به روز رسانی: La Quinta شورا به بحث COVID-19 تاثیر بودجه; ‘مستند’ اعتراض در پالم اسپرینگز

مایدزرت | No comments

نا امید اجباری تعطیلی کسب و کار است که در نظر گرفتن تلفات در محلی دولت و اقتصاد ملی یک گروه از معترضان همگرا در مرکز شهر پالم اسپرینگز یکشنبه شب در یک تظاهرات که آینه کسانی که به ظاهر در سراسر کشور بیش از چند هفته گذشته.

معترضان انجام شده نشانه هایی است که خواندن “SM BIZ مهم” “هیچ اجباری واکسن” توقف “ترس” و “من حقوق اساسی ضروری است.”

به کالیفرنیا وارد آن هفته هفتم تحت یک ایالت اقامت در خانه سفارش دولت دستور تعطیلی گرفته اند سخت تلفات در Coachella Valley که اقتصاد آن به شدت وابسته به مهمان نوازی و گردشگری و معترضان گفت که دولت در حال حرکت است بیش از حد به آرامی به سمت بازگشایی.

پالم اسپرینگز 91 موارد و نه مرگ و میر ناشی از COVID-19 در حالی که در کنار رودخانه شهرستان است و در مجموع 3,563 موارد و مرگ و میر 118 — بیش از هر کالیفرنیا, شهرستان علاوه بر لس آنجلس.

به عنوان شهرستان دو برابر شدن نرخ کاهش پیدا کرده است و به حدود هر 18.9 روز مقامات محلی شروع به اقدامات برای لغو محدودیت اجرا برای جلوگیری از گسترش ویروس. در هفته گذشته در این شهرستان برداشته تعطیلی در دوره های گلف و مجاز جامعه استخر به بازگشایی شود تنها یک شناگر در یک زمان.

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

بیشتر: ایمن ماندن و آگاهانه با ‘کالیفرنیا’ عضویت در خبرنامه

اعتراض سازمان راد گارسیا خواستار محلی و مقامات دولتی لغو محدودیت قرار دادن در محل شامل COVID-19.

“واقعا مردم در حال خرید در ماسک در این فروشگاه های بزرگ و آنها هنوز در حال خرید است. من نمی می توانید ببینید که چرا آنها باید یک مشکل با باز کردن یک مغازه کوچک. مردم می توانند با پوشیدن ماسک خود را. مردم هنوز هم می تواند از راه دور. شما هنوز هم می توانید دستکش بپوشید اگر شما می خواهید به پوشیدن دستکش” گارسیا گفت دیگر تظاهرکنندگان نشسته اند در یک گروه در مقابل او. “شما می دانید همه از آن. من فقط این را نمی فهمند.”

گارسیا گفت: تصمیم دولت اجازه می دهد تا کسب و کار خاص آن را ضروری بداند — از جمله فروشگاههای جعبه بزرگ مانند Costco و خارج — برای باز باقی می ماند در حالی که کسب و کارهای کوچک مجبور به شاتر تبعیض آمیز است. اگر آن را بی خطر به فروشگاه در یک فروشگاه مواد غذایی او پرسید: پس چرا هر فروشگاه ؟

“در حال حاضر زمان برای باز کردن کسب و کارهای کوچک! فرماندار (گاوین) Newsom مسدود کردن باز کردن مغازه های کوچک است. من آن مستند,” او گفت: به عنوان حامیان هو در ذکر کالیفرنیا فرماندار و فریاد زد: “شستشوی مغزی!”

در سراسر خیابان در کف دره درایو کوچکتر مشروط پرستاران و ضد معترضان جمع شده بودند به مخالفت با “بازگشایی” مشروط پیام. پرستاران که کاهش یافته است به مصاحبه از ترس از دست دادن شغل خود را انجام نشانه هایی است که گفت: “من انسانیت” و “استراحت در خانه است بهتر از بقیه در صلح است.”

از زیر یک فولاد ماسک او گفت که او پوشیده بود با توجه به ادب و نه از ضرورت نخل کویر جان گالبریت گفت: او می خواست دولت برای بازگشایی اقتصاد بلافاصله. اگر چه اکثر اپیدیولوژی می گویند برخی از مرتب کردن بر اساس از خاموش شدن لازم است برای جلوگیری از coronavirus Galbraith گفت که او معتقد است دانشمندان که باور نمی کنم در بازگشایی یک تهدید برای جامعه است.

“ما باید آن تصمیم گیری دولت را به ماندن در خانه و یا انجام هر کاری که مگر ما ثابت شده فراتر از شک که ما در حال حمل یک بیماری کشنده” Galbraith گفت. “اما تا آن زمان ما به زندگی می کنند زندگی ما است.”

La Quinta شورا برای برگزاری جلسه اضطراری امشب

La Quinta شورای شهر برگزار خواهد شد جلسه اضطراری روز شنبه, آوریل 27 در 6 p. m.

این شورا مورد بحث “ما بودجه و اثرات COVID-19 روز فعلی ما درآمد و برنامه ریزی برای سال مالی آینده” لا کوئینتا شهردار لیندا ایوانز گفت: از طریق ایمیل.

در این نشست خواهد بود به صورت زنده در https://laquinta.12milesout.com/ نوشته شده و نظرات عمومی را می توان به [email protected] تا adjournment از این نشست است. نظر عمومی شنیده خواهد شد قبل از جلسه بسته. شهر می پرسد که ایمیل خود را شامل نام و نام خانوادگی شهر محل اقامت شماره تلفن, نظر عمومی یا دستور مورد تعداد و موضوع.

La Quinta مدیر امور مالی Karla رومرو در 17 مارس پیش بینی 6 میلیون دلار ضرر در درآمد صندوق به طور کلی بیش از سه ماه بعد از جمع و مالیات بر فروش کاهش alone – شهر دو منبع اصلی درآمد. این تعداد افزایش یافته است اواسط ماه آوریل به حدود 7.05 میلیون ضرر برای این سال مالی رومرو گفت.

“کاهش درآمد افزایش یافته است با توجه به بسته شدن هتل ها و تعطیلات کوتاه مدت اجاره تا اطلاع ثانوی” رومرو گفت.

کارکنان صرف دو هفته گذشته به دنبال بودجه و کجا و چگونه به پل پیش بینی کسری, او گفت:. این شهرستان در ارزیابی ترکیبی از کاهش و استفاده از یک بار بودجه ای که ممکن است شامل:

 • کاهش زمان عملیاتی هزینه های
 • بررسی سرمایه پروژه های بهبود برای کاهش بودجه و/یا تمدید مهلت
 • حقوق و دستمزد و پس انداز از سراسر سال مالی – جای خالی برای خالی باقی می ماند تا اطلاع ثانوی
 • استفاده از ذخایر از جمله: فاجعه اقتصادی ذخایر (11 میلیون دلار تعادل) و/یا خودتان به صندوق تعادل ($10.9 میلیون تعادل)
 • بازپرداخت فدرال برای وضعیت اضطراری اعلام کرد

“هر قلم دوم از اقلام خط و گزینه ای است که مورد بررسی قرار گرفت. این شهر در یک موقعیت مالی قوی با گزینه” رومرو گفت. “ما می خواهیم برای حمایت از اقتصاد محلی, حفظ, حیاتی شهرستان عملیات و خدمات, در حالی که همچنین با داشتن یک چشم انداز بلند مدت در هنگام تصمیم گیری.”

این شهرستان دارای حدود 42.5 میلیون دلار مجموع ذخایر از جمله 11 میلیون دلار در یک فاجعه اقتصادی صندوق و $2.9 میلیون در توسعه اقتصادی صندوق.

شورا اختصاص 1.5 میلیون دلار از این شهر اضطراری فاجعه صندوق برای کمک به کسب و کار نهفته COVID-19. کارکنان بوده است در حال توسعه یک برنامه طرح را به شورا برای تصویب.

بیشتر: بیشتر La Quinta ساکنان گرفتن مواد غذایی مورد نیاز از طریق مشارکت با پیدا کردن مواد غذایی بانک

روستایی شمال کالیفرنیا استان ها به دنبال بازگشایی اقتصاد

مقامات از شش روستایی شمال کالیفرنیا شهرستان و 14 شهرهای کوچک در آنها به خواست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به آنها اجازه بازگشایی اقتصاد خود مارک مهم ترین مقاومت مواجه و در عین حال از رهبران محلی در برابر اجباری اقامت در خانه سفارش در دوم آن ماه است که سمت چپ 3 میلیون نفر از کار.

از 500,000 نفر زندگی می کنند که در ساتر, یوبا سیتی, Butte, Colusa, Tehama و گلن شهرستانهای تنها 69 تا به حال تایید موارد coronavirus.

شهرستانهای اضافه شده حداقل 475 اضافی تخت بیمارستان به آماده شدن برای یک ترسید افزایش, اما تا کنون تنها یک coronavirus بیمار در بخش مراقبتهای ويژه با توجه به نامه تاریخ جمعه شهرستان و شهرستان رهبران ارسال به Newsom.

“در این مرحله با توجه به COVID-19 اعداد به صورت محلی — و ما افزایش مراقبت های بهداشتی ظرفیت — ما از شما می خواهیم به ما اجازه می دهد تا شهرستان به ورزش محلی به اجرای دقیق و مرحله به مرحله بازگشایی محلی ما اقتصاد” گفت: در این نامه نیز امضا شده توسط منطقه دو دولت جمهوری قانونگذاران مجلس جیمز گالاگر و بهداشت ، جیم Nielsen.

به عنوان روستایی شهرستان به دنبال بازگشایی شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو استان ها گفت: آنها در حال گسترش stay-at-home سفارشات از طریق پایان ماه مه.

“این بیماری همه گیر جهانی COVID-19 هنوز در مراحل اولیه آن” منطقه خلیج شهرستانهای استان در بیانیه ای گفت. “گسترش ویروس به راحتی تست ظرفیت محدود است و به آرامی در حال گسترش و توسعه واکسن تازه شروع شده است. ما انتظار داریم به پاسخ به COVID-19 در جوامع ما برای یک مدت زمان طولانی است.”

Newsom یک دموکرات در هفته گذشته آرام ماندن در خانه را اجازه می دهد بیمارستان به سر اعمال جراحی الکتیو. اما او در برابر تماس اجازه می دهد تا دیگر غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی شده است.

Newsom گفت: بهداشت عمومی سفارشات از دولت های محلی نمی توان محدودیت کمتر نسبت به دولت سفارشات.

“چه اتفاقی می افتد اگر ما جلوتر از خودمان را و شروع به دیدن یک موج جدید موارد ؟” او گفت:.

در ضمن Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که کلرادو و نوادا در حال پیوستن به یک پیمان با کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن برای همکاری در برنامه ریزی برای بازگشایی. فرمانداران همه دموکرات ها می گویند بهداشت عمومی اولویت است.

نارنجی شهرستان نمایشگاه لغو شد

نارنجی شهرستان نمایشگاه و حتی مرکز هیئت مدیره رای به اتفاق آرا روز شنبه برای لغو رویداد امسال با توجه به شرایط نا امن است که می تواند از جمعیت زیادی جمع میان این همه گیر. سالانه ماه جشن که برنامه ریزی شده بود برای اجرا از تاریخ 17 ژوئیه تا اوت. 16 آورده در 1.4 میلیون بازدید کننده در سال گذشته. از آن شده است به یک جزء اصلی از تابستان در جنوب کالیفرنیا برای 130 سال است.

برای کسب اطلاعات در بازپرداخت و بیشتر بازدید http://ocfair.com/refunds.

زندان ایالتی کارگر تست مثبت برای COVID-19

یک اغاسی, دولت, زندان, کارمند دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 کالیفرنیا گروه اصلاحات و توانبخشی سخنگوی تایید دوشنبه.

درخت اهن نزدیک است, بلیت, کالیفرنیا., در جنوب کالیفرنیا در نزدیکی مرز آریزونا.

مقامات در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا کارمند در معرض این بیماری به هر یک از همکاران و یا زندانیان سخنگوی دانا Simas گفت. جزئیات دیگر در دسترس نیست او اضافه شده است.

کارمند اول اغاسی کارگر برای تست مثبت برای COVID-19 اما در میان 120 بیمار زندان کارکنان سراسر کشور با توجه به CDCR سوابق.

کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین به 30 مورد است که بیشتر در میان 29 امکانات که در آن COVID-19 شناسایی شده است.

امکانات با بیمار و کارکنان را شامل نمی شود Chuckawalla دره زندان ایالتی است که در نزدیکی درخت اهن در بلایت.

CDCR گزارش روز شنبه که 167 حدود 115,000 زندانیان در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و یک زندانی کشته است.

روز یکشنبه یک Riverside County زندانی در زندان در Larry D. Smith Correctional Facility درگذشت از عوارض مربوط به COVID-19 کلانتر اعلام کرد.

زندانی شد و پس از آزمایش های پزشکی کارکنان تعیین مارس 13 او مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. نتایج آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19 مارس 14.

مرد در میان 135 شهرستان ریورساید از زندانیان که تست کردم مثبت برای COVID-19. وجود دارد 3,240 زندانیان زندانی در سراسر شهرستان.

از 55 بخش کارکنان که آزمایش مثبت دو فوت کرده اند.

Coronavirus مورد به روز رسانی

Riverside County گزارش 154 جدید کروناویروس موارد و جدید, مرگ, آوردن مجموع به 3,563 موارد و 118 مرگ و میر.

مقامات شهرستان گزارش روز یکشنبه 34 مورد جدید و یک مرگ در Coachella Valley نه شهرستانها که در حال حاضر 610 موارد مثبت و 24 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

 • کلیسای جامع شهر: 78 مورد مرگ 1
 • Coachella: 119 موارد و مرگ و میر 2
 • دزرت هات اسپرینگز: 30 مورد و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 11 مورد مرگ و میر 0
 • Indio: 120 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • La Quinta: 61 مورد و 1 مرگ
 • نخل کویر: 76 موارد و مرگ و میر 5
 • پالم اسپرینگز: 91 موارد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 24 نفر و 3 و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف: 5 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 8 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 22 مورد و 0 مرگ و میر; North Shore: 1 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 7 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 3 و 0 و میر; حرارتی: 9 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 1 مورد و 0 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا: 42,164 موارد مثبت و 1,710 مرگ و میر

سان برناردینو می افزاید: 19 موارد 0 جدید مرگ و میر

سن برناردینو کانتی گزارش 19 موارد جدید و جدید و میر یکشنبه. این شهرستان دارای تایید 1,751 موارد و 82 مرگ و میر.

Imperial County مقامات بهداشتی گزارش دادند اضافی 19 مورد از coronavirus در روز جمعه. شهرستان در حال حاضر 251 موارد است.

مقامات گزارش جدید مرگ و میر جمعه. این شهرستان گزارش شده و در مجموع 8 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>