‘نهایی قربانی’: داوطلبان با بازی شیپور خاموشی برای کمک به افتخار افتاده جانبازان

لدگر | No comments

برای ینا پنینگتون روز یادبود هرگز فقط یک روز دیگر.

در چشم او آن روز به افتخار افتاده جانبازان که درگذشت دادن خدمات خود را به ارتش ایالات متحده. اما پنج سال پیش قدردانی خود را برای کاهش جانبازان تغییر در راه او هرگز تصور است.

پنینگتون شوهر, گروهبان. اندرو تایلر پنینگتون درگذشت در آوریل 3, 2015 توسط خودکشی در نبرد با اختلال استرس پس از سانحه. گروهبان. پنینگتون خدمت نه سال در ایالات متحده آمریکا سپاه تفنگداران دریایی.

نظامی خودکشی در ایالات متحده: خودکشی در میان سربازان خوشه در سال 2018 به بالاترین میزان در پنج سال پنتاگون می گوید

“این سخت بود تنظیم برای او آمدن به خانه” پنینگتون گفت. “او سخت بود. او نمی خواهید به اعتراف هر چیزی اشتباه بود اما زندگی شد بیش از حد و ما او را از دست داد. من هرگز خواب دیدم که این اتفاق افتاده است.”

پنینگتون — بود که در آن یک مادر و سه حامله با پسران دوقلو وقتی که شوهرش درگذشت — تصمیم به پیوستن به آمریکا بنیاد پیشگیری از خودکشی یک سازمان در راستای صرفه جویی در زندگی و آوردن امید به کسانی که تحت تاثیر خودکشی.

آن را از طریق پیشگیری از خودکشی سازمانی که او برای اولین بار در مورد زندگی شیپور خاموشی — خنک کننده, 24-سلام توجه داشته باشید که به طور سنتی توسط یک تنهاست bugler یا ترومپت در مجالس ترحیم از ارتش ایالات متحده و جانبازان است. پنینگتون شد سازماندهی یک رویداد جمع آوری کمک خواست و به افتخار افتاده جانبازان

شیپور خاموشی: ‘قرار می دهد لرز تمام بدن خود را’

پنینگتون رسیده به Bugles در سراسر آمریکا در می سی سی پی و یک داوطلب bugler دیو Randazzo, بازی های برگزار شده سلام در چه پنینگتون به عنوان “زیبا و شگفت انگیز است.”

“آن چیزی است که در مورد آن یادداشت ها در سکوت قرار می دهد که لرز در سراسر بدن خود را” پنینگتون گفت. “من آرزو می کنم من می توانستم آنها را در تایلر مراسم تشییع جنازه. همه در اشک بود از جمله خودم.”

در حالی که زنده شیپور خاموشی در حال امضا سنت آنها اغلب محدود و تضمین شده نیست.

یادبود روز: زنده شیپور خاموشی در مراسم نظامی محو

دیوید Dodson, مدیر Bugles در سراسر آمریکا در می سی سی پی گفت: خانواده های سربازان افتاده می خواهید زندگی می کنند شیپور خاموشی و آنها سزاوار آنها. وجود دارد کمبود buglers در سراسر کشور از جمله در می سی سی پی.

“هر زمان که ما افتخار نیست افرادی که قبل از ما آن را باعث تاسف من” Dodson گفت. “در یک دنیای کامل ما خیلی دوست دارم به صورت الکترونیکی bugle به وجود ندارد اما واقعیت این است که ما نمی توانیم همه آنها و ما همه داوطلبان” Dodson گفت.

دادسون یک ساوتهیون اقامت داوطلب خدمت سربازی در نیروی هوایی در سال 1988 و در خدمت 6½ سال است. در طول زمان خود را در ارتش به او کمک حفظ موشک های هسته ای با هدف تهدید ممکن است به کشور ما است.

در حال حاضر به عنوان یک بازنشسته جانباز Dodson مسئول پخش كردن, اهمیت داشتن زندگی شیپور خاموشی برای خانواده افتاده جانبازان از طریق BAA, یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس شده در سال 2000 توسط دریایی جانباز تام بعد. در حالی که Dodson دولت است مدیر او انجام شده است زندگی می کنند شیپور خاموشی تنها 3½ سال است.

“اکثر مردم فکر می کنم من دقیق اما یک موسیقی پس زمینه, اما داشتن در ارتش خدمت کرده است و یک نظامی قوی در زمینه خانواده من را به من می دهد مقدار زیادی از غرور و افتخار برای انجام این کار” Dodson گفت.

Bugler: ‘می افزاید: بیشتر کرامت به یک مراسم تشییع جنازه’

Bugles در سراسر آمریکا بیش از 4000 داوطلب که بازی “شیپور خاموشی به صورت رایگان در جانبازان خدمات در تمام 50 ایالت.”

در 2019, BAA در می سی سی پی دریافت 88 درخواست برای بازی در مجالس ترحیم و یادبود افتاده جانبازان. سازمان 70 تا 80% زمینه رای برای گرفتن یادبود و تشییع جنازه مراسم انجام می شود با توجه به دادسون.

با این حال در سال 2020 شده است وجود دارد کاهش در درخواست با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. “بع بازی های برگزار شده است زندگی می کنند شیپور خاموشی برای تنها 10 مجالس ترحیم و یا یادبود خدمات افتاده جانبازان با توجه به COVID-19,” Dodson گفت.

می سی سی پی است 52 فعال buglers گسترش در سراسر کشور است اما بیشتر مورد نیاز با توجه به دادسون. Buglers شامل “فعال گروه مدیران نوازندگان در ارکستر بازنشسته جانبازان, دانش آموزان دبیرستان, مردان و زنان است.”

“همه شما باید انجام دهید این است که ابراز تمایل به بازی زندگی می کنند شیپور خاموشی استماع از طریق تلفن و یا از طریق یک ویدئو با دولت مدیر و بازی 24 یادداشت احترام” Dodson گفت.

لری دیل یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و فعال می سی سی پی bugler است که در مجالس ترحیم و گورستان در برندن رالی و نیوتن. دیل رشد نواختن شیپور به عنوان یک بچه و اجرای زنده شیپور خاموشی با تشکر از گروه دبیرستان مدیر.

اما آن را تا پنج سال پیش که دیل در مورد BAA. تبدیل شدن به یک داوطلب bugler در دولت چیزی بود که او بسیار افتخار می کنیم.

“که به من فرصت داد به غیر از یک ساختار گروه” دیل گفت. “من باور دارم که زمانی که جانبازان تصویب دور آنها نیاز به یک نظامی تشییع جنازه. زنده bugler می افزاید: بیشتر کرامت به تشییع جنازه. این امتیاز به افتخار من همکار جانبازان است.”

24 یادداشت: ‘نهایی پرده کهنه زندگی’

این یک دیوانه پنج سال برای پنینگتون پس از درگذشت شوهرش. اما فرزندان او می گوید: نگه داشتن رفتن.

“در حالی که بسیاری از جشن تعطیلات با هدف قرار دادن این دریاچه با یک قایق, حلق آویز کردن با دوستان و یا شلیک کردن کوره, روز یادبود آرام است برای ما. این داستان در مورد پدر و نگاه کردن به تصاویر خود را و بیرون رفتن به قبر نشسته در سکوت است.”

در هفته گذشته پنینگتون و فرزندان او رفت و به شوهرش قبر سایت به جای قرمز و سفید و گل های آبی.

“هنگامی که ما به تایلر قبر من 13 ساله پدر همیشه می خندد و می گوید: خوب بابا خوش تیپ دوباره” پنینگتون گفت. “او خوب دریایی او یک پدر خوب بود و او یک شوهر خوب.

تماس با ویلتون جکسون در [email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>