UMMC اعلام کرد تست سایت در مرکز شهر جکسون. بیشتر ایالت coronavirus تست آمدن

لدگر | No comments

این داستان به روز خواهد شد.

دولت های محلی و مقامات بیمارستان در روز جمعه تایید کرد ساخت رایگان تست سایت در مرکز شهر جکسون به حضور کسانی که نیاز به کمک به کروناویروس موارد در منطقه افزایش یابد.

تست تاسیسات احداث شده در می سی سی پی امور خارجه Fairgrounds نیست باز به عموم مردم گفته است. آنها تاکید می سی سی پی که ساکنان باید اول از طریق یک فرآیند غربالگری قبل از برنامه ریزی قرار ملاقات.

خبر می آید به چند درایو از طریق و یا دیگر سایت popping تا در سراسر کشور به انجام همان.

مقامات در یک دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی کنفرانس مطبوعاتی گفت که شروع دوشنبه در ساعت 8 صبح هر سی سی پی ساکنان قادر خواهد بود به استفاده از یک برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را به رابط با یک پزشک بدون هیچ هزینه. برنامه توسعه یافته توسط C-Spire را کاربران به یک “مجازی اتاق انتظار” به گفته دکتر آلن جونز, صندلی, گروه طب اورژانس. جونز گفت: یک پزشک خواهد شد و سپس تعیین اینکه آیا فرد واجد شرایط برای COVID-19 تست در fairgrounds.

“این است که یک سیستم تریاژ به طور خاص برای یک فرد است که نگران آنها ممکن است نشانه های سازگار با COVID-19” جونز گفت.

ساکنان بدون یک گوشی هوشمند قادر خواهد بود برای تماس با یک شماره تلفن خود را نیز به نمایش جونز گفت. اگر یک فرد واجد شرایط برای یک COVID-19 تست او و یا او را هدایت به راه اندازی رایگان تست انتصاب در fairgrounds.

جونز گفت: fairgrounds سایت قادر خواهد بود به روند 128 آزمون در روز, هر چند مقامات تاکید کرد نتایج آزمون بلافاصله در دسترس است و می تواند یک یا دو روز.

آزمونهای برنامه ریزی شده تنها یک روز در پیشبرد بنابراین اگر همه اسلات ها تست گرفته شده از مردم خواسته خواهد شد به تماس روز بعد و برنامه آزمون.

“ما برای صبر … این است که نمی تواند کامل فرایند در یک روز” گفت: LouAnn Woodard, معاونت امور بهداشت و درمان و دانشکده پزشکی در UMMC. “… ما در حال یادگیری در پرواز است. ما نه در زمان حال به خلبان این.”

این اخبار در داستان است. اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار و دسترسی به تست در fairgrounds اضافه خواهد شد به این داستان.

کارشناسان نتیجه گرفت که بیشتر تست هایی که انجام شده است در بیشتر موارد توسعه خواهد شد. تا کنون دولت وزارت بهداشت را آزمایش کرده است 775 مردم که از جمعه.

UMMC مقامات روز چهارشنبه گفتند که به زودی باید توانایی فرآیند آزمون در بیمارستان که به ارائه برخی از کمک به دولت کارکنان آزمایشگاه اضافه کار پس از اولین مورد گزارش شده در مارس 11.

تعداد presumptive موارد مثبت این ویروس افزایش 30 روز جمعه جمعا 80 در 9 روز طول. یک Hancock County مرد با جدی مشکلات اساسی برای اولین بار بود Mississippian به مرگ ناشی از این ویروس در روز پنج شنبه.

ساخت و ساز در تست و بیمارستان سایت واقع در می سی سی پی امور خارجه Fairgrounds غرب بزرگراه میان ایالتی 55 می تواند دیده می شود در روز پنج شنبه اما مقامات کاهش یافته است به نظر.

کروناویروس در می سی سی پی,:: آنچه ما می دانیم جمعه

درایو از طریق درمانگاه نیز باز در سراسر دولت است. توسط بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی, تست, در دسترس بودن و مدارک برای دریافت این تست بسته به آژانس درگیر است.

در اینجا چهار شهرستانها در کشور است که در حال حاضر ارائه خدمات:

Tupelo:

MedPlus خانواده و مراقبت فوری آغاز شده درایو-از طریق آزمایش در توپلو و Fulton مکان های یکشنبه.

“ما می خواستیم برای ارائه (drive-through) تست به عنوان به زودی به عنوان ما احتمالا می تواند به دلیل هیچ کس در این منطقه ارائه شد آن را بنابراین ما می خواستیم برای محدود کردن خطر از بیماران ما” مدیر جان لوگان گفت: مجله روزانه.

آزمون محدود است و تنها برای بیمارانی که سرفه/علائم تنفسی و تب و گمان آنها را coronavirus و یا سفر خارج از کشور و یا در تماس با کسی که تا به حال coronavirus.

می سی سی پی قانونگذاران’ پاسخ به COVID: در اینجا چیزی است که باید اتفاق می افتد.

استارکویل:

صبح روز چهارشنبه OCH مرکز پزشکی منطقه ای در استارکویل اعلام کرد که اجرای از طریق درایو تست. در عکس های ارسال شده خود را در Facebook صفحه کارکنان با پوشیدن ماسک و محافظ سپر.

تنها کسانی که با علائم که دستور کتبی از خود ارائه دهنده خدمات پزشکی آزمایش می تواند در OCH drive-thru.

فیلادلفیا:

Neshoba بیمارستان عمومی در فیلادلفیا نیز آغاز شده درایو از طریق تست چهار شنبه اما این سرویس محدود به بیماران و ساکنان Neshoba شهرستان گفت: مدیر عامل شرکت لی مک کال.

به منظور تجویز می شود در این آزمون از طریق درایو از طریق بیماران باید اول از طریق تله غربالگری و معیارهای خاص مانند داشتن یک سرفه و تب و تنگی نفس.

مک کال گفت: 47 نفر تحت tele-غربالگری سه شنبه. یک مراجعه کننده برای تست.

همانطور که از صبح روز پنج شنبه گفت: این بیمارستان تنها قابلیت تست یک درصد از جمعیت در Neshoba شهرستان است. در حالی که آنها یک “فراوان” عرضه لازم بینی گرد و خاک که مک کال نسبت به Q-tip و آنها باید 200 ویروسی آزمون رسانه ها.

هنگامی که یک فرد است swabbed که گرد و خاک قرار داده است در یک ویروسی حمل و نقل رسانه ها. با عرضه محدود از ویروسی حمل و نقل, رسانه های مک کال گفت: “به همین دلیل مردم توسط توده ها نیست که تست شده است.”

هنگامی که یک فرد آزمایش شده است برای coronavirus نتایج به طور معمول چهار تا هفت روز. در طول آن دوره زمانی آن چه آزمایش شده اند باید خود منزوی در خانه McCall گفت.

وی با اشاره به تجهیزات است که نگه می دارد کارکنان بیمارستان امن مانند حفاظت فردی, تجهیزات N95 ماسک و حمایت لباسهای هستند “گرانبها, منابع, منابع کمیاب” ساخت تله سلامتی همه بیشتر حیاتی است.

“ما بسیار محدود عرضه,” او گفت:. “ما به اندازه کافی برای کارکنان ما اما نه مثل ما می توانید سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر…بسیاری از این مواد دفع می شود و هنگامی که آن را دور انداخته شوند و شما نمی توانید دست خود را بر روی هر مطلب که زمانی که همه چیز می تواند در حالت بحران.”

بیمارستان برای اولین بار شروع به کار در چشم انداز درایو از طریق تست این آخر هفته گذشته است اما بررسی شده است پاسخ خود را به coronavirus بیش از یک ماه پیش و در ادامه به بازبینی آن روزانه, او گفت:. از شنبه بعد از ظهر در بیمارستان به حال نشده است با غرق هجوم مردم.

مک کال اشاره کرد این است که مردم هنوز هم گرفتن بیمار در خارج از coronavirus و او التماس مردم به عمل اجتماعی فاصله.

“چه نگرانی من این است که مردم نمی غذای مشاوره و راهنمایی توسط مقامات محلی و ایالتی و فدرال سطوح,” او گفت:. “اقدامات احتیاطی در خانه بماند, انجام, اجتماعی, فاصله, شکستن زنجیره ای.

“مردم فقط فکر می کنم آنها 10 فوت قد و ضد گلوله و خوب است برای آنها را به فکر می کنم که اما آنها نیاز به فکر کردن در مورد خود و همسایه خود را پدربزرگ و مادر بزرگ یکی از بچه ها آنها را به کلیسا که در خطر ابتلا به این. ما باید بسیاری از پدر و مادر که در حال انجام همه چیز آنها می توانید انجام دهید برای محافظت از عزیزان خود را پس از آن ما به دیگران که بی پروا بودن.”

هتیزبرگ:

در هتیزبرگ یک کلینیک باز چهارشنبه در هتیزبرگ کلینیک بودا مرکز مراقبت های فوری.

دکتر برایان Batson از هتیزبرگ درمانگاه گفت: سرفه و تب درمانگاه را قابل فهم اما توصیه می شود که اگر مردم سوال در مورد علائم خود را به اولین تماس اولیه خود را ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

مردم بدون یک پزشک مراقبت های اولیه و کسانی که بدون بیمه نیز ممکن است به درمانگاه آمده است مورد بررسی قرار گیرد و اگر نیاز باشد مورد آزمایش قرار. هیچ کس می تواند تبدیل دور به صورت یک ناتوانی در پرداخت.

Batson گفت: مردم نباید بازدید از درمانگاه اگر آنها علائم کروناویروس که شامل تب, سرفه, آبریزش بینی, گلودرد و یا در برخی از موارد اشکال در تنفس.

دکتر Rambod Rouhbakhsh با فارست بیمارستان عمومی گفت: اگر این مدل موفق دیگر مناطق کشور ممکن است به زودی در حال توسعه امکانات مشابه.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>