به روز رسانی: 1 در 6 آمریکایی از کارگران شغل خود را از دست; پالم اسپرینگز اعلام مالی اضطراری

مایدزرت | No comments

ایالات متحده گذشت 50,000 coronavirus مرگ و میر در روز جمعه و بسته شدن در حدود 1 میلیون عفونت به چندین ایالت در سراسر کشور آغاز اجرای طرح بازگشایی کسب و کار و تسهیل اجتماعی فاصله.

روز جمعه جانز هاپکینز coronavirus پایگاه داده ذکر شده 50,031 مرگ و میر در ایالات متحده و بیش از 870,000 عفونت. با توجه به عدم تست واقعی تعدادی از عفونت است به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

با وجود هشدارهای از ملی سلامت رهبران که این کشور می تواند به صورت یک موج دوم ویروس در اواخر سال 2020 متحده و شهرستانها در حال تهیه پیش نویس و یا اجرای طرح به مردم از خانه های خود و بازگشت به جریان اصلی زندگی است.

“ما باید coronavirus در پاییز,” دکتر گفت: Anthony Fauci, سر, کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار. “من معتقدم که به دلیل درجه ای از توانايی انتقال آن است که جهانی طبیعت است. چه اتفاقی می افتد با آن بستگی دارد چگونه ما قادر به مهار آن را هنگامی که آن رخ می دهد.”

در ضمن تلفات همچنان رو به افزایش و رها کردن در پراکنده نرخ. در روز پنج شنبه به عنوان مثال ایالات متحده به دنبال چهار روز کاهش مرگ و در مجموع با یکی از مرگبارترین روز و در عین حال با بیش از 3000 مرگ و میر.

آخرین نقطه عطف می آید در یک نامتجانس زمانی که بسیاری از کشورهای تحت فشار شدید از نه تنها کاخ سفید بلکه خود شهروندان اعلام برنامه اجازه می دهد تا مردم را به کار می کنند.

فرمانداران از بیش از یک دوجین متحده در 10 روز گذشته — از جمله کالیفرنیا و فلوریدا, آلاسکا, تنسی, کلرادو و گرجستان — باید دقیق امید خود را به آرامی از دور خارج کردن مستندات و محدودیت در کسب و کار.

برخی از آنها تنها اجازه می دهد جزئی reopenings. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که کالیفرنیا بود آماده نیست “برای باز کردن بخش بزرگ از جامعه ما” ساخته شده اما اولین تغییر برای دولت stay-در-خانه سفارش با از سرگیری “ضروری” عمل جراحی.

“تومور و دریچه های قلب نیاز مردم به دریافت این نوع از مراقبت از آنها سزاوار” Newsom گفت. “اگر آن را به آن را حاد می شود. این اساسا یک مسئله بهداشتی.”

دیگران تهاجمی تر هستند. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت که او اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی در آوریل 24, از جمله مراکز تناسب اندام, بازی بولینگ, کوچه ها, آرایشگران, زیبایی و درمانگران ماساژ. گرجستان جدول زمانی یکی از تهاجمی ترین در کشور است.

“هر یک از این اشخاص را منوط به محدودیت های خاص از جمله پایبندی به حداقل پایه عملیات های اجتماعی فاصله منظم و بهداشت” کمپ گفت.

خیلی از فشار اقتصادی است. حتی فراتر از مرگ, شمارش ویروس گرفته بی سابقه تلفات در زندگی آمریکایی.

COVID-19 تست: در اینجا این است که چگونه به کتاب قرار ملاقات

کروناویروس و ورزشی: آخرین به روز رسانی در زمانی که ورزش می تواند رزومه

نرخ بیکاری در ایالات متحده آمریکا است که تورم به سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ دهه 1930 با 1 در 6 کارگران آمریکایی پرتاب شده از یک شغل توسط coronavirus با توجه به داده های جدید پنجشنبه منتشر شد. در پاسخ به بحران اقتصادی خانه گذشت نزدیک به 500 میلیارد دلار از هزینه های بسته بندی به کمک buckled کسب و کار و بیمارستان ها.

بیش از 4.4 میلیون گذاشته و آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به دولت گزارش شده است. در تمام حدود 26 میلیون نفر — جمعیت 10 تا از بزرگترین شهرهای ایالات متحده همراه — زمینه بیکاری کمک در پنج هفته حماسی سقوط که مطرح است این شرط در بحث بر سر چگونگی و زمانی که به سهولت خاموش شدن ناگهانی از کارخانجات و کسب و کارهای دیگر.

در سخت ترین ضربه کرنر از ایالات متحده شواهد پدید آمده است که شاید 2.7 میلیون ایالت نیویورک ساکنان آلوده شده توسط virus – 10 برابر این تعداد تایید شده توسط آزمایشگاه انجام شد.

در خارج از کشور وجود دارد مخلوط اخبار در مورد بیماری همه گیر. برخی از کشورها از جمله یونان بنگلادش و مالزی اعلام کرد, پسوند خود را از مستندات. ویتنام و نیوزیلند و کرواسی در میان کسانی که در حال حرکت به پایان و یا کاهش چنین اقداماتی.

در آفریقا COVID-19 مورد یافت 43 درصد در هفته گذشته به 26,000 به گفته جان Nkengasong مدیر آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ارقام تأکید اخیر هشدار از سازمان بهداشت جهانی که این ویروس می تواند کشتن بیش از 300 ، 000 نفر در آفریقا و فشار 30 میلیون به جان فقر است.

برزیل وزارت بهداشت تایید 407 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در 24 ساعت گذشته روزانه بالا برای کشور است.

در حالی که بحران بهداشت و درمان کاسته است در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه کارشناسان می گویند آن است که به دور از بیش و خطر شیوع بیماری های جدید بيشترین.

“سوال این است که آیا وجود خواهد داشت موج دوم گفت:” دکتر هانس Kluge سر از این که اروپا ، “سوال این است که آیا ما خواهد شد را به حساب بزرگترین درس است.”

پالم اسپرینگز اعلام مالی اضطراری

پالم اسپرینگز شورای شهر به اتفاق آرا قطعنامه ای را برای اعلام یک مالی اضطراری برای شهرستان با توجه به ضرر و زیان مالی از ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

شورای شهر شناسایی انجماد شهر استخدام برای شغل فعلی خالی و موثر در کاهش هزینه مربوط به هزینه های عملیاتی مانند لوازم و آموزش به عنوان راه هایی برای ایجاد پس انداز کوتاه مدت اما اشاره کرد که بیشتر مورد نیاز برای انجام شود.

کارکنان گزارش مربوط به وضوح ذکر شده که این شهرستان باید انتظار ضرر و زیان مالی بین $31 $47 میلیون از قطره در گذرا اشغال مالیاتی و مالیات بر فروش در حال حاضر و در ماه ژوئن 2021. به طور مشابه, شهرستان می تواند اجرای یک $22 میلیون دلار کسری بودجه در سال مالی جاری و 26 میلیون دلار در سال آینده.

Riverside County: آخرین اعداد و نقشه

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

این زیان ها در بخش با توجه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و ایالت پناه-در-محل سفارش. این شهرستان را به ستاد گزارش ذکر شده است که پالم اسپرینگز’ “کل صنعت گردشگری” بود تعطیل و باقی می ماند بسته شده است. که صنعت می تواند بسته باقی می ماند برای بعد از 12 تا 18 ماه.

در حالی که بحث در مورد حرکت چند اعضای شورا نگرانی خود را در مورد این شهر وضعیت مالی و چه مدت آن را برای اقتصاد محلی به دوباره بجای اول برگشتن هنگامی که کسب و کار شروع به بازگشایی شده است.

عضو شورای دنیس جنگل گفت که این وضعیت به نظر می رسد بیشتر از بدبینی نسبت به آنچه که شورا در حال حاضر و با توجه به این که جامعه کسب و کار است که به یک نگاه سخت در ماه های آینده در آنچه باید انجام شود.

در نهایت, شهرستان, مدیر, David آماده گفت: با عبور از این حرکت که بیشتر مورد نیاز خواهد بود و در این اقتصاد آشفته — از جمله چقدر این شهرستان را 33 میلیون دلار در ذخایر شورای مایل به خرج کردن و با چه سرعتی.

هیچ گلف و تنیس یا ترشی توپ برای بیش از دو هفته پالم اسپرینگز آرا

وجود خواهد داشت هیچ گلف و تنیس یا pickleball برای دو هفته دیگر در پالم اسپرینگز به عنوان شورای شهر رای دادند و روز شنبه را که به تهیه گزارش سلامت و با تدبیر و برنامه ریزی در مورد نحوه اجتماعی فاصله خواهد اجرا شود اگر این ورزش را از سر گرفت.

در حالی که گسترش محدودیت در امکانات خصوصی و HOAs شهردار جف Kors اشاره کرد که Agua Caliente Band of Cahuilla Indians قبیله ای رئیس جف Grubbe گفت: قبیله را بازگشایی هندی دره گلف رفت و آمد مکرر به گلف بازان در روز شنبه.

در آوریل 20, Riverside County مقامات خود تجدید نظر قبلی بهداشت عمومی که بسته های گلف. با توجه به تجدید نظر در دوره های گلف در این شهرستان در حال حاضر خواهد شد مجاز به بازگشایی شده است. که نظم را ندارد اثر در پالم اسپرینگز چرا که رهبران شهر صادر سفارش در مارس 24 که بسته دوره های آموزشی در اموال عمومی.

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

شدن هوا داغ: عمومی, جامعه, استخر بسته باقی می ماند

این شهر را در محل باقی می ماند به روز پنجشنبه جلسه شورای. شورای شنیده نظرات عمومی از اعضای عمومی هر دو در حمایت و در مخالفت با بازگشایی برخی از امکانات ورزشی از جمله زمین تنیس و زمین گلف.

شهردار Pro Tem کریستی Holstege سوال که آیا باز کردن گلف سازگار بود با دولت ادامه داد: به منظور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و مردم را به ماندن در خانه. این شهر وکیل توصیه می شود که این شهرستان را یک تفسیر دولت این جهت است که این شهر می تواند به طور مشابه اتخاذ کنند.

عضو شورای فضل النا جلب ابراز نگرانی در مورد پیام افتتاح زمین گلف و تنیس دادگاه ارسال خواهد به جامعه و به مردم خارج از جامعه است که در این شهرستان باز است و آن را بیش از حد به زودی به انجام این کار.

در پشتیبانی از باز کردن آنها عضو شورای لیزا میدلتون گفت که “ورزش واقعا مهم به مردم و آن را بخشی از سلامت خوب است.”

منچستر اضافه شده است که “گلف در حال رفتن به بازی در ماه های آینده در یک مد بسیار متفاوت” به عنوان گلف بازان باید به فکر اجتماعی فاصله و نباید رویکرد خانه های مردم زندگی می کنند که در مجاور به دوره. در نهایت منچستر توافق را دو ماه به تحقیق در این موضوع است.

این شهر مدیر پارک ها و تفریح و سرگرمی سینتیا آلوارادو-کرافورد گفت: اگر این شورا موافقت خود را با باز کردن امکانات وزارت او می تواند به ایجاد یک آنلاین – و تلفن-بر اساس روش برای رزرو دادگاه و داشتن کارکنان در حال حاضر به تایید رزرو و اطمینان حاصل شود که دادگاه تاخت و تاز کردن.

“فقط به مردم چیزی برای انجام دادن بزرگ است” Kors گفت: با ابراز نگرانی از باز کردن امکانات “اما من هنوز هم پاره شده.”

کمک: Jorge Ortiz; Lorenzo ریس فضل Hauck, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>