سرشماری ایالات متحده است که هنوز استخدام در فضا و گنج سواحل برای سال 2020 تعداد دفعات مشاهده شده: در اینجا این است که چگونه به درخواست

فلوریدا تودی | No comments

2020 سرشماری ایالات متحده در جریان است با شغل موقت کمک در decennial تعداد هنوز در دسترس در سراسر فضا و گنج سواحل — اما آنها در حال پر سرعت.

این که آیا شما در حال حاضر اعمال می شود و نمی شنید دوباره در مورد وضعیت خود را و یا فقط شنیدن در مورد امکان یک شغل می دانیم که استخدام در حال انجام است گفت: گرگ Engle, رسانه, متخصص برای سرشماری ایالات متحده در مرکز فلوریدا..

در حالی که این آمار نیز استخدام برای روحانیت و حوزه, سرپرست مشاغل بخش عمده ای از آن باقی مانده برای سرشماری کنندگان شناخته شده به عنوان “enumerators” — کسانی که رفتن درب به درب برای خانه های که از آن در سرشماری اشکال نمی شد و بازگشت. آن اشکال را در اواسط ماه مارس.

موفق متقاضیان باید 18 و شهروندان ایالات متحده با یک مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی. آنها همچنین باید دسترسی به حمل و نقل تصویب و بررسی زمینه های جنایی باید یک آدرس ایمیل معتبر و ثبت شده با انتخابی سیستم خدمات یا معاف باشند.

برنامه های کاربردی برای همه موقعیت های پذیرفته شده آنلاین در https://2020census.gov/jobs

بیشتر: 10 چیز که در مورد سرشماری ایالات متحده و به همین دلیل مشارکت امور

برای enumerator اسلات پرداخت در Brevard County است 16 دلار در ساعت است. در شهرستان مارتین آن را $17.50; Indian River County, $15; و در سنت لوسی County, $17. آمار داوطلبان نیز دریافت بازپرداخت برای کار مربوط به مسافت پیموده شده و هزینه های که در آن قابل اجرا است.

هر شهرستان استخدام مجموعه اهداف است. آخرین سرشماری هفتگی عکس فوری از این اهداف نشان می دهد که حدود 83 درصد از دسترس سرشماری شغل در شهرستان Brevard پر شده اند. در سنت لوسی که تعداد 78.5%; در Indian River County, 84.2%. Martin County پیشی گرفته بود اهداف خود در 117%.

این بدان معنا نیست که همه کسانی که مردم آن را از طریق آموزش و در واقع استخدام شود گفت: Engle.

منتظر هفته برای دریافت پاسخ به درخواست شما ؟ تماس 1-855-562-2020 را انتخاب کنید و گزینه 3 برای کسب اطلاعات در مورد وضعیت. پاسخ دادن به سوالات از طریق این شماره را “باریک شما را به جایی که شما زندگی می کنند” و اتصال شما با یک دفتر کار در منطقه خود را Engle گفت.

“من شک دارم که اکثریت قریب به اتفاق همه کسانی که اعمال می شود باید شروع به دریافت تماس” Engle گفت. “این یک فرایند طولانی است و ما می توانید تماس بگیرید هر کس در هفته اول. اما این روند آغاز شده است و از آن خواهد شد در حال رفتن برای چند هفته آینده. اگر شما شنیده ام حق دور ناامیدی نیست.”

نمایندگان از Brevard County دولت داشته اند و در جلسات متعدد با سرشماری ایالات متحده نمایندگان گفت: همین واکر شهرستان سخنگوی.

“آنها حاضر به پرداخت بیش از حداقل دستمزد به کسانی که کارگران موقت در محل. برخی از این کارگران را در تیم ها و دیگران را در کار خود به خود و از خانه های خود را,” او گفت:. “بنابراین پیام این است که اگر شما به دنبال برای کار موقت و یا فقط نیاز به برخی از درآمد اضافی وجود دارد فرصت برای کمک به ملت انجام این سرشماری در خود شهرستان است.”

لوسیا پیرس از پالم بای کار کرده چند سرشماری شغل در طول چند دهه گذشته از حقوق و دستمزد — pre-کامپیوتر — در نشویل, تنسی, برای سرشماری سال 1980 تا 1990 و فراتر از آن در فضای ساحل.

“در سال 1999 من سوار و پیاده در اطراف شمال غربی خلیج پالم تایید و تصحیح آدرس,” او گفت:. “که بهترین بود, خود ارضایی, و صلح آمیز است. باقی مانده بودند مشغول به کار به عنوان یک enumerator. آن را بسیار بهتر از پیش بینی است.”

بسیاری از افراد بود “جای تعجب دلپذیر و تعاونی گفت:” پیرس, که گفت که او می خواهم کار سرشماری دوباره شد آن را برای مقابله با پیامدهای شکسته ،

“یکی نه چندان خوشایند پیرمرد در سال 2010 spouted کلیشه در من و به من گفت که من خود را نقض حقوق اساسی,” او گفت:. “من به ندرت لال اما او به طور خلاصه حیرت زده به من. من به دقت اظهار داشت که در نظر گرفتن یک آمار از ملت و جمعیت آن در اصل قانون اساسی است. او استدلال کرد که در آن نیست. من عذرخواهی کرد برای اخلال او رفت و در کنار درب و اطلاعات خود را از خود خسته اما کمی خوشحال همسایه.”

تردید بیش از پاسخ دادن به سرشماری سوال نیست غیر معمول با نگرانی اعم از امنیت اطلاعات را به سادگی درک اهمیت سرشماری. آموزش های ارائه شده در enumerators.

و بسیاری از مردم بپرسید: “آنچه در آن برای من است ؟” به همین دلیل آنها باید به تماس پاسخ دهید برای تکمیل این سرشماری گفت: واکر.

“ایالت فلوریدا می شود یک برش از نزدیک به 700 میلیارد دلار در فدرال توزیع پول کمک مالی که در ارتباط با اطلاعات جمع آوری شده از سرشماری تعداد و پس از آن کسانی که بودجه اختصاص یافته توسط دولت به جوامع که در آن بر اساس نیاز جمعیت — بزرگترین” گفت: واکر.

“خط پایین این است که زیادی در اینجا در مخاطره. و آنچه در آن است برای شما به بهبود شرایط این جاده شما را به کار می کنند. در دسترس بودن حمل و نقل عمومی در مدارس که در آن فرزندان ما تحصیل کرده هستند و در مراقبت ارائه شده به پیری جمعیت جامعه ما است. اگر هر سر نیست شمارش و سپس دلار Brevard County می توانست تا به حال به اختصاص به برنامه های مانند آنهایی که در اینجا شرح داده می شود به یکی دیگر از شهرستان. که کمتر پول برای کیفیت زندگی ساکنان ما سزاوار است.”

برای کسب اطلاعات در سرشماری شغل: https://2020census.gov/jobs.

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>