کسانی که می تواند در نوشت, سوالات خود را در ورقه کاغذ که تنها تعداد انگشت شماری بودند که در نهایت خطاب در یک ساعت و نیم این رویداد به طول انجامید. بسیاری از فعالان ابراز نا امیدی است که حتی اگر آنها قادر به دریافت آنها قادر به افزایش نگرانی های خود را در فروم.

سوالات به روسای پلیس بودند تعدیل توسط لئونارد راس جمهور سابق MLK ائتلاف. در میان آنها یا نه آژانس های ساخته شده با استفاده از گردن محدودیت.

ملبورن رئیس Gillespie اشاره کرد که از هفته گذشته خود با آژانس به حالت تعلیق در استفاده از گردن محدودیت.

Brevard County Sheriff جنوب حوزه, فرمانده ویک DeSantis گفت: او می داند که از “هیچ برنامه ای” برای قطع استفاده از آنها در سازمان.

سوال در مورد تعصب نژادی و پروفایل بودند ملاقات کرد و اطمینان داد که سیاست های موجود کافی بود. تنوع آموزش های مورد نیاز توسط دولت است.

گیلیسپی همچنین اشاره کرد که آژانس در مراحل اولیه مذاکره با سیاست های اتحادیه برای اجرای یک بدن کم برنامه آزمایشی است که در آثار خود از اکتبر سال گذشته است.

پالم بای رئیس پلیس نلسون ملا گفت: “امیدوار” به دوربین های بدن در طی یک سال.

غرب ملبورن در حال حاضر با استفاده از بدن کم. این BCSO نمی کند.

سوال از هر گونه تلاش برای “پال خواستار قطع بودجه دولت” پلیس شد خطاب به شهردار کتی Meehan.

“آیا ما می خواهیم برای ایجاد تغییرات بله اما نه به پال خواستار قطع بودجه دولت,” او گفت:.

اما مهمترین آنها سوال که رفت پرسیده نشده و پاسخ داده نشده بودند کسانی که برای کلانتر Ivey که شرایطی بود اظهار داشت: بر راس چندین بار.

“من یک سوال از من درخواست نمی,” او گفت: “تنها کلانتر Ivey می توانید پاسخ این سوال است.”

“در جایی که کلانتر Ivey?”

Ivey عدم حضور به معنای BCSO فرمانده DeSantis بود که با آن مواجه شعارهای “انتشار تصویری” از دوجین یا بیشتر تظاهرکنندگان از سمت چپ خارج به عنوان او راه می رفت به ماشین خود را.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>