UMMC میسازد کردن صدها نفر در میان همه گیر. بیمارستان های دیگر مبارزه. در حال حاضر چه ؟

لدگر | No comments

دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی اعلام کرد در روز چهارشنبه آن را گذاشته و بیش از 250 کارمند آن را به عنوان چهره کسر بودجه در وسط coronavirus بیماری همه گیر.

اخراج تنها یک مرحله از چندین مرکز گرفته شده در روزهای اخیر در تلاش به ساحل “ویرانگر کسر بودجه” که در آن UMMC دیده است بیش از 1 میلیون دلار درآمد در ضرر و زیان هر روز از اواسط ماه مارس. و بیمارستان ها در سطح ایالت بسیاری از مشکلات مالی قبل از همه گیر در حال تلاش برای شناور باقی می ماند.

بیمارستان تلاش: UMMC رهبران و کارکنان را کاهش دستمزد در میان coronavirus. اخراج آینده.

“امروز در تلاش برای جبران زیان های مالی نسبت به COVID-19 مرکز پزشکی در زمان تاسف از کاهش نیروی کار ما بیش از 250 مواضع,” دکتر گفت: LouAnn Woodward UMMC معاونت امور بهداشت و درمان, در بیانیه ای.

این کار کاهش دائمی هستند و شامل هر دو کارکنان و اعضای هیات علمی گفت: UMMC سخنگوی مارک Rolph. آنها نشان دهنده تعداد نسبتا کمی از کارکنان در UMMC حدود 2.5% از مرکز 10000 نفر نیروی کار در سراسر کشور.

اما کاهش آمده میان شیوع کروناویروس در می سی سی پی و به عنوان مرکز صرف منابع قابل توجهی برای مبارزه با گسترش ویروس از جمله ایجاد خانه های آزمایشگاهی برای تست ساکنان و یک بیمارستان صحرایی در مرکز شهر جکسون و دیگر تست سایت در سراسر کشور.

این مرکز در حال حاضر به همکاری با دولت و وزارت بهداشت برای تست همه ساکنان و کارکنان در مراقبت دراز مدت امکانات در دولت است. تا به امروز بیش از نیمی از تمام COVID-19 مرگ و میر ساکنان خانه های سالمندان.

همانطور که از شنبه, دولت گزارش داد نزدیک به 700 کشته و بیش از 14 ، 000 مورد از این ویروس پس از اولین مورد گزارش شده در مارس 11.

رهبران اجرایی در این مرکز از جمله وودوارد در حال حاضر گرفته شده 15% حقوق و دستمزد برش از آغاز ممکن است. هر کارمند بیش از $100,000 خود را قطع پرداخت 10 درصد آغاز ژوئیه 1. این مرکز همچنین به دنبال کاهش بودجه و قرار دادن محدودیت در استخدام و سفر.

پشت آزمون: UMMC می رسد نقطه عطف: 10,000 COVID-19 آزمون و شمارش

Rolph گفت: این سخت است برای قرار دادن یک شکل در چقدر اخراج خواهد شد صرفه جویی در این مرکز از آنجا که بسیاری از اخراج باید مرحله به مرحله در دوره به خصوص برای دانشکده. او گفت: آن را ایمن می گویند اکثر صرفه جویی در بودجه خواهد آمد از نیروی کار کاهش.

UMMC نه ایمنی بدن

این مرکز که در میان پنج بیمارستان در دولت بر اساس شرایط بیمار و حجم دولت را تنها تحقیقات بیمارستان نبوده است سیستم ایمنی بدن به ویرانگر اقتصادی تاثیر این ویروس تا به حال در صنايع مختلف در می سی سی پی.

وودوارد در مارس 21 به ایمیل داخلی برای کارکنان و دانش آموزان گفت: این مرکز با آن مواجه است 100 میلیون دلار ضرر و زیان درآمد از طریق سپتامبر و 150 میلیون دلار در پایان ماه دسامبر است. پیش بینی ضرر در بالای پیش بینی بودجه فدرال و حدود 85% بازگشت به بیمار جریان در بیمارستان.

شده اند وجود دارد “قابل توجه قطره” در بیمار حجم اعمال جراحی و روش های دیگر با توجه به همه گیر وودوارد گفت.

کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات دولتی — ترس از ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی — درخواست بیماران لغو تمام غیر ضروری پزشکی به منظور آزاد کردن فضا برای coronavirus بیماران. بسیاری از این بیماران بیمه نیست و با توجه به های اخیر زیان کار اضافه کردن به مرکز از دست دادن درآمد.

وودوارد گفت: در ظاهر قبل از دولت سنا بهداشت عمومی و رفاه کمیته که بیمارستان از دست دادن درآمد برآورد یک هدف متحرک است و می تواند بسته به چه مقدار از آن است که بازپرداخت توسط دولت فدرال. او هشدار داد در زمان کمبود مالی می تواند منجر به کاهش کارکنان.

تا کنون در این مرکز شده است بازپرداخت فقط 25 میلیون دلار از حدود 700 میلیون دلار در بودجه فدرال را به خود اختصاص می سی سی پی امکانات مراقبت های بهداشتی تحت مراقبت عمل می کنند.

بیمارستان ها در کشور رو به سرنوشت مشابه

واقعیت در UMMC یکی از بیمارستان های سراسر کشور روبرو هستند.

می سی سی پی انجمن بیمارستان های رئیس جمهور Tim Moore گفت: بیمارستان ها در دولت می تواند نیاز های اضافی $320 میلیون به $360 میلیون باقی مانده از این سال به دلیل از دست دادن درآمد. او گفت: بیمارستان درآمد بین فوریه و مارس بود $365 میلیون و منجر به 280 میلیون دلار در خالص عملیاتی هزینه ضرر و زیان است.

می سی سی پی مدیکید مدیر درو اسنایدر گفت: بسیاری از بیمارستان مدیران باید به او گفت که آنها “کم پول نقد در دست” از آنجا که بیماران هستند نه به دنبال مراقبت های خارج از coronavirus درمان است. اسنایدر گفت: آژانس داده بود بیرون $170 میلیون نفر در اورژانس های تکمیلی پرداخت به نگه داشتن بیمارستان شناور تا زمانی انتخابی روش کسب و کار باز می گرداند.

بیشتر: بیمارستان های روستایی در می سی سی پی در حال حاضر بر روی یک صخره. Coronavirus می تواند فشار آنها را بیش از.

Ryan Kelly, مدیر اجرایی, می سی سی پی بهداشت روستایی ارتباط گفت: درآمد برای بسیاری از می سی سی پی روستایی بیمارستان ها و درمانگاه کاهش یافت 25 درصد.

وودوارد در این یادداشت ستایش کارکنان در زمان نامشخص است.

“من به جرات می گویند UMMC است در مواجه با چالش این قدر قبل از همه از آن 65 سال از وجود. آن را احشاء شن و شکیبایی به جلو و از طریق به طرف دیگر. امروز اقدام یک مثال از نحوه تصمیم گیری بسیار دشوار با مشکل عواقب مورد نیاز خواهد بود. اما من مطمئن هستم ما می توانیم و ما را از آب و این طوفان و ظهور قوی تر از همیشه است.”

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>