تحت کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش سردرگمی باقی می ماند که آیا گلف باز باید

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

بیشتر از آنچه دیو Zickau احساس است در این روز از coronavirus همه گیر است و سردرگمی است.

به عنوان مدیر گلف در پالم دزرت کشور باشگاه Zickau و دیگر مقامات در پالم دزرت باشگاه های کشور تعطیل دوره خود را روز جمعه پس از شنیدن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newson مسئله اقامت در خانه سفارش برای دولت پنج شنبه شب.

که همچنین به معنای تخمگذار کردن حدود 35 نفر در این دوره از فروشگاه نرم افزار کارکنان به اعضای زمینه خدمه که نگه داشتن زمین های گلف در شکل قابل پخش.

“اکثر کسانی که (اخراج) شد زمین خدمه به جز چهار نفر به طوری که زمین گلف نمی خواهد رفتن به گلدان” Zickau گفت.

بیشتر: Coronavirus: 5 نکته برای اقامت امن تر در زمین گلف

بیشتر: در زمین گلف زندگی عادی احساس در coronavirus عصر

چه دچار سردرگمی Zickau است که او معتقد است کشور خود را که می پذیرد در خارج بازی درست توسط خاموش کردن پس از رژیم صهیونیستی است. Newsom سخنرانی. اما دیگر دوره های گلف در Coachella Valley برخی از خصوصی و عمومی باید باز مانده و حتی پس از سخنرانی که درخواست های غیر ضروری کسب و کار نزدیک است.

مصرف فرماندار در کلام او

“فرماندار او روشن ساخته است,” Zickau گفت. “همه غیر ضروری نیاز به رفتن و دوره های گلف هستند که در لیست ضروری.”

در سراسر Coachella Valley, بسته های گلف هستند تخمگذار کردن کارگران از آموزش جوانب مثبت به فروشگاه کارمندان به دلایل خدمه پرسنل که توده یونجه یا کاه و آب دوره نگه داشتن پناهگاه در شکل و تعمیرات در زیرساخت های زمانی که مورد نیاز است. بدون درآمد در آینده از گلف اخراج هستند اجتناب ناپذیر Zickau گفت.

“همه در همان قایق” Zinkau گفت. “همه ما می خواهیم درآمد اما اگر ما می تواند کارکنان به کار ما خواهد بود.”

در مونتری باشگاه های کشور در نخل کویر, Kaitlyn الیس شده است در سال اول به عنوان دستیار pro در حالی که کار به سمت کامل PGA آمریکا وضعیت. اما پنج شنبه گذشته الیس و بسیاری از مونتری کارکنان گذاشته شد ، به آنها گفته شد آنها می توانند شغل خود را به عقب اگر آنها گزارش بازگشت به کار در عرض 24 ساعت از این دوره باز دوباره هر زمان که که است.

فشار مالی برای الیس, که باعث می شود 15 دلار در ساعت برای 40 ساعت در فروشگاه نرم افزار و باعث می شود پول اضافی آموزش 26 ساعت در هفته می تواند یک مشکل عمده.

“من این نامه طولانی از صاحبخانه من گفت این زمان دشوار است اما وجود دارد هیچ بهانه ای را برای شما قادر به پرداخت اجاره خود را گفت:” الیس که اضافه شده است که او امیدوار است که برخی از دولت های امداد پول خواهد شد به زودی.

“من قصد ندارم به این اندازه در من چک بیکاری” الیس گفت.

الیس اضافه شده است که هنگامی که او رفت و به دیدار خانواده در مونتری در چند روز گذشته او را دیدم بسیاری از مردم در حال بازی گلف. که غیر معمول در سراسر صحرا زمانی که اعضا در باشگاه های خصوصی که خود را در زمین گلف هنوز هم گرفتن به بازی اغلب بدون محدودیت از یک فرد در هر سبد خرید و یا دیگر مقررات ایمنی. الیس گفت که او انتظار دارد این باشگاه را به تلاش برای جلوگیری از گلف بازان داده که البته بسته تحت فرماندار سفارشات.

اما وجود دارد دوره های عمومی که هنوز باز مانند کیمررن گلف باشگاه در کلیسای جامع شهر کویر باشگاه گلف در کویر چشمه های آب گرم و پیت رنگ البته در Westin تپه ماموریت در رانچو مایراج. کسانی که دوره های گلف در حال تولید درآمد اما آنها نیز احساس می کنند در حال ارائه خدمات به گلف بازان.

بیشتر: “نمی توانم فقط در خانه بمانند و هیچ چیز’: برخی از گلف بازان هنوز ضربه زدن به توپ را روی گوه در میان coronavirus

بیشتر: Coronavirus: 5 نکته برای اقامت امن تر در زمین گلف

کتی مایرز مدیر کل در کیمررن گفت: یک داستان از یک زن 70 ساله عضو که سال گذشته درگذشت. این COVID-19 همه گیر تعطیل کرده است از دیگر فعالیت های معمول مانند دیدن خانواده اش و یا رفتن به مراکز ارشد برای یکنوع بازی شبیه لوتو و یا تعویض در دیدار و همچنین رفتن به فیلم و یا رستوران. اما او خوشحال است که او هنوز هم می تواند بازی گلف, او گفت:.

هنوز هم تبلیغات برای کسب و کار

آگهی های تبلیغاتی از رزرو آنلاین خدمات ClickitGolf زیر پرچم “پالم اسپرینگز بازگشته است” ارائه شده سه بار در چهار صحرا دوره های کویر می افتد Country Club, کلیسای جامع, Canyon Country Club, نخل کویر توچال باشگاه های کشور و کف دست باشگاه کشور برای تخفیف به عنوان بالا که 60 درصد نرخ طبیعی است.

دوره های گلف است که باقی مانده اند باز نقطه به نقطه این منطقه وسیع از یک زمین گلف اجازه می دهد مردم را به فاصله اجتماعی خود را از هر یک از دیگر. علاوه بر این تغییر وجود دارد گلف فنجان که نیست و نیاز به یک گلف باز برای رسیدن به این جام خود را برای دریافت توپ و قوانین در دست زدن به پرچم چوب و یا پناهگاه با چنگک جمع کردن در یک دوره. پس از این قوانین این دوره ها می گویند گلف می تواند به عنوان سالم به عنوان یک پیاده روی چیزی که هنوز هم مجاز برای هر کس در دولت است.

Zickau می گوید او دوره ها با توجه به بازگشایی حتی به دوره های دیگر باز باقی می ماند. اگر کسی بازی های برگزار شده دوره و آیا بیمار با coronavirus آنها به راحتی می تواند شکایت گلف Zickau گفت و البته می خواهد که مسئولیت و یا تبلیغات.

چه Zickau می خواهد یک مطلب قطعی توضیح برای گلف به عنوان به آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد.

“هنگامی که ما صحبت کردیم به صاحبان ما گفت: مگر کسی استاندار و یا (کنگره) رائول رویز بیرون می آید و می گوید گلف مجاز به باز کردن تحت این دستورالعمل های دقیق ما در حال رفتن به ماندن بسته” Zickau گفت.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>