ULA Atlas V موشک چراغ آسمان شب به عنوان آن را می فرستد خورشیدی مدارگرد ماموریت به خورشید

فلوریدا تودی | No comments

شصت سال پیش زمانی که دانشمندان برای اولین بار کشف heliosphere — منطقه فضایی در منظومه شمسی ما تحت تاثیر خورشید — آنها فاقد این تکنولوژی برای ارسال یک کاوشگر به درک بیشتر در مورد این پدیده.

در طول دهه چندین فضاپیما فرستاده شده است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های خورشیدی و در شب یکشنبه و در عین حال یکی دیگر راه اندازی شد با امید از پاسخ دادن به سوالات کلیدی خورشیدی فیزیکدانان حسرت شده است.

در 11:03 بعد از ظهر Space Coast درحال تشویق به زندگی در زمانی که ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک روشن زمین-سیاه آسمان بالا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه را راه اندازی مجتمع 41 ارسال خورشیدی مدارگرد در 65 میلیون مایل سفر به تحویل هرگز قبل دیده می شود تصاویر از ستاره های ما.

بین المللی تعاونی ماموریت بین آژانس فضایی اروپا و ناسا ارائه خواهد شد دانشمندان با نزدیک مشاهدات خورشید و همچنین گرفتن اولین عکس از ستاره لهستانی.

هدف آن است که به درک چگونگی خورشید بر فضای محیط زیست در سراسر منظومه شمسی است.

در انجام این کار دانشمندان خواهد شد بهتر قادر به پیش بینی زمانی که خورشید انتشار مقادیر عظیمی از انرژی را از آن میدان مغناطیسی. با دانستن بیشتر در پیشبرد زمانی که این فاجعه بار انرژی منتشر شده رخ می دهد دانشمندان می تواند کمک به محافظت از فضانوردان انجام spacewalks و همچنین ماهواره در مدار زمین است که انسان تکیه می کنند.

اما ما حفاظت فضانوردان و ماهواره نیست, تنها هدف فیزیکدانان برای رسیدن به امید را با انرژی خورشیدی مدارگرد. با یادگیری بیشتر در مورد خود ما ستاره, دانشمندان, می تواند به دست آوردن درک بهتری از جستجو برای زندگی فراتر از منظومه شمسی ما است.

“هنگامی که ما فکر می کنم از خورشید این نوع پل بین درک این ستاره که نزدیک به ما و دیگر ستاره ها” دانشگاه رایس خورشیدی فیزیکدان دیوید الکساندر گفت فلوریدا امروز. “بنابراین یکی از جنبه های است که ما در واقع می تواند درک چگونه ستاره کار بهتر و بیشتر اطلاعات ما از جمع آوری دیدگاه های مختلف.”

این ماموریت جدید کار خواهد کرد در کنار ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر که راه اندازی اوت سال 2018 از کیپ ارائه جامع ترین تصاویر و اطلاعات از خورشید ما به تاریخ.

سفر به عنوان نزدیک به 26 میلیون مایل دورتر از خورشید, خورشیدی مدارگرد را با استفاده از یک مجموعه از ابزار — مجموع 10 — برای جمع آوری اطلاعات است. پروب را انجام پرواز زهره روز بعد از کریسمس آوردن آن نزدیک به خورشید و را حدود دو سال برای رسیدن به آن مورد نظر در مدار.

در مجموع خورشیدی مدارگرد است که انتظار می رود به انجام 22 مدار خورشید بیش از 10 سال است.

این ماموریت هموار راه را برای دیگر ناسا علوم ماموریت میله میله برای راه اندازی این سال است. برنامه ریزی شده به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه ناسا را ارسال آن مریخ در 2020 مریخ نورد به سیاره سرخ به عنوان بخشی از ناسا برنامه اکتشاف مریخ. وجود دارد رور را بهتر درک زمین شناسی از روی سطح مریخ به عنوان آن را نیز به دنبال پیدا کردن باستان زندگی است.

که ماموریت را نیز راه اندازی در یک Atlas V موشک از فلوریدا.

“مریخ در 2020 باور نکردنی ماموریت” ناسا دانشیار مدیر برای علم ماموریت ریاست توماس Zurbuchen گفت فلوریدا امروز. “این بخشی از ما آرتمیس برنامه و …بنابراین اساسا آنچه که ما می رویم به انجام با مریخ در 2020 است این پا برای اولین بار از یک رفت و برگشت ماموریت. بنابراین ما در حال رفتن به رفتن وجود دارد, آماده سازی نمونه ها و در 2026 ما در حال رفتن به راه اندازی یکی دیگر از ماموریت و رفتن آنها را انتخاب کنید. آن را برای اولین بار راه اندازی از سیاره مریخ است.”

“اما ما در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد چگونه به راه اندازی و خاموش (قرمز) سیاره با مردم, چرا که رفتن به هسته قطعه از مهمترین دستاورد که آرتمیس برنامه (ناسا برنامه ای برای بازگشت به ماه تا سال 2024),” او گفت:.

پس از این, راه اندازی, SpaceX با هدف قرار دادن Feb. 15 پنجم آن Starlink ماموریت و مارس 2 صورت عرضه مجدد ماموریت در ایستگاه فضایی بین المللی. هر دو خواهد شد راه اندازی, از راه اندازی مجتمع 40.

“من در واقع وجود دارد از ابتدا برای این (خورشیدی مدارگرد) ماموریت. من بخشی از تیم طراحی” Zurbuchen گفت: قبل از راه اندازی. “پس از آن بسیار شخصی از آنجا که بسیاری از این شور و هیجان است که من خودم بیش از 10 سال در حال حاضر در launchpad.”

و آن را در حال حاضر در راه خود را به خورشید است.

آنتونیا Jaramillo یک فضای خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>