به روز رسانی: San Bernardino County مونتاژ بازیابی وظیفه نیروی بی خانمان مسکن

مایدزرت | No comments

سن برناردینو کانتی اعلام کرد تلاش ها به طور موقت به خانه افراد دچار بی خانمانی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به شهرستان مطبوعاتی فرستاده شنبه شب.

شهرستان در حال حاضر قرار داده شده 26 نفر در هتل واحد و برنامه ای برای کار با سایر هتل ها به راه اندازی سرپناه موقت.

این شهرستان نیز قرار است به خانه افراد دیگر در 20 دولت-بودجه تریلر در گلن هلن پارک منطقه ای در شهرستان سن برناردینو. هر تریلر می توانید خانه یک فرد یا یک خانواده از دو. سرنشینان را امضا موافقت نامه نیاز آنها را به باقی می ماند در پارک زمینه را برای مدت 14 روز باقی بماند.

افراد بدون coronavirus به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مشکوک به COVID-19 مثبت خواهد بود قادر به دریافت این طور موقت دادن.

بی خانمان, افراد بیش از 65 سال و کسانی که دارای شرایط بهداشتی اساسی را اولویت دریافت مسکن پس از, باردار, زنان بی خانمان و بی خانمان افرادی که در معرض ویروس و نیاز به جداسازی اما غیر علامت دار.

“این پناه تلاش مهم است نه تنها برای حفاظت از سلامت افراد بی خانمان و یا خانواده ها بلکه برای حفاظت از کل جامعه از گسترش این رمان coronavirus” سان برناردینو شهرستان هیئت ناظران رئیس کورت Hagman در بیانیه ای گفت.

سان برناردینو شهرستان نزدیک به 2000 نفر از افراد بی خانمان مقامات تخمین می زنند حدود 300 هستند در معرض خطر بالا برای توسعه شدید COVID-19 عوارض با توجه به سن و شرایط بهداشتی اساسی.

با این در ذهن شهرستان هدف این است که برای امن در مجموع 300 موقت واحد برای کمک به منزوی کردن این افراد از قرار گرفتن در معرض بالقوه. این شهرستان نیست و در عین حال باید تمام این واحد راه اندازی و یا تایید کرد.

این حرکت در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرایی به منظور حفاظت از امنیت عمومی و گسترش COVID-19 میان دولت ترین جمعیت های آسیب پذیر. سن برناردینو کانتی را دریافت بخشی از 800 میلیون دلار در دولت بودجه اضطراری به سرعت پیاده سازی مسکن موقت راه حل.

سفارش نیاز به شهرستانهای همکاری با دولت های فدرال و ایالتی و محلی سازمان برای ایجاد گسترده برنامه های حمایتی برای افراد بی خانمان در طول مدت اقامت خود را در مسکن موقت است.

سان برناردینو شهرستان ارائه خواهد شد وعده غذایی بسته به تمام افرادی که برای دریافت این کارگماری و کارکنان را روزانه گوشی تماس بگیرید.

امنیت ارائه خواهد شد در هر سایت در 24 ساعت شبانه روز.

افرادی که قبول این سرمایه گذاری باید به امضای یک توافق که شامل یک تعهد برای هیچ بازدید کننده پرهیز از الکل و سوء مصرف مواد تخلیه در پایان 14 روز اقامت و شرکت در جلسات منظم با مدیر مورد.

بهبود اقتصادی در جریان برنامه ریزی

San Bernardino County مقامات نیز آغاز نصب و راه اندازی یک نیروی کار برای آماده شدن برای چگونه به بهترین وجه به ظهور از این بیماری همه گیر با یک دست نخورده اقتصاد است. این گروه به نام San Bernardino County COVID-19 بازیابی ائتلاف و از آن خواهد شد به کارگردانی شهرستان هیئت ناظران رئیس کورت Hagman.

“ما هر چه زودتر شروع به صحبت کردن در مورد آنچه که بازیابی و ما پس از COVID-19 شهرستان به نظر می رسد حتی در حالی که مقابله با بحران خود را قوی تر و پایدار بازیابی ما خواهد بود” Hagman در بیانیه ای گفت: اگر چه او هشدار داد که این خبر به این معنا نیست که بحران نزدیک به بیش از.

San Bernardino County مقامات گزارش 90 جدید کروناویروس موارد دوشنبه آوردن این شهرستان را در مجموع به 997 موارد مثبت. بیش از 9,300 آزمون انجام شده است بازده یک درصد مثبت نرخ حدود 10.4%. شهرستان منسوب 31 مرگ و میر به این ویروس به همان تعداد به عنوان گزارش در روز قبل از.

اعضای این ائتلاف هنوز انتخاب شده است تا جزئیات پراکنده باقی می ماند. اما این شهرستان گفت: آن را شامل همکاران از جامعه کسب و کار و همچنین به عنوان شهرستان دولت.

در بخش جانبی این شامل بخش متمرکز اقتصادی و توسعه نیروی کار و همچنین به عنوان مسکن. از کسب و کار صنایع زیر را نمایندگی: حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش مراقبت های بهداشتی نهادهای مذهبی, خرده فروشی, ساخت, آموزش هتلداری و گردشگری.

Riverside County موارد همچنان به کوه

Riverside County مقامات بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد که نه بیشتر مردمی در این شهرستان به عنوان یک نتیجه از گسترش coronavirus.

یکشنبه — که غیر منتظره ای آرام به کلیساها برگزار می شود از راه دور عید پاک خدمات از طریق live-جریان — نمایندگی بزرگترین و تنها روز افزایش در این شهرستان تعداد موارد تایید شده پس از همه گیر شروع با 188 مثبت نتایج آزمون آینده. روز دوشنبه در این شهرستان اعلام کرد اضافی 132 موارد است.

شهرستان در حال حاضر دارای 1,751 موارد و 50 مرگ و میر. در مجموع 297 مردم را بهبود 103 بیش از گزارش روز قبل از.

به عنوان موارد افزایش نمایی دقیق تر داده ها در آزمایش میزان مورد نیاز است برای تعیین دقیقا چگونه نزدیک این منطقه به ویروس ” اوج. یک طرح منتشر شده توسط این شهرستان در هفته گذشته نشان داد که 10,000 تخت بیمارستان مورد نیاز خواهد بود در اوایل ممکن است تنها با 1,503 در دسترس است.

Riverside County مقامات بهداشت همچنین اعلام کرد بیش از آخر هفته که یک چهارم جامعه coronavirus تست سایت را باز روز سه شنبه در پرریس Fairgrounds در دریاچه پرریس درایو. افرادی که می خواهید به آزمایش نیاز به تماس 800-945-6171 به برنامه قرار ملاقات.

بیشتر: Coachella Valley شهرستانها هستند و مصرف اقتصادی بازدید با توجه به کوروناویروس. در اینجا این است که چگونه رهبران شهر برنامه ریزی برای جبران

از من بپرسید هر چیزی: Rep. رویز خورشید صحرا به میدان coronavirus سوالات

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

“این بیماری همه گیر پیشرفت دانش قدرت است. بیشتر تست داده و ما باید سریعتر ما می توانید کنترل این ویروس و بازگشت به کسب و کار” سرپرست جف هویت پنجم منطقه در بیانیه ای گفت. “این به ما می دهد بسیار مهم اواسط شهرستان محل سکونت و من بسیار خوشحال به آن را ببینید ،

مقامات گفت: بیش از 18000 نفر در این شهرستان شده بود را آزمایش کردند که از روز شنبه.

Imperial County: موارد بالغ بر 87 از روز شنبه افزایش هشت از شهرستان آخرین به روز رسانی آوریل 9. تعداد دفعات مشاهده شده مرگ باقی می ماند و در سه. در مجموع 675 نفر آزمایش شده برای این ویروس از 667 دو روز پیش.

داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که از بعد از ظهر دوشنبه بیش از 1.9 میلیون نفر در سراسر جهان تا به حال قرارداد این ویروس در حالی که بیش از 118,500 تا به حال از آن درگذشت.

Coachella Valley: تا کنون موارد

Riverside County: این شهرستان گزارش 132 جدید COVID-19 موارد دوشنبه بعد از ظهر پرورش این شهرستان را در مجموع به 1,751 موارد است. از شهرستان 1,751 موارد 297 افراد بهبود خواهد داد. شهرستان تلفات افزایش یافت نه به 50 است.

مقامات شهرستان را تایید کرده اند 398 موارد مثبت و 17 ویروس های مربوط به مرگ و میر در Coachella Valley نه شهرستانها از شنبه, از جمله:

 • کلیسای جامع شهر: 49 موارد و 1 مرگ
 • Coachella: 60 نفر و مرگ و میر 0
 • دزرت هات اسپرینگز: 18 مورد و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 10 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 79 مورد و 2 مورد مرگ و میر
 • La Quinta: 31 مورد و مرگ و میر 0
 • نخل کویر: 59 موارد و 3 و میر
 • پالم اسپرینگز: 70 مورد و 8 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 22 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: موارد 3 و 0 و میر; لبه بیابان: موارد 2 و 0 و میر; کویر کف دست: موارد 4 و 0 مرگ و میر; گارنت: 4 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 10 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: موارد 3 و 0 و میر; آسمان دره: 1 مورد و 0 مرگ و میر; حرارتی: 5 مورد و 0 مرگ و میر; هزار و کف دست: موارد 3 و 0 و میر; ویستا سانتا رزا: 0 موارد و 0 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا: 22,348 موارد مثبت و 687 مرگ و میر ناشی از شنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت:.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>