به روز رسانی: Rep. Takano ‘نگران’ در مورد Riverside County سرپرستان’ طرح برای لغو بهداشت محلی سفارشات

مایدزرت | No comments

در کنگره ایالات متحده علامت Takano D-ریورساید می گوید: “نگران” یک پیشنهاد Riverside County هیئت ناظران رای گیری خواهد شد در هفته آینده که به دنبال لغو این هفته بهداشت عمومی سفارشات صادر شده توسط دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر به سرعت گسترش coronavirus.

پیشنهاد رهبری, رئیس هیئت مدیره V. مانوئل پرز و سرپرست کارن اشپیگل خواهد شد تا برای رای گیری در روز سه شنبه. در صورت تصویب این امر انصراف از شهرستان داشتیم که بسته شده اند و مدارس و استفاده محدود از زمین گلف و استخر محدود در کوتاه مدت مسکن و اجاره مورد نیاز پوشش صورت و اجتماعی فاصله ،

اشپیگل و پرز ادعا می کنند این طرح را در شهرستان ریورساید در خط با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طرح به بازگشایی کالیفرنیا در مراحل.

آنها همچنین می گویند این امر انجام دور با گیج کننده زوائد آن و آن را آسان تر به مذاکره با دولت زمانی که اقتصاد می کند و در نهایت راه اندازی مجدد.

اما Takano در بیانیه ای در اواخر جمعه گفت که او نمی متقاعد شده scrapping قیصر بهداشت عمومی سفارشات چیزی که حق را فقط رتبهدهی نشده است.

“من نگران هستم توسط سرپرستان’ پیشنهاد برای لغو این COVID-19 بهداشت عمومی سفارشات … هر گونه اقدامات مربوط به بهداشت عمومی ساخته شده در طول این همه گیر و بدون مشورت و تایید علمی و کارشناسان پزشکی خطرناک هستند.” او گفت:.

“من در مخالفت با این پیشنهاد و اصرار ناظران به تجدید نظر در آن” Takano اضافه شده است. “Riverside County همچنان به عنوان یکی از شهرستانهای در کالیفرنیا است که بیشتر تحت تاثیر COVID-19 با بالاترین تعداد موارد است. دکتر قیصر سفارشات و همکاری Riverside County ساکنان کمک کرده اند جلوگیری از افزایش در سیستم بهداشت و درمان و کمک به ما برای جلوگیری از یک کشنده بدترین سناریو است.”

Takano همچنین گفت که او با احتیاط از شهرستان جدید بهبود اقتصادی نیروی کار بود که مونتاژ شده و توسط هیئت مدیره به ارائه بینش چگونه به راه اندازی مجدد اقتصاد محلی.

“این وظیفه نیروی متشکل از رهبران کسب و کار نه علمی و یا کارشناسان پزشکی” Takano گفت. “در حالی که من حساس به اشتیاق برگشت به حالت عادی ما باید اطمینان حاصل شود که هیچ برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد محلی ما هستند پشتیبانی علمی و اطلاعات پزشکی, اثبات این است که بازگشایی کسب و کار خواهد شد و نه خطری برای کارگران و خانواده.”

جو Duffle جمهور ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه 1197 و اینلند امپایر کار شورای گفت او شگفت زده شد زمانی که او آموخته نیروی کار ساخته شده تا عمدتا از نمایندگان از کسب و کار محلی قرار گرفتند.

او روز شنبه گفت که او معتقد است این طرح توسط پرز و اشپیگل به آسانسور قیصر دستورات نشان دهنده یک مقدار نامتناسبی از نفوذ از کسانی که در جامعه کسب و کار.

“من به شما بگویم این است: من همدردی با آنها. من می خواهم آنها را به پول و wildly موفق,” او گفت: از شهرستان رهبران کسب و کار. “اما نه به قیمت از افرادی که در خط مقدم هستند که باید به کار.”

برای هفته Duffle گفت: کار گروه کار کرده اند با شهرستان و مقامات شهرداری به اجرای دستورالعمل برای محافظت از کارگران است. در حال حاضر با این فشار برای لغو محلی بهداشت عمومی سفارشات امکان او ترس و نگرانی از کارگران سراسر شهرستان ریورساید نیست که شنیده می شود.

“این بچه ها می خواهید به نگاهی به 180 و زدن توپ به دولت است. این مسخره,” او گفت:. “این فقط به نظر می رسد مانند یک cop-out به طوری که آنها می توانید می گویند: “خوب برو بحث به دولت'” لوازم شخصی گفت: این پیشنهاد به پایان محلی بهداشت عمومی سفارشات.

او افزود که این فشار به راه اندازی مجدد اقتصاد در حالی که هنوز هم وجود دارد نگرانی در مورد بیماری همه گیر است که یادآور اقدامات شهردار در سال 1975 فیلم “آرواره ها است.” شخصیت به دنبال سرکوب نگرانی در مورد یک حمله کوسه قاتل با بازگشایی این شهر سواحل بسته.

بهبود اقتصادی نیروی کار و حرکت به لغو بهداشت عمومی سفارشات بخشی از همین تلاش با کسب و کارهای محلی برای بازگشایی اقتصاد محلی Duffle گفت.

بازگشایی بیش از حد به زودی او هشدار داد, می تواند منجر به گسترش ویروس مربوط به تعطیلی و آزار کارگران و کسب و کار و حتی بیشتر.

“اگر ما این کار را انجام نمی, راست, ما فقط در حال رفتن به کشیدن بر روی بازیابی,” او گفت:. “سریعتر ما خلاص شدن از شر این (همه گیر) سریعتر ما می توانیم همه چیز به حالت عادی بازگشت. ما نمی توانیم فداکاری مردم به خاطر بهبود اقتصادی.”

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

بیشتر: کالیفرنیا آماده نیست و با خیال راحت به بازگشایی شده است. Coronavirus تست سطوح ناکافی و تحلیل نشان می دهد

بیشتر: من تست شده برای کوروناویروس. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

بادي COVID-19 تست گرفتن در نوک پیکان منطقه ای در سن برناردینو کانتی

تست سرولوژی که می تواند تشخیص وجود آنتی بادی در حال حاضر در حال ارائه در کنار COVID-19 آزمون در نوک پیکان مرکز پزشکی منطقه ای در کلتن.

حضور آنتی بادی در نمونه خون نشان می دهد یک فرد ممکن است قبلا آلوده شده است با coronavirus با توجه به این شهرستان است. اما یک تست مثبت نشان نمی دهد فرد است که سیستم ایمنی بدن به پیمانکاری ویروس.

“در حالی که سرولوژی تستهای مشخص نیست و اگر کسی در حال حاضر با آلوده coronavirus آنها می تواند کمک به اپیدیولوژی درک بهتر coronavirus در حال گسترش در میان جمعیت های مختلف” این شهرستان در بیانیه ای گفت. “این مهم است که اطلاعات در جمعی ما مبارزه با این بیماری همه گیر.”

این آنتی بادی آزمون گرفته خواهد شد و در همان زمان افراد در حال آزمایش برای COVID-19. پس از اخذ اجازه از بیمار, بهداشت و درمان کارگران انجام خواهد شد این آزمون با در نظر گرفتن انگشت خراش نمونه خون این شهرستان گفت.

قرار ملاقات را نمی توان ساخته شده برای تست سرولوژی. آن است که تنها در دسترس در کلتن محل به عنوان جمعه اما امیدوار به ارائه آن در مکان های بیشتری در هفته آینده.

مراقبت در عمل برای کمک به سن برناردینو Co. سهولت مسکن مشکلات ناشی از ویروس

اقتدار مسکن شهرستان سان برناردینو آماده است برای دریافت بیش از 1.5 میلیون دلار در اقتصادی کمک از دولت فدرال است.

Rep. پیت اگویلار دو لا فرانترا, D-ردلندز جمعه اعلام کرد که سازمان مسکن خواهد دریافت وجوه از طریق مراقبت در عمل برای جبران درآمد اجاره از دست رفته به علت مشکلات اقتصادی ناشی از کروناویروس, او در بیانیه ای گفت.

حدود $40,000 خواهد شد تعیین شده برای تمیز کردن وسایل و تجهیزات حفاظتی برای مستاجران و مسکن سازمان, کارکنان, او گفت:.

“من با افتخار اعلام این بودجه را به مطمئن شوید که منطقه ما همچنان به ارائه مسکن ارزان قیمت گزینه برای ما ساکنان در حالی که اجرای جدید راهکارهایی برای جلوگیری از گسترش این ویروس” اگویلار دو لا فرانترا در بیانیه ای گفت.

Coronavirus مورد به روز رسانی شهرستان

Riverside County: مقامات بهداشت در روز شنبه گزارش شده 85 جدید کروناویروس موارد و پنج ویروس جدید مربوط به مرگ و میر. در مجموع 161 نفر کشته شده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان تعداد کل موارد به نظر می رسد که دو برابر بیش از گذشته 17 روز به 4,164. در حال حاضر 210 نفر از بیماران بستری از جمله 83 در بخش مراقبت های ویژه.

علاوه بر این مقامات گفت: 1,945 مردم بهبود یافته اند.

در Riverside County jail سیستم 149 زندانیان دارای آزمایش مثبت و دو زندانی کشته شده اند. مقامات گفت: 120 زندانیان را بازیافت.

شهرستان تایید کرده است در مورد 166 مورد در هر 100,000 نفر است. این است که به پیشی کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 2,090 آزمون اداره هر 100 ، 000 نفر. در مجموع این شهرستان دارای اداره 51,228 آزمون.

مقامات شهرستان در روز شنبه گزارش 13 مورد جدید و جدید و میر در Coachella Valley نه شهرستانها که 705 موارد مثبت و 25 virus مربوط به مرگ و میر.

  • کلیسای جامع شهر: 100 مورد و 1 مرگ
  • Coachella: 129 موارد و مرگ و میر 2
  • دزرت هات اسپرینگز: 40 نفر و مرگ و میر 0
  • Indian Wells: 13 نفر و مرگ و میر 0
  • Indio: 139 موارد و مرگ و میر 4
  • La Quinta: 72 مورد و 1 مرگ
  • Palm کویر: 90 موارد و مرگ و میر 5
  • پالم اسپرینگز: 96 موارد و 9 مرگ و میر
  • رانچو مایراج: 26 نفر و 3 و میر

Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف دست: 8 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 9 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 30 مورد و 0 مرگ و میر; North Shore: 6 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 13 نفر و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 3 و 0 و میر; حرارتی: 11 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: موارد 2 و 0 و میر

کالیفرنیا: 52,197 موارد مثبت و 2,171 مرگ و میر ناشی از شنبه.

سان برناردینو شهرستان: مقامات بهداشت عمومی در اوایل روز شنبه گزارش 69 جدید تایید COVID-19 موارد جدید مرگ و میر.

در مجموع مقامات تایید کرده اند 2,182 موارد و 97 مرگ و میر. تعداد موارد در این شهرستان دو برابر شده است در 10 روز گذشته.

مقامات گفتند که تست شده اند 20,696 بیماران که 10.5 درصد تست مثبت برای کوروناویروس.

شهرهای با بیشترین تعداد موارد سن برناردینو با 263 موارد فونتانا با 257 و یوکایپا با 177.

وجود دارد کمی بیشتر موارد در زنان (50.8.%) بيش از مردان (48.9%) با چهار مورد مشخص شده به عنوان “ناشناخته است.” مرگ از COVID-19 است که در مردان شایع تر از زنان است.

Imperial County: مقامات بهداشت عمومی گزارش 358 موارد 141 بهبود بیماران و نه ویروس های مربوط به مرگ و میر, از شنبه. علاوه بر این 2,340 بیماران آزمایش شده اند به گفته مقامات بهداشتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>