به روز رسانی: Coronavirus موارد افزایش در عید پاک یکشنبه

مایدزرت | No comments

Riverside County مقامات بهداشتی گزارش 188 جدید کروناویروس موارد در یکشنبه مارک بزرگترین واحد در روز افزایش دهد و پس از همه گیر آغاز شد.

این موارد را افزایش نمایی و دقیق تر داده ها در آزمایش میزان مورد نیاز است برای تعیین دقیقا چگونه نزدیک این منطقه به ویروس ” اوج.

مقامات گزارش هیچ ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر در غیر منتظره ای آرام در یکشنبه عید پاک که در آن کلیساهای زندگی جریان خدمات خود را.

Riverside County مقامات بهداشت همچنین اعلام کرد بیش از آخر هفته که یک چهارم جامعه coronavirus تست سایت باز خواهد بود روز سه شنبه در پرریس Fairgrounds در دریاچه پرریس درایو. افرادی که می خواهید به آزمایش نیاز به تماس 800-945-6171 به برنامه قرار ملاقات.

بیشتر: Coachella Valley شهرستانها هستند و مصرف اقتصادی بازدید با توجه به کوروناویروس. در اینجا این است که چگونه رهبران شهر برنامه ریزی برای جبران

بیشتر: از من بپرسید هر چیزی: Rep. رویز و صحرا خورشید به میدان coronavirus سوالات آنلاین دوشنبه

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

“این بیماری همه گیر پیشرفت دانش قدرت است. بیشتر تست داده و ما باید سریعتر ما می توانید کنترل این ویروس و بازگشت به کسب و کار” سرپرست جف هویت پنجم منطقه در بیانیه ای گفت. “این به ما می دهد بسیار مهم اواسط شهرستان محل سکونت و من بسیار خوشحال به آن را ببینید ،

مقامات گفت: بیش از 18000 نفر در این شهرستان شده بود را آزمایش کردند که از روز شنبه.

شهرستان در حال حاضر دارای 1,619 موارد و 41 مرگ و میر. در مجموع 194 مردم را بهبود خواهد داد. موارد بیش از دو برابر در هفته از آوریل 5.

در اینجا این است که این شهر توسط شهر تفکیک موارد در Coachella Valley:

 • کلیسای جامع شهر: 46 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 54 موارد و مرگ و میر 0
 • دزرت هات اسپرینگز: 17 مورد و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 10 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 74 نفر و مرگ و میر 2
 • La Quinta: 29 نفر و مرگ و میر 0
 • نخل کویر: 56 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • پالم اسپرینگز: 67 مورد و 8 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 20 نفر و 3 و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: موارد 3 و 0 و میر; لبه بیابان: موارد 2 و 0 و میر; کویر کف دست: موارد 4 و 0 مرگ و میر; گارنت: موارد 3 و 0 و میر; مکه: 5 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: موارد 3 و 0 و میر; آسمان دره: 1 مورد و 0 مرگ و میر; حرارتی: موارد 2 و 0 و میر; هزار و کف دست: موارد 2 و 0 و میر; ویستا سانتا رزا: 0 موارد و 0 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا: 21,794 موارد مثبت و 651 و مرگ و میر ناشی از شنبه, دولت وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه ،

حدود یک هفته پیش تعداد کل موارد در دولت بود 12,026 و مرگ و میر بود و 276.

سان برناردینو شهرستان گزارش شده است که روز شنبه آن را به حال 887 موارد مثبت از نزدیک 8,000 تست آن در حال انجام — و منسوب 31 مرگ و میر در این شهرستان به ویروس.

موارد در Imperial County بالغ بر 87 از روز شنبه افزایش هشت از شهرستان آخرین به روز رسانی در 9 آوریل. تعداد دفعات مشاهده شده مرگ باقی می ماند و در سه. در مجموع 675 نفر آزمایش شده برای این ویروس از 667 دو روز پیش.

داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که از صبح روز دوشنبه نزدیک به 1.9 میلیون نفر در سراسر جهان تا به حال قرارداد این ویروس در حالی که بیش از 116,000 تا به حال از آن درگذشت.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>