تا به یکی دیگر از 1200 خواسته به قرنطینه پس از COVID-19 گزارش در بروارد فارغ التحصیلی

فلوریدا تودی | No comments

تا 1200 یکی دیگر از مردم خواسته شده به قرنطینه پس از شرکت کنندگان در دو Brevard County دبیرستان فارغ التحصیلی آزمایش مثبت برای COVID-19, Brevard, مدارس دولتی گفت: اواخر پنج شنبه.

“این اواخر بعد از ظهر به ما اطلاع داده شد که شرکت کنندگان در مراسم فارغ التحصیلی برگزار شد در پالم بای آهنربا دبیرستان و Brevard, مدرسه مجازی این آخر هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus” مدرسه منطقه گفت: در انتشار اخبار.

“پس از تایید این موارد با Brevard County, وزارت بهداشت, ما شروع روند اطلاع آن دسته از خانواده هایی که با حضور هر یک از این مراسم.”

تا 225 پالم بای فارغ التحصیلان و 14 Brevard, مدرسه مجازی دانش آموختگان و مهمانان خود را همراه با 43 کارکنان که در حال حاضر خواسته شده توسط مقامات بهداشتی به قرنطینه برای 14 روز از انتشار گفت.

بیشتر: صدها نفر از بیسید بالا grads خواسته به قرنطینه پس از COVID-19 مورد مربوط به فارغ التحصیلی

بیشتر: Brevard هیئت مدیره مدرسه حرکت به سمت ماسک قیمومیت اما سقوط کوتاه در مورد بازگشایی معیارهای

مدرسه مقامات منطقه تخمین زده می شود تا به 954 مهمان می تواند با حضور در این مراسم بر اساس دانشجویی مهمان سهمیه قرار دادن تعداد ممکن از آن نهفته مشورتی به 1,238.

“مدارس ما قرار داده و استراتژی های در محل برای نگه داشتن همه سالم” آزادی گفت. “منطقه صادر خاص پروتکل برای همه فارغ التحصیلان و خانواده های آنها در پیش است که شامل نیاز از پوشش صورت برای کلیه دانشجویان و کارکنان و مهمانان; متوسط چک از تمام فارغ التحصیلان; اجتماعی فاصله گرفتن از فارغ التحصیلان و مهمانان و روشن بخشنامه را به هر کسی نشان دادن نشانه هایی از بیماری تب کسانی که سفر بین المللی و یا از نیویورک سه جانبه دولت منطقه ظرف 14 روز از این رویداد و یا تا به حال شده است در تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19 به ماندن در خانه.”

“بروارد مدارس دولتی متعهد به حفظ شفافیت و ارتباط ما با خانواده های دانش آموزان ، کارکنان و جامعه همانطور که ما حرکت را از طریق COVID-19 بیماری همه گیر. ما آرزو می کنیم این افراد سریع و بهبودی کامل.”

نزدیک به 300 اخیر grads و مهمانان خود بودند به کارگردانی قرنطینه در اوایل این هفته پس از یک مورد از COVID-19 گزارش شده در بیسید دبیرستان را در مراسم فارغ التحصیلی.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>