UMMC رهبران و کارکنان را کاهش دستمزد در میان coronavirus. اخراج آینده.

لدگر | No comments

دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی — با استناد به کمبود مالی است — برش و پرداخت برای اجرایی “رهبران” و هر کسی را که بیش از 100 ، 000 دلار برای سه ماه. همچنین هشدار از اخراج در آینده نزدیک.

کاهش در پرداخت و اخراج در دولت بزرگترین مرکز پزشکی در میان coronavirus همه گیر و به عنوان مرکز است که به شدت تست ساکنان در سراسر کشور در تلاش برای جلوگیری از ویروس.

پرداخت هزینه قطع به رهبران اجرایی و کارکنان مرکز آغاز شده در مارس 1 و برنامه ریزی شده است تا در محل حداقل تا جولای 1, با توجه به پنج شنبه یادداشت. بیمارستان را بلافاصله می گویند که چگونه بسیاری از کارکنان را قطع و یا به یک بازه زمانی برای اخراج.

UMMC تست به روز رسانی: UMMC می رسد نقطه عطف: 10,000 COVID-19 آزمون و شمارش

رهبران اجرایی در مرکز در حال گرفتن 15% کاهش در پرداخت و هر کارمند بیش از یک سال 100.000 دلار است که در نظر گرفتن 10 درصد کاهش گفت: دکتر LouAnn Woodward, معاونت امور بهداشت و درمان.

وودوارد در میان رهبران در نظر گرفتن 15 درصد کاهش دهد. دیگران شامل صدراعظم UMMC اعضای اجرایی کابینه رؤسای دانشکده پزشکی گروه صندلی و سلامت سیستم مدیران را کاهش حقوق ما 15 درصد برای سه ماه شروع ممکن است 1.

او گفت: در روز شنبه یادداشتی به کارکنان و دانش آموزان است که “تصمیم گیری ساخته شده در دپارتمان مدرسه و برنامه و واحد سطح” روی که در صورت اخراج.

وودوارد گفت: این مرکز چهره “بی سابقه چالش های مالی” و “عدم قطعیت قابل توجهی در آنچه که در آینده نگه می دارد.”

یادداشت منتشر شده روز شنبه به شرح زیر وودوارد ظاهر قبل از سنا بهداشت عمومی و رفاه کمیته هفته گذشته که در آن او گفت: اعضای بیمارستان برآورد ضرر و زیان از 100 میلیون دلار در ماه سپتامبر و 150 میلیون دلار در پایان ماه دسامبر است.

وودوارد گفت: پس از آن بیمارستان از دست دادن درآمد برآورد یک هدف متحرک است و می تواند بسته به چه مقدار از آن است که بازپرداخت توسط دولت فدرال. او هشدار داد در زمان کمبود مالی می تواند منجر به کاهش کارکنان.

تا کنون UMMC دریافت 25 میلیون دلار در بازپرداخت از دولت فدرال است که او گفت: حدود 4 درصد از بیش از $701 میلیون دولت فدرال اختصاص داده می سی سی پی به بیمارستان ها به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند.

UMMC چهره مالی کمبود: UMMC می توانید ببینید $150 میلیون ضرر و زیان در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

بیمارستان ها در کشور رو به سرنوشت مشابه

واقعیت در UMMC یکی از بیمارستان های سراسر کشور روبرو هستند.

می سی سی پی انجمن بیمارستان های رئیس جمهور Tim Moore گفت: بیمارستان ها در دولت می تواند نیاز های اضافی $320 میلیون به $360 میلیون باقی مانده از این سال به دلیل از دست دادن درآمد.او گفت: بیمارستان درآمد بین فوریه و مارس بود $365 میلیون و منجر به 280 میلیون دلار در خالص عملیاتی هزینه ضرر و زیان است.

یکی از دلایل: بیمارستان های در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در بیماران بدون بیمه با توجه به از دست دادن شغل مور گفت.

همچنین بیمار باید حجم کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از شیوع بیماری به عنوان دولت و بهداشت مراقبت از مقامات خواست عمومی برای قرار دادن غیر ضروری عمل جراحی و روش.

وودوارد گفت: ضرر و زیان آمده به بیش از 1 میلیون دلار در هر روز پس از اواسط ماه مارس. کسانی که ضرر و زیان ادامه “روز به روز” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>