المپیک ایالات متحده و سافتبال تیم با استفاده از ایستادن در کنار او تور’ به ترویج ورزش ماندن تیز

مایدزرت | No comments

برای نخبگان بازیکنان سافت بال در ایالات متحده آن را به مدت 12 سال.

سافتبال در حال بازگشت به بازی های المپیک در این سال برای اولین بار از سال 2008 است. برای بازیکنان مانند مونیکا ابوت و گربه Osterman که 12 سال در ورزشی خود را نخست که در آن آنها قادر به رقابت در ورزش نهایی سطح.

به همین دلیل Aug. 3, 2016 — روز اعلام شد که سافتبال خواهد بود بازگشت به بازی های المپیک در سال 2020 — بود چنین احساسی روز با توجه به ابوت.

“من فقط شروع به گریه” ابوت گفت: پنج شنبه شب پس از تیم ایالات متحده آمریکا ضرب و شتم جدید مکزیک 10-1 به عنوان موضع خود را در کنار او تور از بازی در برابر تیم های دانشگاه بود که در کلیسای جامع شهر کالیفرنیا در معروف مری Nutter دانشگاهی کلاسیک. “من که کسی که به تماشای جریان زندگی از کل برنامه از آنها صحبت کردن در مورد که ورزشی بودند که رفتن را شامل می شود.

“من از تماشای آن با دوستان و دیگر هم تیمی های خود و زمانی که آنها گفت: سافتبال بود ما گریه و فریاد زد و فریاد زد برای شادی” ابوت گفت. “بسیاری وجود دارد بالا و پایین اما این شادی خالص. در نهایت! این حس قریب از صلح و شادی را به فرصت برای دیدن این بازی در بالاترین سطح دوباره.”

بیشتر: دنبال این قوانین در حالی که ریشه های مورد علاقه خود را تیم سافتبال (persian)

بیشتر: مریم دریاچه کمک می کند تا ایالات متحده, تیم ملی والیبال کسب طلا. هستند بازی های المپیک یک امکان ؟

از زمان ایالات متحده زنان تیم ملی فهرستی تنها ابوت و Osterman — دو تا از بهترین کوزه از این نسل — نیز در سال 2008 به تیم المپیک. ابوت در حال حاضر 34, 22 بود و سپس به عنوان یک پارچ از تنسی به عنوان ایالات متحده گرفت و مدال نقره در پشت ژاپن است. Osterman در حال حاضر 36, یک عضو از هر دو طلا-مدال برنده تیم 2004 و 2008 تیم المپیک.

بقیه از تیم ملی خواهد شد که رفتن به توکیو در ماه جولای خواهد بود افتاد و به همین دلیل این سفر این تیم در حال حاضر — سفر به کشور, بازی در مقابل تیم کالج های بالا — بسیار مهم است.

در حالی که درست این ورزش شکوفا شده است بیش از 12 سال حتی بدون المپیک قرار گرفتن در معرض به لطف افزایش تلویزیون حضور این تیم می داند که آن را به ماندن مربوطه در کمیته بین المللی المپیک برای اطمینان از این ورزش گنجاندن در آینده المپیادهای. چه که توسط جرقه علاقه دختران جوان برای بازی, ورزش, افزایش رسانه های اجتماعی خود رد پا و یا فقط به سادگی گرفتن برخی از چهره ها و به رسمیت شناختن نام این بازیکن “ایستاده در کنار او تور” مهم است.

“ما هنوز هم نوع در آغاز مرحله از تور, اما آن را مانند یک فرصت خوب برای آوردن بازی به مردم ما به طرفداران ما به آمریکایی” ابوت گفت. “هر روز آن نیست که یک تیم المپیک یک U. S. A., تیم می آید از طریق زادگاه خود و یا شهرستان پس از داشتن این فرصت را برای دریافت از اینجا و بازی چند بازی بزرگ است. نه تنها برای ما به آموزش و کار بر روی همه چیز, اما همچنین ما را به ارتباط برقرار کردن با همه این جوامع است.”

آخر این هفته مریم Nutter دانشگاهی کلاسیک که در آن تیم بازی خواهد کرد چهار تیم کالج — نیومکزیکو (10-1 برنده), سن دیگو ایالت یوتا و ردیف 1-رتبه UCLA — ششمین توقف در عظیم 36-توقف تور که آنها را طول می کشد در سراسر ایالات متحده در حال حاضر از طریق ژوئن.

گسترش این کلمه خوب در مورد ایالات متحده آمریکا و سافتبال (persian) است که هدف اصلی از این سفر اما آن را نیز در مورد گرفتن برخی از بازی های رقابتی و ماندن تیز منجر به توکیو سفر.

این تیم نگاه تیز شنبه شب در اعزام جدید مکزیک 10-1 در یک بازی متوقف شد و در پایین پنجم توسط هشت-اجرای قانون است. متحد Carda تن به تن دو hitter وظیفه قابل توجه در خارج و نه در پنج نوبت. علی اگویلار دو لا فرانترا راديال دو اجرای هومر در زمین باز یافته leadoff hitter وظیفه جینی نی گل سه اجرا می شود و هانا Flippen تا به حال دو بازدید و سه RBIs.

“در یک عمل طبیعی است و شما می توانید اجرا از طریق آموزش و کار بر روی همه چیز تکرار کنید و همه چیزهای که, اما وجود دارد هیچ چیز مانند بازی در بازی سرعت گفت:” ابوت که آیا بازی مقابل مکزیک جدید اما انتظار به زمین بعد از این آخر هفته. “شما می توانید کار بر روی همه چیز که اتفاق می افتد در طول یک بازی است که نمی خواهد به طور معمول اتفاق می افتد در طول تمرین. به طوری که یکی از جنبه های نحوه بازی کردن این بازی ها به ما کمک می کند. همچنین کمک می کند تا ما gel با یکدیگر پیوند با طرفداران و ساخت شتاب که منجر به توکیو است.”

و آنها احتمالا به ایجاد چند خاطرات ماندگار در طول راه. جدید مکزیک outfielder Andrea هوارد به احتمال زیاد هرگز فراموش نکنید که او شنبه شب.

پس از تماشای تیم ایالات متحده آمریکا استارت Carda اعتصاب سمت در اولین ورود Howard پاره پاره Carda اولین ارائه دوم زمین باز یافته دوست داشتنی یک خط به درایو صفحه اصلی اجرای بیش از سمت چپ-مرکز میدان نرده برای Lobos’ تنهاست اجرا شود. او گرد پایگاه با ترکیبی از شادی و ناباوری قبل از mobbed توسط هم تیمی های او در خانه است.

“هوارد” دریافت توپ او ضربه را به عنوان یک یادگاری از آنچه ممکن است به خوبی برجسته از او سافت بال حرفه ای است.

و هوارد نیست به تنهایی در خاطرات-بخش ساخته شده. تیم ایالات متحده آمریکا بود امضای امضا برای طرفداران جوان قبل از بازی نما برای عکس و تکان دادن برای جمعیت. بسیاری از پوشیدن تیم ایالات متحده آمریکا دنده.

و سطح بهره از ستاره های آینده در دست برای این رویداد بالا بود بیش از حد. یک ورزشکار در یک ایالت آیداهو و سافتبال (persian) تی شرت دنبال شد تا گربه Osterman برجسته در یوتیوب در حالی که تماشای بازی تیم پنج شنبه. رانچو مایراج تیم دبیرستان نشسته بود در چمن تماشای بهترین بازیکنان سافت بال در کشور است.

این همه بخشی از #standbesidehertour طرح است.

“این 12 سال فقط امید و تلاش و مبارزه و امضای دادخواست و پیدا کردن هر گونه راه برای ترویج ورزش ما در سطح بین المللی و در سطح محلی” ابوت گفت. “و آن شده دلخراش در زمانی که شما در حال گفت: اما ما در برابر چالش و من فکر می کنم این ورزش به خودی خود رشد کرده و گسترش یافته است و این چیزی است که من واقعا در مورد.

“برای سال 2020 سطح بازی هیجان, رسانه های اجتماعی, تلویزیون, تمام چیزهای که فقط رشد نمایی و آن را واقعا کمک به ورزش زنان و واقعا کمک کرد و سافتبال,” او گفت:.

سافتبال و تیم ایالات متحده آمریکا در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به آن را نگه دارید که راه.

“این یک معامله بزرگ برای ما و واقعا آن را فقط به خنک است که ایالات متحده آمریکا در سراسر قفسه سینه خود را در یک سال و زمانی که شما می دانید که شما در حال رفتن به بازی های المپیک” ابوت گفت: یک لبخند بزرگ رو به رشد در فکر. “بسیار سرد است.”

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را می توان در رسید [email protected]

تماشای بازی تیم ایالات متحده آمریکا

چه: مری Nutter کلاسیک کالج مسابقات سافتبال (persian)

که در آن: لیگ بزرگ رویاهای در کلیسای جامع شهر

تیم المپیک ایالات متحده برنامه: پنج شنبه مقابل مکزیک جدید (ایالات متحده برنده 10-1); جمعه مقابل سن دیگو 8 p. m.; شنبه مقابل یوتا 8 p. m.; یکشنبه مقابل UCLA, 11:30 صبح

بلیط: برای خرید بلیط دیدن کامل برنامه رفتن به marynutterclassic.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>