به روز رسانی: Indio ایجاد اقتدار به این موضوع در کوتاه مدت اجاره استناد

مایدزرت | No comments

این Indio شهرستان شورای تصمیم به تجدید نظر در ایجاد یک جدول زمانی که مستاجرها را مجبور به پرداخت گذشته به علت اجاره و تحقق سایر شرایط مربوط به روند اخراج در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اعضای شورا مورد بحث و جمعه از نقاط مختلف در آن آنها می توانند دخالت در مستاجر اخراج و مشابه موجب شده است که تصویب شده توسط سایر شهرستانها در Coachella Valley.

آنها دریافت بازخورد از 17 اعضای عمومی که تقریبا به اتفاق آرا ابراز حمایت از این شورا به اقدام بیشتر برای روشن شدن چه مدت اجاره را مجبور به پرداخت گذشته به علت اجاره.

دولت سیاستگذاران برای سیستم دادگاه به تاسیس یک سفارش است که در حال حاضر مانع از اخراج از موارد در نظر گرفته می شود. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نیز مربوط به توصیه های حمایت از ممنوعیت اخراج. این سفارشات را ترک کرده اند و بسیار به تفسیر توسط دولت های محلی از جمله زمانی که گذشته به علت اجاره باید پرداخت شود.

عضو شورای اسکار Ortiz گفت که حمایت از یک طرح پتانسیل ارائه مستاجرها شش ماه به پرداخت هیچ هزینه های اواخر و یا علاقه و که هیچ مقررات باید برای پرداخت بخشی از اجاره که در طول زمان.

عضو شورای Waymond Fermon ارائه یک ایده مشابه و اضافه کرد که طرح بازپرداخت گسترش باید گذشته مدت از مستاجر در اجاره نامه.

عضو شورای Lupe راموس Amith اما تأکید کرد که این شهرستان دارای کسب و کار دخالت در اجاره نامه میان احزاب خصوصی و اضافه شده است که به اندازه کافی حمایت های ارائه شده توسط دولت های فدرال و ایالتی.

Amith گفت: دیگر اعضای شورا که دو پدر و مادر خانواده دریافت بیکاری با آخرین مقررات اضافی و فدرال محرک چک می تواند تا آنجا که $4,800 یک ماه.

“وجود دارد هیچ دلیلی که چرا هر کسی باید در به طور پیش فرض” Amith گفت.

اورتیز و فرمین اضافه شده است که بسیاری از Indio ساکنان undocumented و ارائه شده است با این منابع است.

Indio را اعضای شورا وارد نیست در یک اجماع چهارشنبه.

شهردار Pro Tem ایلین هلمز گفت: این شهرستان باید دوباره این موضوع و این که در ضمن آنها باید آموزش مستاجرها در مورد منابع در دسترس به آنها و یادآوری صاحبخانه که مشفق در حال اجرا در این زمان.

شهرستان مدیر Mark Scott درخواست فرصت برای قرار دادن با هم یک برنامه است که می تواند کمک به Indio را مستاجرها احساس می کنم بیشتر مطمئن است که آنها “در حال رفتن به در سرد چپ که آنها در حال رفتن به مراقبت گرفته شود.”

این شورا رای دادند برای او را به انجام این کار. این طرح می تواند در نظر گرفته شود در طول یک جلسه ویژه در دو هفته.

Indio ایجاد اقتدار به این موضوع در کوتاه مدت اجاره استنادهای

این شورا همچنین تصویب یک فرمان ایجاد اقتدار به صدور تقدیر نامه برای نقض دستورات بهداشتی ایجاد شده توسط شهر یا شهرستان مربوط به اجاره کوتاه مدت بهره برداری از کسب و کار تلقی نمی ضروری و دیگر سفارشات.

این Indio اداره پلیس کد اجرای واحد باز یک تحقیق هفته گذشته پس از یک مجتمع مسکونی آتش سوزی در یک خانه که ممکن است اجاره را از طریق یک وب سایت در حال اجرا یک “پناهگاه در محل ویژه” برای تعیین اگر خانه اجاره ای در تخطی از مقررات در اجاره تعطیلات در طول بیماری همه گیر.

بیشتر: Indio نامشخص در مورد زمانی که مستاجرها باید پرداخت گذشته به علت اجاره

بیشتر: Mathis Brothers اتحاد دوباره باز کرد. این شهرستان می گوید: فروشگاه مبلمان ضروری است

نظم برقرار است که متخلفان می تواند شارژ تا 1000$.

اسکات گفت: این شهرستان خواهد بود وضع سخت تر کد برای اجاره کوتاه مدت است که نیاز به مدارک و شواهد ارائه شده به این شهرستان تحت قانون مجازات پیمان شکنی که مستاجر یک دلیل مشروع برای اجاره.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که افرادی که آمده اند شواهدی وجود دارد که آنها باید وجود داشته باشد” اسکات گفت.

La Quinta, اداره پست, کارگر تست مثبت

خدمات پستی ایالات متحده تایید کرد روز چهارشنبه که یکی از آن لا کوئینتا کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

خدمات پستی معتقد است کم خطر است برای کارکنان که در لا کوئینتا اداره پست و دفتر باز می ماند گفت: خدمات پستی سخنگوی جان هایت.

تمیز کردن پروتکل های پیشرفته تر شده اند در تاسیسات “از فراوانی احتیاط” هایت گفت: از طریق ایمیل.

بیشتر: La Quinta, اداره پست, کارگر تست مثبت برای COVID-19 USPS تایید

مراکز کنترل بیماری و حفاظت متحده در وب سایت خود را که این ویروس بعید است به گسترش از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته در درجه حرارت محیط.

هایت کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد کارمند که تست مثبت است.

قبیله ای کلینیک های, گزارش 2 coronavirus موارد

رودخانه سان برناردینو شهرستان هندی, Health, Inc. تایید شنبه که دو بیمار را آزمایش مثبت برای COVID-19.

مدیر عامل شرکت جس مونتویا گفت: در مجموع 63 بيمار تست شده برای coronavirus. وجود هفت قبیله ای کلینیک مدیریت غیر انتفاعی در جنوب کالیفرنیا از تورس-مارتینز کویر Cahuilla Indians رزرو در شرق Coachella Valley به Pechanga گروه از Luiseño سرخپوستان زمین در نزدیکی Temecula.

بیشتر: کلینیک های قبیله ای در کنار رودخانه سن برناردینو شهرستان گزارش 2 coronavirus موارد

“هنگامی که ما در ابتدا در تست ما تا به حال دو مثبت آزمون” مونتویا گفت: خورشید کویر از طریق ایمیل. “از آن پس آنها همه (شده است) منفی است.”

مونتویا کاهش یافته است به ارائه اطلاعات اضافی در مورد بیمارانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

مونتویا گفت: صحرا خورشید در اواسط ماه مارس است که به درمانگاه تا به حال سواب بینی و غیر انتفاعی مشغول به کار بود با تلاش تشخیص به امن تر بینی تست سواب را به عنوان به خوبی به عنوان دهان, تست سواب. اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات در منطقه ای قبیله ای مراکز بهداشت نبود فورا در دسترس است در روز چهارشنبه.

کنار رودخانه شهرستان است و بیش از 2100 موارد

Riverside County مقامات بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 144 جدید کروناویروس موارد و چهار ویروس جدید مربوط به مرگ و میر. شهرستان خود را به روز رسانی داشبورد پنج شنبه به یاد داشته باشید که 28,946 افراد آزمایش شده اند.

شهرستان در حال حاضر دارای 2,105 موارد و 54 مرگ و میر. این شهرستان همچنین گزارش شده است که 235 نفر بستری هستند با COVID-19, 64 که در بخش های مراقبت ويژه.

در مجموع 416 مردم را بهبود خواهد داد. تعدادی از موارد است که هنوز چند صد دور از دو برابر از هفته گذشته 8 آوریل زمانی که کل بود 1,179.

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: در اوایل این هفته این شهرستان است که هنوز هم عقب وارد شده در تست های دو روز و در ادامه به تحت آزمون ، در میان شهرستان های تست سایت 2,200 آزمون را می توان انجام هر روز.

Coachella Valley: تا کنون موارد

مقامات شهرستان را تایید کرده اند 445 موارد مثبت در Coachella Valley نه شهرستانها به عنوان چهارشنبه و 19 ویروس های مربوط به مرگ و میر:

 • کلیسای جامع شهر: 51 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 72 موارد و مرگ و میر 0
 • دزرت هات اسپرینگز: 23 نفر و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 10 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 95 موارد و مرگ و میر 2
 • La Quinta: 36 مورد و مرگ و میر 0
 • نخل کویر: 63 موارد و مرگ و میر 5
 • پالم اسپرینگز: 72 مورد و 8 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 23 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 2 و 0 و میر; کویر کف دست: موارد 4 و 0 مرگ و میر; گارنت: 6 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 15 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: موارد 3 و 0 و میر; آسمان دره: 1 مورد و 0 مرگ و میر; حرارتی: 6 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 0 موارد و 0 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا: 24,424 موارد مثبت و 821 مرگ رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

همسایه شهرستانهای: تا کنون موارد

در سن برناردینو کانتی مقامات گزارش 19 جدید کروناویروس موارد در چهارشنبه آوردن این شهرستان را در مجموع به 996 موارد مثبت.

تعداد مرگ و میر افزایش یافته و از 31 تا 39 روز چهارشنبه با توجه به این شهرستان است. بیش از 10,600 آزمون انجام شده است بازده یک درصد مثبت نرخ حدود 9.4%.

به روز رسانی ارائه شد در روز سه شنبه به دلیل موضوع را با دولت داده سیستم گزارش, مقامات گفت.

Imperial County روز سه شنبه گفت: تا به حال در مجموع 117 تایید coronavirus موارد تا 17 از روز قبل با سه مرگ و میر; تعداد 977 نفر آزمایش شده است با یک رای مثبت از نزدیک به 12 درصد است. اکثر موارد افراد در سنین 18 تا 49 سال و خوشه در county کد پستی است که نزدیک ترین مرز مخیکالی. Imperial County گفت که 39 نفر بهبود بود.

یک هفته پیش وجود دارد 73 موارد مثبت در شهرستان امپریال و 596 نفر تست شده برای ویروس.

کالیفرنیا تعداد همچنان افزایش

موارد تایید شده در کالیفرنیا صعود به 24,424 روز چهارشنبه افزایش بیش از 4 درصد. ایالت در مجموع 821 مرگ و میر مقصر شناخته شده است در coronavirus.

از سه شنبه جمعیتی تفکیک در دسترس بود برای 65 درصد از موارد و 87 درصد از مرگ و میر.

آخرین کالیفرنیا اعداد نشان می دهد Latinos با بالاترین درصد از coronavirus موارد در 37% به دنبال سفیده با 31 درصد از موارد آسیایی ها در 13 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار با 7% از کل موارد. دو درصد از موارد شده اند در میان بومیان هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام و 0.2 درصد بوده است در میان سرخپوستان آمریکایی و یا بومیان آلاسکا 2 درصد در میان افرادی که به عنوان چند نژادی و 8 درصد است که شناخته شده به عنوان “دیگر”.

به دنبال در 87 درصد از دولت coronavirus مرگ و میر دولت یافت سفید پوستان ساخته شده تا بیشترین سهم مرگ و میر با 39 ٪ از موارد. که 30 درصد از لاتین تبارها 15 درصد از آسیایی, 12% در آمریکایی های آفریقایی تبار 1% در افرادی که چند نژادی, 0.4% در آمریکا یا بومیان آلاسکا, 1% در بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام و 2 درصد در افرادی که شناخته شده به عنوان دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>