به روز رسانی: کودکان گم شده یافت می شود مادر در حضانت پس از کودک مرده را در می سی سی پی هتل

لدگر | No comments

11:30 a. m. به روز رسانی:

لورل رئیس پلیس تامی Cox شناسایی قتل قربانی به عنوان 11 ساله جاشوا Oates, پسر, لاتین, Oates.

مادرش دستگیر شد در نیواورلئان خواهد شد و تحویل به می سی سی پی در چند روز که در آن او خواهد شد به اتهام قتل درجه اول کاکس گفت. کودکان در بازداشت هستند لوئیزیانا کودک حفاظتی خدمات.

10:40 a. m. به روز رسانی:

دو فرزند گرفته شده توسط مادر خود را و تنظیم کردن Amber Alert پیدا شده است با توجه به می سی سی پی, دفتر تحقیقات. مادر, لاتین, Oates شده و به زندان برده شد.

داستان اصلی:

ایالت لوئیزیانا پلیس اوایل روز شنبه صادر شده و در معرض خطر/از دست رفته کودک مشاوره به نمایندگی از می سی سی پی, اداره تحقیقات و لورل اداره پلیس.

ایالت لوئیزیانا پلیس معتقدند که دو فرزند خود را گرفته شده توسط مادر خود هستند و تصور می شود در معرض خطر قریب الوقوع پس از دیگری فرزند مرده پیدا شد روز سه شنبه در یک لورل هتل.

می سی سی پی, زندان بحران: وانت دزد دزدکی تام در میان 86 زندانیان می سی سی پی در خدمت زندگی بدون خشونت و جنایت

معلوم نیست که آیا فرزند مرحوم مربوط به کودکان گم شده است.

لورل رئیس پلیس تامی کاکس گفت که انتشار اطلاعات بیشتر در مورد مرگ کودک بعد شنبه.

لاتین, اوتس, 33, از پاول اوهایو و دو فرزند 9 ساله خود را علامت اوتس و 6 ساله جاستین Oates بودند گذشته در نظارت تصویری ترک همپتون مسافرخانه در لورل اوایل روز سه شنبه.

اوتس است که می خواستم برای قتل درجه اول.

علامت گذشته دیده می شود پوشیدن سیاه و سفید sweatshirt با “آدیداس” در مقابل. جاستین گذشته دیده می شد با پوشیدن یک ژاکت سیاه و سفید و احتمالا با شلوار مشکی یا شلوار جین آبی تیره.

Coronavirus موارد پرش در می سی سی پی,:: آخرین شمارش 21

این است که در حال توسعه داستان و ممکن است به روز شده.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>