به روز رسانی: گلف به آرامی سرچشمه به زندگی سراسر Coachella Valley

مایدزرت | No comments

آفتاب فراوان و درجه حرارت بالا در 80s را برای گلف ایده آل شرایط روز شنبه و برای اولین بار در نزدیک به سه هفته گلف بازان خواهد بود قادر به ضربه زدن به fairways بدون شکستن قانون است.

در حالی که در دوره های پالم اسپرینگز بسته باقی خواهد ماند حداقل برای یکی دیگر از چند روز دوره های گلف در بقیه Coachella Valley شد به آرامی تکان دهنده به زندگی دوباره صبح روز سه شنبه.

اکثر دوره ها ندارد, بازیکنان صبح روز سه شنبه به عنوان آنها کار می کرد به گلف خود را در دوره های شکل برای بازگشت از بازی در اواخر این هفته. Fairways و سبزی بودند که mowed پناهگاه تجدید و کارکنان بوده است furloughed شروع به بازگشت به شغل خود.

بیشتر: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت; پالم اسپرینگز دوره های بسته از طریق پنج شنبه

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

در ریج باشگاه کشور در پالم دزرت هر چند مدیر گلف جیم رابینسون گفت: بیش از 220 بازیکنان رزرو بار توپ را روی گوه دو دوره 18 سوراخ در باشگاه خصوصی است.

به جای بازیکنان رابینسون گفت: این دوره تنها از راه اندازی هشت ضربه ایستگاه در محدوده رانندگی 20 فوت جدا از یک دیگر اجازه می دهد تنها تک سواران در بسیاری از چرخ دستی گلف و نه اجازه می دهد هر کسی در محدوده بدون توپ را روی گوه زمان. و در همراهی با شهرستان مقررات هر گلف باز باید با پوشیدن نوعی از پوشش.

پس از بستن تمام زمین های گلف آوریل 2 و گفت: آنها نمی بازگشایی تا ژوئن 19, رودخانه شهرستان را وزارت بهداشت صادر شده سفارش بعد از ظهر دوشنبه باز کردن تمام زمین های گلف.

این شهرستان می گوید: گلف از جمله 122 سراسر Coachella Valley, مارس بازگشایی اما با محدودیت ها با هدف COVID-19 یا coronavirus.

“موثر بلافاصله افسر بهداشت برای شهرستان ریورساید و شهرستان اجرایی به عنوان مدیر خدمات اورژانس بدین منظور است که تمام زمین های گلف در شهرستان ریورساید اعم از عمومی یا خصوصی باز ممکن است به صورت محدود استفاده به عنوان مشخص شده در اینجا” این پیش نویس سفارش متحده است.

در حالی که بسیاری از زمین های گلف در صحرا خواهد بازگشایی جمعه و یا در یک یا دو روز دوره های گلف در پالم اسپرینگز نخواهد بود ، که شهرستان صادر شده سفارش خود را به زمین گلف و گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که آنها را بسته باقی می ماند از طریق پنج شنبه. این موضوع بحث خواهد شد در 6 p.m جلسه پنج شنبه.

“از آنجا که این شهرستان صادر شده خود را اصلاح سفارشات و بدون مشورت با شهر پالم اسپرینگز شهر بررسی خواهد شد شهرستان که به منظور تعیین و انفعال و اثرات شهرستان سفارشات” این شهرستان گفت: در بیانیه ای که اواخر روز دوشنبه.

اختتامیه دوره های آموزشی است یک نقطه از مشاجره میان شهرستان گلف بازان و گلف به خصوص گلف-غنی Coachella Valley. این شهرستان خواست به منظور محدود کردن اجتماعات بزرگ از مردم است که می تواند اتفاق می افتد در زمین گلف clubhouses رستوران ها و کافه ها به عنوان یک راه برای محدود کردن گسترش COVID-19 یا coronavirus.

محلی موارد دو در نه روز

در کنار رودخانه شهرستان تعداد موارد در روز دوشنبه رسیده 2,847 نمایندگی 209 موارد جدید از روز قبل و دو بار به عنوان بسیاری از موارد به عنوان وجود دارد نه روز قبل از. مقامات تایید 85 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

هفت صد نفر را بهبود مقامات اضافه شده است.

این دو برابر شدن زمان برای تایید موارد کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه آوریل که دو برابر میزان حدود 4.7 روز. اما هنوز خیلی زود است که بگویم اگر در مورد منحنی مسطح است گفت: Riverside County سخنگوی خوزه Arballo. یک قطره در موارد روز به بعد هنوز هم می تواند با توجه به تست ظرفیت.

برای مثال فقط 36 مورد جدید گزارش شده در یکشنبه که لزوما سیگنال افت در مورد رشد به طور کلی, اما می تواند به این معنی است که آزمایش کارکنان و ظرفیت پایین تر است در طول تعطیلات آخر هفته از طول هفته.

Arballo گفت: این شهرستان باید یک درک بهتر اگر منحنی مسطح است یک بار دیگر نتایج آزمایش ها تایید کرد. این شهرستان در هفته گذشته ساخته شده و تست در دسترس به تمام ساکنان حتی اگر آنها علائم. این اجازه خواهد داد که برای دقیق تر درک در سراسر جامعه است.

مقامات شهرستان را تایید کرده اند 523 موارد مثبت در Coachella Valley نه شهرستانها از شنبه و 23 ویروس های مربوط به مرگ و میر:

 • کلیسای جامع شهر: 65 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 90 موارد و مرگ و میر 2
 • دزرت هات اسپرینگز: 27 نفر و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 10 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 106 نفر و 3 و میر
 • La Quinta: 46 موارد و مرگ و میر 0
 • نخل کویر: 75 مورد و 5 مرگ و میر
 • پالم اسپرینگز: 82 مورد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 22 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 2 و 0 و میر; کویر کف دست: موارد 4 و 0 مرگ و میر; گارنت: 8 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 20 نفر و 0 مرگ و میر; واحه: 4 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 3 و 0 و میر; حرارتی: 7 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 0 موارد و 0 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا: 30,333 موارد مثبت و 1,166 مرگ رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز یکشنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>