UMMC مقامات: پرستار در میان coronavirus موارد است. ‘موج جزر و مدی از بیماران مورد به ما ضربه’

لدگر | No comments

یک پرستار در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی است که در میان کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 گونه از رمان coronavirus.

این دومین مورد مثبت از این ویروس در مرکز و دانشگاه پزشکی. مرکز گزارش روز یکشنبه که یک دانش آموز آزمایش مثبت است. یک Jackson State University student گزارش شده است به عنوان مثبت همان روز.

دو پرستار و دانش آموزان در حال خود جدا شده است.

UMMC مقامات اعلام کرد در مورد پرستار در یک آشکار کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه که در آن آنها گفت: این مرکز در حال آماده شدن برای بدترین سناریو با ویروس اما اذعان کرد که ممکن است به اندازه کافی.

“این است که به سرعت در حال گسترش وضعیت … یک موج جزر و مدی از بیماران در مورد ضربه به ما گفت:” دکتر آلن جونز, صندلی, گروه طب اورژانس.

بیمارستان های سراسر کشور روبرو هستند همان شیوع گسترش در سراسر کشور است. وجود دارد 7,769 مورد از این ویروس گزارش شده در ایالات متحده آمریکا بعد از ظهر چهارشنبه با 112 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در می سی سی پی, هیچ مرگ و میر گزارش شده تا کنون در هر یک از 34 مورد در دولت در هفته گذشته است.

MS جمعه: می سی سی پی coronavirus افزایش: 34 با 13 مورد جدید گزارش روز شنبه

مرکز preparingt برای افزایش بیماران.

مقامات گفت: UMMC است افزایش تعداد اتاق است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مراقبت و حفاظت از استفاده از ماسک صورت, دنده لباس و دستکش به عنوان تامین خواهد شد به احتمال زیاد محدود از دولت وزارت بهداشت و مراکز پیشگیری و کنترل بیماری.

با توجه به این محدوده انتظار می رود شیوع این مرکز را دریافت تخصیص منابع بر اساس اندازه آن دکتر گفت: لو ان Woodward, معاونت امور بهداشت و درمان و دانشکده پزشکی.

این بیمارستان در نظر دارد تا پیشنهاد خود را در خانه آزمایش در دو هفته آینده. همچنین کاهش در خدمات غیر ضروری را به بستر فضای در دسترس است. این هواکش و ماسک در انبار اقلام ضروری از آنجا که این ویروس می تواند بر سیستم تنفسی می تواند خود را اجرا کنید اگر ویروس گسترش می یابد, یک سناریو است که انتظار می رود.

“چه اتفاق می افتد این است که تقاضا پیشی عرضه” وودوارد گفت:

آخرین مدل سازی نشان می دهد وجود خواهد داشت و بین 200,000 تا 1.7 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده از این ویروس گفت: دکتر جاناتان ویلسون رئیس مسئول امور اداری.

چگونه آن را تحت تاثیر قرار Mississippians باقی مانده است دیده شود اما در انتخابات گفت: آنها نگران داده شده دولت را رتبه بندی بالا در چند دسته از جمله سرطان و بیماری های قلبی و چاقی است.

“ما می دانیم که می سی سی پی است نه سالمترین دولت … بنابراین ما مطمئن نیستید که چگونه این ویروس را تحت تاثیر جامعه ما” ویلسون گفت:.

COFID-19 نفر در کارشناسی ارشد: نقشه نشان می دهد coronavirus موارد در می سی سی پی, ایالات متحده آمریکا

مقامات روشن اکثریت مردم با این ویروس به احتمال زیاد “علائم خفیف.” CDC می گوید ساکنان مسن و یا کسانی که با مسائل جدی در سلامتی هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری است.

حدود 16 درصد از جمعیت این ایالت کمتر از 3 میلیون است 65 ساله یا مسن تر با توجه به سرشماری ایالات متحده.ميزان مرگ و مير متفاوت است به طور گسترده ای تا کنون با برخی از کشورها از جمله ایتالیا, ثبت نام 8% نرخ مرگ و دیگران مانند بلژیک مستند یک .8% رای.

اما رسیدن به COVID-19 را تحت تاثیر قرار بسیاری از ساکنان از جمله کسانی که نزدیک به ما جونز گفت.

“این یک واقعیت است که در اینجا است که شما را تحت تاثیر قرار همه ما این است که یک از یک نوع وضعیت … مردم دنبال خواهد شد و بازگشت و صحبت کردن در مورد این 50 سال بعد.”

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>