دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی انجام درمانگاه محاکمه در coronavirus

لدگر | No comments

دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی رهبران گفت که پزشکان و محققان وجود دارد را انجام چندین آزمایش های بالینی بر روی گزینه های درمانی بالقوه برای افراد مبتلا به کروناویروس جدید.

“این مهم است که برای کشور مهم است برای کشور ما و بیشتر از آن مهم است برای بیماران مبتلا به اند که درک درستی از آنچه در واقع می تواند معتبر و مهم و مفید روش درمان,” دکتر گفت: LouAnn وودوارد یک پزشک است که مرکز پزشکی بالای اجرایی است.

آزمایش های بالینی در UMMC در همکاری با سایر موسسات و سازمان غذا و دارو و موسسه ملی بهداشت. مرکز پزشکی خواهد بود یکی از 44 سایت آزمون هیدروکسی کلروکین یک داروی که تعدیل سیستم ایمنی و استفاده شده است برای درمان مالاریا آرتریت روماتوئید و لوپوس.

کروناویروس در می سی سی پی: 11 جدید, مرگ و میر, 273 مورد جدید گزارش روز شنبه

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

“هدف این است که برای تعیین اگر آن جلوگیری از مرگ و نارسایی تنفسی از بیمارانی که COVID-19 اگر این نهاد در اوایل دوره خود گفت:” دکتر ریچارد تابستان کاردانی معاونت پژوهشی در UMMC.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین به مبارزه COVID-19 اما دارو عمده عوارض جانبی بالقوه به خصوص برای قلب است. FDA می گوید: مردم نباید آن را بدون نسخه و تاکید می کند که مالاریا مواد مخدر در حال کاوش “هستند و نه تایید شده توسط FDA برای درمان COVID-19.”

می سی سی پی به حال حداقل 3,360 مورد تأیید و 122 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که از سهشنبه شب با توجه به اعداد منتشر شد شنبه توسط دولت در بخش بهداشت و درمان. که افزایش 273 موارد و 11 و میر ناشی از روز قبل. جمعیت این ایالت در حدود 3 میلیون.

وزارت بهداشت گفت: موارد تایید شده اند در حداقل 66 دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های سالمندان.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود بسیار مسری ویروس می تواند باعث علائم شدید و کشنده است.

می سی سی پی همچنان تحت رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز ایالت اقامت در خانه سفارش حداقل تا اوایل هفته آینده. بسیاری از کسب و کار بسته شده و دهها هزار نفر را برای اعمال دولت مزایای بیکاری.

ریوز در روز سه شنبه گفت: مدرسه عمومی ساختمان بسته باقی خواهد ماند بقیه ترم اما او را تشویق مدارس برای ادامه راه دور-آموزش تلاش. اصلی خود را سفارش به مدارس آغاز شد در اواسط ماه مارس تعیین شده بود به پایان می رسد این جمعه. ریوز گفت: او تمدید تعطیلی پس از مشاوره با کارشناسان سلامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>