بر خلاف COVID-19 طوفان Isaias دهید بدون وحشت خرید در تمام

فلوریدا تودی | No comments

زمانی که COVID-19 pandemic اول گیر Brevard County, در مارس انبوهی از خریداران تبار در فروشگاه های محلی به ربودن ملزومات یک منظره که در نگاه اول یادآور شد floridians تماس با چیزی به مراتب بیشتر آشنا: روز قبل از طوفان.

اما با Isaias — اولین طوفان به فلوریدا 2020 فصل طوفان — barreling در سراسر کارائیب و تنظیم به sideswipe بروارد اوایل یکشنبه به عنوان دسته یک طوفان تمام شد به طرز مرموزی آرامش در پارکینگ و راهرو اصلی فروشگاههای زنجیره ای و سوپر مارکت ها در فضای سواحل جمعه.

در مقایسه با روزهای اولیه از این بیماری همه گیر که خریداران محروم قفسه کاغذ توالت و خشک پاستا قفسه در بروارد فروشگاه های مواد غذایی هنوز به خوبی مواجه نگردند بعد از ظهر جمعه. چند مشتریان حتی متوقف پشته از آب بطری.

برخی از خریداران ادعا کرد آنها فکر می کردند مغازه ها بودند کمی شلوغ تر از نرمال اما آنها بستری راهرو نبود به سر می برند و ثبت نام نقدی خطوط نبودند بسیار طولانی است.

مشتریان در سوپر مارکت ها مودبانه منتظر, به سمت دیگران اجازه تصویب آنها را در راهروی باریک با عنوان اتاق های زیادی که ممکن است. فضاهای پارکینگ و کالاهای خشک شد نه به عنوان فراوان به عنوان آنها ممکن است فقط هر جمعه, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای رفتن به اطراف.

بسیاری از خریداران فقط خرید خود را عادی ملزومات تولید شیر و گوشت — تا آنجا که آنها نگردند تا در مواد غذایی کنسرو شده. برخی از کسانی که برداشت چند قوطی در اینجا وجود دارد گفت: آنها فقط با شکوه خاموش موجود خود را عرضه.

بیشتر: طوفان Isaias: چه انتظار می رود در شهرستان Brevard

خلق و خوی او نیز آرام در خانه انبار در 5100 N Wickham Rd که در آن مشتریان برداشت چند خرت و برای آماده شدن برای طوفان. چرخ دستی نیست کهنه ، و به جای هر یک از دیگر مسابقه برای آخرین ژنراتور و یا آب بطری مشتریان قدم از طریق راهرو و در مقایسه با باتری یا قدرت دریل با آرامش و تمرکز است.

تخته سه لا راهرو نیز مواجه نگردند و خالی از مشتریان.

در تمیز کردن راهرو هر چند شکاف ها در قفسه ها نشان داد که کمبود محصولات مانند Lysol و سفید کننده دستمال مرطوب است که ضربه با شروع این بیماری همه گیر در ادامه; مشتریان محدود شد به که چگونه بسیاری از هر یک از اقلام موجود در انبار آنها را می خرید.

جف Stefoneck خریداری برخی از لنگر پیچ و مهره صبح روز جمعه به امن طوفان پرده برای خانه خود را, اما او هنوز هم مطمئن نیستید که لازم بود.

“بسیاری از (طوفان) باید skirted ساحل و خانه همیشه خوب بوده است. آن را فقط یک زن و شوهر ویندوز.”

دیگر از آن او تنها برنامه ریزی برای دریافت گاز ژنراتور.

جیم Rebeta خرید لوازم برای کراوات یک سیم شل گفت که او نگران است Isaias و تا به حال هیچ برنامه ای برای انجام هر گونه خرید.

“(طوفان) نه بالا رده” او گفت:.

بیشتر: به روز رسانی: طوفان Isaias بهتر سازمان یافته; سواحل شرق فلوریدا تحت طوفان دیده بان

Publix در دریاچه واشنگتن بود شلوغ تر از نرمال و در حدود ظهر جمعه گفت: رادی کراکر که انجام برخی از خرید روزمره. او گفت: او در حال حاضر بیشتر آماده زیرا او می خواهم خود را انجام داده طوفان آماده سازی در ماه مارس است.

“ما رو کاغذ توالت. ما رو حوله کاغذی. ما باید یک ژنراتور,” او گفت:.

خود را هیجان انگیز ترین خرید: شکلات تحت پوشش میله گرانولی را کنار بگذارید. به عنوان او کشیده themfrom خود را نزدیک به سبد خرید شما خالی برگزار شد و آنها را با افتخار به او گفت که او می خواهم آنها را به خاطر آنها در فروش نیست چرا که آنها ضروری طوفان عرضه است.

دبی Straniti گفت که او آمد به Aldi در ملبورن بعد از ظهر جمعه به دلیل فروشگاه کوچک است. او آگاهانه از سلامت او چرا که او را به ضعف سيستم ايمنی ، اما با وجود آمدن طوفان مغازه بود به عنوان مشغول به عنوان آن را همیشه است, او گفت:.

Straniti آمد به خرید عادی مواد غذایی اما برداشت برخی از آب فقط به امن است. او بیش از حد نگران نیست در مورد آینده طوفان اما گفت که او ممکن است دوباره اگر هوا تغییر کرده است.

“من فقط به تماشای آن و انجام چیزهای کمی برای آماده سازی” Straniti گفت. “من نگران نیست.”

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>