دو سال در ساخت: سایه تپه پیشرفت به CIF 3A بسکتبال نهایی با 82-70 برنده

مایدزرت | No comments

رایان Towner شده است مربیگری بسکتبال دبیرستان برای سال در چند مدارس مختلف و تا روز شنبه او هرگز تا به حال یک تیم در رسیدن به یک CIF-اس اس بازی مسابقات قهرمانی.

این که تیم ملی خود را در سایه تپه دبیرستان رهبری با روز شنبه 82-70 برنده بیش از چشمه دره در بخش 3A نیمه نهایی در Indio.

“این احساس بزرگ” ارشد به جلو Dominic Escobar گفت. “این یک فرایند دو ساله و در این مرحله فقط عالی است. ما در حال رفتن به لذت بردن از لحظه ای پس از آن حق بازگشت به کار.”

Towner تکرار Escobar اظهارات در مورد این اجرا که دو سال در ساخت. او را دیدم یک سال پیش که او می توانست در این فهرست به عنوان اجرا و کار گروه را سخت به آنها را آماده برای لحظه ای.

او امیدوار است که این خواهد بود که گروه او را به یک CIF عنوان بازی.

“ما همیشه می آیند تا در نیمه نهایی با تمام برنامه های من با” Towner گفت: “خیلی خوشحالم که برای دریافت میمون ما به عقب و رفتن بازی به صورت یک CIF قهرمانی.”

بیشتر: سایه تپه با استفاده از برق سه ماهه دوم به دریچه گاز یوکایپا به صورت حذفی برنده

بیشتر: آهسته شروع به غرق رانچو مایراج دختران واترپلو در بخش 7 قهرمانی

سایه تپه (28-3) پشت افتاد زود به دست آورد اما سرب در سه ماهه اول و led بقیه راه است. هنوز هم آن زمان قوی تهاجمی عملکرد کامل به نفع خود.

شوالیه شات 26-از – 51 از میدان سوزان 9-از-16 از 3 و 21 از 28 از خط پرتاب آزاد و آن را مورد نیاز برای غلبه بر یک سری از چشمه دره اجرا می شود.

در حال حاضر سایه تپه را برای اولین مدرسه CIF بسکتبال عنوان.

“همه خون و عرق و اشک که در این رفت آن همه ارزش آن” نقطه گارد طناب Stansberry گفت. “تمام صبح تمرینات ساعت های طولانی همه چیز. من نمی خواهم در این موقعیت با هر کسی غیر از این افراد است.”

جاده نهایی

برنده چهارم در بخش 3A postseason برای شوالیه. سایه تپه قبلا ضرب و شتم Yucaipa 84-67; انتاریو, مسیحی, 85-37; و Simi Valley, 60-54.

سایه تپه از دست داده است پس از یک 55-53 شکست به پالم اسپرینگز در Jan. 16. — یک خط که در حال حاضر شامل 12 متوالی برنده است.

“ما می دانستیم که قرار بود در این وضعیت این سال” Towner گفت. “ما مشغول به کار واقعا سخت است. بچه ها من بلند هر روز و ما متمرکز شش روز در هفته و ما می خواستیم این کار است.”

پالم اسپرینگز رسیده 3A بازی قهرمانی سال گذشته است. سرخپوستان از دست داد به Capistrano دره مسیحی 43-33 در Azusa Pacific University.

ستاره ها

Stansberry و Escobar رهبری راه را برای سایه تپه.

Stansberry یک 6-پا-2 دانشجوی سال دوم پر ورق آمار با 22 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و هفت پاس گل سه دزد و مسدود میکنه. او همچنین ساخته شده پنج 3s.

Escobar به پایان رسید و با 24 امتیاز و 16 ریباند و شش پاس گل. او 7-of-13 از زمین و 10-از-12 از خط پرتاب آزاد. او هفت هشت رایگان می اندازد پایین کشش از نیمه دوم به عنوان Stansberry از دست رفته خود را نهایی شش عکس.

دو ستاره شد به تنهایی نیست ، سه تن دیگر استارت — پاسداران Deonta عجیب و غریب و کول Osgood و رو به جلو ملاکی Murrel — نیز به ثمر رساند در دو چهره است. عجیب و غریب تا به حال 13 امتیاز از جمله 10 در نیمه دوم Osgood به پایان رسید با 10 و Murrel نیز تا به حال 10.

بعدی

شوالیه بازی خواهد کرد فردریک K. C. قیمت III مدارس مسیحی از Gramercy Park محله لس آنجلس در جنوب مرکز شهر. فوریه. 29 بازی برگزار خواهد شد در عین حال اعلام می شود زمان و مکان.

قیمت 24-8 و برنده چهار بازی حذفی پس از از دست دادن خود را به طور منظم فصل آخر.

چه انتظار

سایه تپه را وارد بازی با بارهای از اعتماد به نفس به دنبال رسیدن به گل سوم آنها برای مجموعه خود را زمانی که آنها شروع فصل.

بازیکنان گفت: آنها قصد دارند خود را به بهترین اجرا از شیوه های این هفته و بازی را وارد کنید به عنوان اگر آنها ثابت نشده چیزی نشده است.

“ما فقط باید به بازی با ما همان انرژی و بهتر بازی دفاع” Stansberry گفت. “ما نیاز به توقف و نگه داشتن رفتن در جرم مانند ما در حال حاضر.”

اضافه شده Escobar: “قبل از فصل ما در واقع مجموعه ای از اهداف برای خودمان. اولین را به نفع خود دامین مسابقات کلاسیک که ما انجام دادیم. سپس آن را به پیروزی در مسابقات قهرمانی لیگ که ما انجام دادیم.

“بعد از آن به نفع خود CIF قهرمانی و ما در راه برای انجام این کار در حال حاضر.”

اندرو جان را پوشش می دهد ورزش در Coachella Valley برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>