UMMC می توانید ببینید $150 میلیون ضرر و زیان در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

لدگر | No comments

دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی طرح از دست دادن درآمد از 150 میلیون دلار در ماه دسامبر.

UMMC معاونت امور بهداشت و درمان دکتر LouAnn وودوارد گفت: اعضای مجلس سنا بهداشت عمومی و رفاه کمیته جمعه که در بیمارستان است و برآورد ضرر و زیان از 100 میلیون دلار در ماه سپتامبر و 150 میلیون دلار در پایان ماه دسامبر است.

می سی سی پی مقننه است که تصمیم گیری چگونه به صرف $1.25 میلیارد دلار از دولت دریافت در فدرال مراقبت در عمل بودجه. اواخر یکشنبه شب نمایندگان مجلس با تصویب 300 میلیون دلار از پول برای کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19. آنها انتظار می رود به بازگشت مارس 26 شروع به تصمیم گیری چگونه به صرف باقی مانده از پول است.

می سی سی پی انجمن بیمارستان های رئیس جمهور Tim Moore گفت: بیمارستان ها در دولت می تواند نیاز های اضافی $320 میلیون به $360 میلیون باقی مانده از این سال به دلیل از دست دادن درآمد.

مور گفت: بیمارستان درآمد بین فوریه و مارس بود $365 میلیون و منجر به 280 میلیون دلار در خالص عملیاتی هزینه ضرر و زیان است.

وودوارد که دین از UMMC مدرسه پزشکی گفت: بیمارستان از دست دادن درآمد برآورد یک هدف متحرک است و می تواند بسته به چه مقدار از آن است که بازپرداخت توسط دولت فدرال.

COVID-19 در می سی سی پی: COVID-19-مربوط به سندرم در کودکان بررسی شد

وودوارد گفت: این بیمارستان با دیدن یک چشم انداز مثبت در بیماران بدون بیمه با توجه به از دست دادن شغل.

اگر مرکز پزشکی درآمد نیست, پر, آن می تواند منجر به کاهش کارکنان وودوارد گفت اما افزود که UMMC نمی خواهد قطع خدمات.

تا کنون UMMC دریافت 25 میلیون دلار در بازپرداخت از دولت فدرال است که او گفت: حدود 4 درصد از بیش از $701 میلیون دولت فدرال اختصاص داده می سی سی پی به بیمارستان ها به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند.

UMMC شده است در خط مقدم همکاری با می سی سی پی وزارت بهداشت برای کاهش COVID-19 در دولت است.

“ما شده اند با افتخار در مقابل خط” وودوارد گفت.

دولت تنها علمی مرکز علوم بهداشت ایجاد شده در خانه COVID-19 آزمون تست شده است ساکنان ایالت از طریق یک روز درایو-از طریق سایت های مجموعه و هفت روز در هفته عمل در می سی سی پی امور خارجه Fairgrounds و UMMC متخصص بیهوشی مهندسی ونتیلاتور برای استفاده توسط COVID-19 بیمارانی که شرایط در حال وخیم ترین.

UMMC محققان در حال انجام تحقیقات بالینی و آزمایشات در مورد چگونه به درمان این بیماری و ارائه مراقبت برای کسانی که در مقابله با این ویروس.

ایالت و سراسر کشور شده اند نهفته COVID-19 برخی با توجه به درمان بیماران آسیب دیده توسط ویروس یا از دست دادن درآمد به دلیل تاخیر در اعمال جراحی الکتیو و دیگر عروق کرونر مرتبط خدمات پزشکی. در اواخر مارس, می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت دستور داد تمام الکتيو با روش های پزشکی و غیر ضروری عمل جراحی به تعویق افتاد.

بیمارستان های روستایی: Coronavirus می تواند آنها را با فشار بیش از صخره.

مور گفت: آینده درآمد و هزینه پیش بینی شده نامشخص است. او گفت: اکثر اعمال جراحی الکتیو لغو شد در اوایل ماه آوریل.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: به تازگی متخصصان مراقبت های بهداشتی و امکانات ممکن است سر انجام انتخابی پزشکی و دندانپزشکی و جراحی به عنوان مجاز و مورد تایید می سی سی پی وزارت بهداشت.

اگر چه مردم می توانند با برنامه ریزی مجدد برخی روش های پزشکی و اعمال جراحی مور گفت: آن نامشخص است اگر آنها را انجام خواهد داد تا در هر زمان به زودی.

بیمارستان ها در سراسر کشور در حال رسیدن به جامعه اجازه دهید مردم می دانند بیمارستان و خدمات پزشکی به آنها.

مور گفت: بودجه مورد نیاز برای ایجاد ثبات نیروی انسانی و تجهیزات در بیمارستانها و جبران هزینه های آماده سازی برای انتظار موج با تجهیزات حفاظت فردی ذخایر و آدرس جبران نشده مراقبت.

“مستندات اجرا شد به پهن کردن منحنی” مور گفت. “اگر ما موفق به ایجاد ثبات در بيمارستان و سپس ما را شکست داد و هدف است.”

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>