مردد در 18 قضایی مدار قاضی مسابقه ؟ در اینجا این است که ما هیئت تحریریه توصیه می کند | به نظر ما

فلوریدا تودی | No comments

نظر

انتخاب یک قاضی نامزد هیچ کار آسان است برای رای دهندگان.

با که در ذهن فلوریدا امروز هیئت تحریریه به نظر ما بازو تصمیم گرفته است به توصیه نامزدها در چهار 18, قضایی مدار قاضی دادگاه نژادها اتفاق می افتد در شهرستان Brevard در سال 2020 است.

این نژادها حزبی و در نتیجه باز به همه رای دهندگان ثبت شده در این شهرستان بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی. 18 قضایی مدار را پوشش می دهد بروارد و سمینول شهرستانهای استان است. انتخابات اتفاق می افتد در Aug. 18 مقدماتی.

اگر چه مدار قضات به انتخاب آنها محدود هستند در آنچه آنها می گویند در طول مبارزات انتخاباتی خود را و می توانید در اظهارات سیاسی. که باعث می شود آن را حتی سخت تر برای رای دهندگان.

که معیارهای ما در استفاده از توصیه های ما?

تجربه در زمینه های مختلف از قانون است. در 18 قضایی مدار قضات چرخش سالانه بیش جنایت پرونده های جنایی از جمله پایتخت موارد اقدامات عمرانی که در آن مقدار در اختلاف است $15,000 یا بیشتر و مواردی که به طور سنتی را شامل نمی داوران مانند انحصار وراثت از املاک, وام مسکن, فروش اموال به رهن, نوجوان, موارد, احکام انحلال ازدواج اقدامات و فرزندخواندگی.

رفتار همدلی و ادب نیز مهم هستند. ما هیئت تحریریه ملاقات با تمام نامزدهای مورد و ساعت و پرسید: در مورد موارد در حرفه خود آنها افتخار یا نمایش داده می شود که کیفیت آنها معتقدند که قاضی باید داشته باشد. ما همچنین انجام تحقیقات به پس زمینه خود را.

در اینجا توصیه های ما:

گروه 15

فلوریدا امروز هیئت تحریریه توصیه قاضی Tesha Scolaro Ballou.

او حریف مایکل Bross تا به حال موثر 34 سال فعالیت حرفه ای و کار در پرونده های جنایی از جمله مجازات اعدام هستند. اما نگرش خود به یک مشتری که شکایت علیه او در سال 2012 — و بود که بعد از اخراج با Bross در نظر گرفتن انحراف برنامه — به ما قابل تامل است.

ادامه مطلب.

گروه 18

فلوریدا امروز هیئت تحریریه توصیه استیو Henderson, یک چهره آشنا در Brevard County دادگاه با 17 سال تجربه – از جمله شش به عنوان یک مدافع جابجایی هزاران نفر از موارد. در علاوه بر این به محاکمه تجربه آن بود هندرسون را تجربه گسترده و چشم انداز است که به او لبه بیش از وکیل مایکل طاووس.

ادامه مطلب.

گروه 21

ما هیئت تحریریه توصیه دانا Goerner یک Seminole County وکیل با 25 سال تجربه و روشن شور و شوق برای این قانون است.

تصمیم ما بر آنها به توصیه آمد پایین به جزئیات کوچک و Goerner را تنوع و طیف وسیعی از تجربه غلبه بر حریف مارک جونز همچنین شهرستان Seminole. او انباشته شده است یک لیست طولانی از تاییدیه از دیگر وکلای کسب و کار مردم و مقامات منتخب از جمله دولت وکیل فیل کماندار.

ادامه مطلب.

گروه 25

فلوریدا امروز هیئت تحریریه توصیه سام Bookhardt یک تیتوسویل بومی و نظامی کهنه با 23 سال تجربه در Brevard County دادگاه. Bookhardt کار دور از اتاق دادگاه به عنوان به خوبی به عنوان متفکر و در عین حال سرسخت پاسخ به سوالات و ابراز تمایل برای خدمت به جامعه به او روی لبه بیش از حریف اسکار Hotusing که در خدمت به عنوان یک County قاضی در تیتوسویل برای دو سال پس از منصوب توسط رژیم صهیونیستی است. جب بوش در سال 2006.

ادامه مطلب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>