UMMC می رسد نقطه عطف: 10,000 COVID-19 آزمون و شمارش

لدگر | No comments

در اوایل ماه مارس آغاز روز از شیوع کروناویروس در می سی سی پی یک تیم در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی سوار بر یک پروژه بلند پروازانه است.

به رهبری دکتر تیموتی آلن صندلی وزارت آسیب شناسی آن شامل مدیران آسیب شناسان میکروبیولوژی دانشگاهیان و کارکنان آزمایشگاه در این مرکز است.

وظیفه خود را? ساده است. به انجام چیزی است که تا به حال انجام شده است قبل از.

این تیم مجموعه ای را به ایجاد یک خانه COVID-19 تست توانایی است که می تواند کمک به دولت و وزارت بهداشت و خصوصی آزمایشگاه با کروناویروس تست به عنوان موارد شروع به افزایش.

واضح بود پس از آن خواهد بود ضروری به آزمون به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به منظور تصویب سختگیرانه قرنطینه اقدامات است. این آزمون خواهد زندگی را نجات دهد.

“به محض این که کروناویروس یک بیماری همه گیر دین به ما دستور به عنوان یک تیم برای انجام در خانه تست. وجود دارد بسیاری از نگرانی های با آزمون و کمبود در آن زمان است. بنابراین ما با هم یک coronavirus تست کمیته و ملاقات دو بار در روز در حال حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” آلن گفت.

UMMC مقامات: پرستار در میان coronavirus موارد است. ‘موج جزر و مدی از بیماران مورد به ما ضربه’

سیزده روز بعد در تاریخ 27 مارس به عنوان شیوع در دولت نشان داد هیچ نشانه ای از کند و تهدید به پایمال کردن بیمارستان های این تیم ساخته شده شکستن از طریق تبدیل شد و یکی از اولین بیمارستان برای انجام در خانه تست. دستاورد آمد و قبل از عادی چهار ماه روند برای یک آزمایش.

و صبح روز دوشنبه UMMC به یک نقطه عطف مهم و انجام آن 10,000 هفتم COVID-19 تست.

“من به درستی افتخار. آن را بزرگ برای دیدن UMMC تیم گرد هم می آیند به سرعت و در مدت زمانی کوتاه,” آلن گفت.

این مرکز با همکاری دولت و وزارت بهداشت در حال حاضر تست تمام ساکنان و کارکنان در مراقبت دراز مدت امکانات در دولت است. تست ضروری است با اکثریت شیوع بیماری همچنان به رخ می دهند در خانه های سالمندان.

امکانات مراقبت طولانی مدت: Coronavirus بازدید می سی سی پی را آسیب پذیر در خانه های سالمندان. چه انجام می شود ؟

وزارت بهداشت روز سه شنبه گزارش داد 1,568 شیوع بیماری در خانه های پرستاری در سراسر کشور. شده اند وجود دارد 281 مرگ و میر در امکانات تا کنون که نشان دهنده بیش از 50 ٪ از تمام COVID-19 مرگ و میر در می سی سی پی.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>