شیلات و حیات وحش رد گونه های در معرض خطر برای حمایت از کالیفرنیا و نوادا مریم گلی-باقرقره

مایدزرت | No comments

این خدمات شیلات و حیات وحش اعلام کرد برنامه های خود را برای برداشت یک قانون پیشنهاد شده در روز سه شنبه که در غیر این صورت اعطا تحت حمایت از گونه های در معرض خطر عمل به sage-باقرقره جمعیت در کالیفرنیا و نوادا.

بسیار جنگیدند-بیش از گونه شده است در مرکز غربی حفاظت از زمین موافقت نامه برای سال ها به عنوان از دست دادن زیستگاه آن منقبض شده است جمعیت خود را. ماهی ها و حیات وحش مورد ستایش قرار داد این تصمیم به عنوان شواهدی از موفق, حفاظت, در حالی که گروه های زیست محیطی استدلال داوطلبانه تلاش ناکافی بودند بدون حقوقی عضله از یک لیست.

این تصمیم اثرات آنچه شناخته شده به عنوان دو دولت بیشتر sage-باقرقره که شامل 3,305 پرندگان در شش جمعيت گسترش بیش از 4.5 میلیون هکتار از بیابان همراه کالیفرنیا — نوادا مرز.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که نادیده گرفتن این واقعیت است که این پرندگان زیبا شده اند مشکل جدی برای بیش از یک دهه است. عدم محافظت از دو حالت سیج باقرقره است هل دادن آنها را نزدیک به جمعیت سقوط” Ileene اندرسون, یک, دانشمند ارشد در مرکز تنوع زیستی در بیانیه ای گفت.

ماهی ها و حیات وحش در ابتدا میله میله پرنده برای حفاظت در سال 2013, اما آن را برای اولین بار سعی و راه رفتن که تصمیم به عقب در طول دو سال بعد دولت اوباما تنها به مسدود شود اقدام قانونی.

“این همکاری نشان می دهد که حفاظت از محیط زیست در خطر گونه می تواند موفق باشد که ما با هم کار کنند و اهرم ما منابع” پل Souza, ماهی ها و حیات وحش مدیر برای کالیفرنیا-بزرگ حوضه منطقه گفت: در اعلام تازه ترین تصمیم است.

با توجه به آژانس براده برنامه ریزی شده برای انتشار در فدرال ثبت نام در روز سه شنبه پرندگان هنوز در خطر اگر چه نه به اندازه کافی برای تضمین حفاظت از زیر گونه های در معرض خطر عمل می کنند.

“کوچک اندازه جمعیت و ناپیوسته جمعیت ساختار رخ می دهد در طول دو دولت [متمایز جمعیت بخش]’s محدوده است که می تواند دو دولت [متمایز جمعیت بخش] بیشتر در معرض اثرات تهدیدات” آن را گفت.

اما این سازمان تصمیم گیری می رود می گویند که باقی مانده مریم گلی-باقرقره شماره ها هنوز به خوبی بالاتر از حداقل سطح مورد نیاز برای حفظ دوام می آورند ، ماهی ها و حیات وحش کارکنان نیز استدلال کرد که حفاظت از تلاش های موفق در حفاظت از حدود 50000 هکتار از زیستگاه.

محیط زیست گروه های مخالف است که این مراحل را رفت و به اندازه کافی در تامین امنیت این پرنده در آینده.

“داوطلبانه پروژه های حفاظت از بیش از یک دهه گذشته بی اثر شده است در چرخش به اطراف جمعیت کاهش می یابد و موفق به نشانی کلید تهدید رو به این جمعیت جدا شده” لورا کانینگهام کالیفرنیا مدیر گروه زیست محیطی غرب حوضه پروژه در بیانیه ای گفت. “این پرندگان به وضوح نیاز به قوی تر حمایت های حقوقی.”

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>