بر خلاف ناسا کلانتر می خواهد مردم را به آمدن به بروارد برای دیدن فضایی تاریخی راه اندازی

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County Sheriff Wayne Ivey تشویق مردم برای آمدن به Brevard County برای تماشای برنامه ریزی مارس 27 تاریخی اندازی یک موشک SpaceX با دو فضانورد سرنشین.

از آن خواهد شد راه اندازی اولین فضانوردان از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011. برنامه ریزی برای 4:32 بعد از ظهر 230-پا بلند موشک را فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی در یک خدمه کپسول اژدها.

اما Ivey دعوت اجرا می شود بر خلاف ناسا توصیه برای افرادی که به تماشای راه اندازی تلویزیون است. مدیر جیم Bridenstine تصریح کرد که تماس در روز جمعه در قبل از راه اندازی کنفرانس خبری پیش از مارس 27 ماموریت.

بیشتر: SpaceX راه اندازی: مقامات محلی تقلا برای برنامه ریزی برای جمعیت در پاشنه از coronavirus

بیشتر: NASA, SpaceX اضافه کردن فضانوردان به خدمه اژدها اولین پرواز عملیاتی

“ما می خواهیم مردم را به تماشای از خانه” یا آنلاین و یا در تلویزیون Bridenstine گفت: به عنوان یک راه برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

“هنگامی که ما نگاه به شاتل فضایی راه اندازی, ما تا به حال صدها نفر از هزاران نفر از مردم می خواهد که با فرود در مرکز فضایی کندی ،” Bridenstine گفت. “البته کندی بود که همیشه بسیار استقبال از باز کردن دروازه اجازه دادن به هر کس در. مردم تماشا می کردند از سواحل و تمام راه را از اورلاندو و جاهای دیگر. چالش ما در برابر حق در حال حاضر ما می خواهیم به نگه داشتن همه امن است. که شماره 1 و بالاترین اولویت از ناسا.”

Bridenstine گفت: در حال حاضر زمان به زیادی جمعیت در مرکز فضایی کندی و در طول Space Coast.

“این امر می تواند مضر اگر ما تا به حال برخی از موانع” Bridenstine گفت. “ما نمی خواهیم شیوع. ما نیاز به یک دیدنی لحظه ای که همه از آمریکا می توانید ببینید و همه جهان می توانید ببینید به الهام بخش نه تنها کسانی از ما که منتظرش بوده ام سالها برای این اما برای الهام بخشیدن به نسل که می آیند. ما نیاز به انجام آن را در راه است که مسئول است.”

Ivey هر چند دارای دیدگاه های مختلف در مورد دعوت از تماشاگران به اینجا می آیند برای راه اندازی.

“این یک زمان فوق العاده در صنعت فضا, و فضا و صنعت حیاتی است به موفقیت ما در اینجا در Brevard County” Ivey گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که در برخورد با موضوعات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. “بنابراین ما می خواهیم همه برای لذت بردن است که راه اندازی. آن را یکی دیگر از قطعه ای از تاریخ آمریکا که اتفاق می افتد در اینجا در حیاط خلوت ما. بنابراین ما می خواهیم هر کسی که این فرصت را به آن لذت ببرید. اما ما می خواهیم آنها را به انجام آن را با خیال راحت.”

Ivey به مردم توصیه می شود از آمدن به اینجا برای راه اندازی به عمل “خانواده فاصله اجتماعی” با خانواده فرد ماندن در گروه های کوچک و در حال “فکر دیگران در این زمینه است.”

“بیا اینجا بود بیمار خود را ترک مقدار زیادی از زمان” Ivey گفت. “ما نمی خواهیم هر گونه حوادث. اما اینجا می آیند فقط می خواهم شما را برای تمام دیگر زیبا راه اندازی کرده ایم. و از آن لذت ببرید.”

Ivey گفت: Brevard County است “کاملا” باز برای راه اندازی کسب و کار.

“ما در حال رفتن به نگه داشتن بزرگ آمریکایی است که می خواهید به تماشای آن از آمدن به اینجا” Ivey گفت. “اگر ناسا گفتن مردم به اینجا می آیند و به تماشای راه اندازی که بر روی آنها. من گفتن مردم اعتقاد من به عنوان یک آمریکایی. و بنابراین ناسا کردم تا دستورالعمل های خود را, و من مال تو.”

Ivey گفت: خود نمایندگان را به دنبال مطمئن شوید که راه اندازی بینندگان حفظ اجتماعی فاصله و تشویق راهنمایی از ساکنان در مورد افراد زیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های اجتماعی فاصله.

“اگر شما چیزی می گویند چیزی” Ivey گفت. “که در اینجا اعمال می شود به عنوان به خوبی.”

Ivey گفت: رویکرد خود را به مبارزه با کروناویروس است بین بردن ویروس “بدون تأثیر منفی حقوق و امتیازات شهروندان ما — آزادی این کشور است.” او همچنین می خواهد به اقتصاد پررونق دوباره “برای مراقبت از کسانی که بیکار هستند کسانی که از شغل پول — همه کسانی که همه چیز.”

Bridenstine گفت: “درخواست از مردم برای سفر به مرکز فضایی کندی … مرا ناراحت می کند و حتی آن را می گویند. پسر من آرزو می کنم ما می تواند این را به چیزی واقعا دیدنی و جذاب است. اما جایی که ما در حال حاضر ما نیاز به خدمه تجاری راه اندازی شده و ما باید نسخه ی نمایشی-2 موفق باشد. و بهترین راه ما می توانید انجام دهید که برای انجام آن را در حالی که نگه داشتن همه امن است.”

این ماموریت بخشی از NASA Commercial Crew Program, که طراحی شده است برای بازگشت فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی بین المللی پس از پایان برنامه شاتل استفاده تجاری تهیه فضاپیما است. SpaceX و بوئینگ انتخاب شدند و تحت قراردادهای چند میلیارد دلاری دومی که پرواز دوم تست پرواز آن Starliner فضاپیما بعد از این سال.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>