به روز رسانی: خود را پیگیری محرک چک کنید; بدون چهره-پوشش استناد در پالم اسپرینگز

مایدزرت | No comments

به آرامی اما مطمئنا مالیات دهندگان در حال گفتن دوستان خود را و بله ارسال اخبار در رسانه های اجتماعی که آنها در حال حاضر در حال دیدن محرک نقدی وارد حساب های بانکی خود را.

و خدمات درآمد داخلی انتظار می رود که به شما ابزار آنلاین به محض این که روز شنبه برای دریافت بهتر راهنمایی در زمانی که شما خود را ببینید اقتصادی پرداخت از طریق IRS.gov/eip. IRS گفت: این ابزار به شما اجازه رفتن آنلاین برای بررسی وضعیت پرداخت از جمله تاریخ برنامه ریزی شده برای سپرده شود و یا از طریق پست.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که روز شنبه وزارت خزانه داری است که جلوتر از برنامه در گرفتن پول و انتظار دارد که بیش از 80 میلیون نفر را از دریافت پول محرک توسط چهار شنبه.

وزارت خزانه داری انتظار دارد که یک “اکثریت بزرگ آمریکایی واجد شرایط دریافت خواهد کرد تاثیر اقتصادی پرداخت طی دو هفته آینده.”

هیچ چهره-پوشش استناد صادر شده است در پالم اسپرینگز

در طول پالم اسپرینگز شورای شهر نشست ویژه روز یکشنبه رئیس پلیس برایان ریس گفت گروه او بود و در این میان بازدید از فروشگاه های مواد غذایی و جلسه با مدیران فروشگاه به بحث روز دوشنبه صورت-پوشش قیمومیت که نیاز ضروری کسب و کار مطابق با شهرستان نظم و موظف تمام کارکنان و مشتریان پوشیدن چهره پوشانده اند.

دستور همچنین گفت: باید به کسب و کارهای پست علامت های تقویت کننده صورت-پوشش مورد نیاز برای ساکنان قبل از آنها وارد یک کسب و کار باز است.

ریس گفت: بخش فروشگاه ها با ارائه یک کپی از سفارش, علامت و پاسخ دادن به سوالات. پس از بازدید از تمام فروشگاه های مواد غذایی گفت: در این بخش متوقف خواهد شد توسط دیگر ضروری کسب و کار مانند خانه انبار و لاو.

ریس گفت: هیچ استناد صادر شده است. او همچنین گفت: شهروندان می توانند گزارش coronavirus نقض به یک خط تلفن است که کارکنان در هفت روز هفته از ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر ساکنان می توانید تماس بگیرید 760-323-8159.

با خط تلفن به اداره پلیس است که به دنبال نقض غیر ضروری کسب و کار که در حال باز کردن و یا “مهم” گردهمایی ریس گفت.

“این است که یک خط به ما اطلاع در مورد یک فرد راه رفتن در خیابان بدون ماسک در” ریس گفت.

این شهر دستور آمد تقریبا دو هفته پس از شهرستان دستور داد ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی و محدود تجمعات از هر تعداد از افراد خارج از اعضای خانواده زندگی در همان خانه.

در پالم اسپرینگز و در سراسر شهرستان ضروری کسب و کار مانند ایستگاه های گاز و فروشگاه های مواد غذایی و پزشکی به دفاتر مجاز به کار گیرند. این کسب و کار باید به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و کارکنان و مشتریان ملزم به پوشیدن پوشش صورت.

در این جلسه یک تعداد انگشت شماری از مردم به نام به جلسه به ارائه نظرات عمومی.

آنا Cabral از ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه های محلی 1167 که نشان دهنده 19,000 کارگران گفت: سازمان در حمایت از چهره-پوشش سفارش.

او پرسید: این شهرستان در نظر گرفتن اقدامات بیشتری از جمله محدود کردن تعدادی از مشتریان داخل فروشگاه به 20 تا 30 درصد از اشغال درخواست کارفرمایان برای ارائه به کارگران با تجهیزات حفاظت شخصی و با استفاده از نیروهای امنیتی برای کمک به کنترل جمعیت و “هر سرکش مشتریان” در میان پیشنهادات دیگر.

شورای شهر انتظار می رود که به بحث در مورد سفارش در مورد ارائه ایمنی اضافی برای حمایت از کارگران ضروری در مارس 23, جلسه, شهردار جف Kors تایید کرد.

پالم اسپرینگز رئیس پلیس: جلوگیری از تجمع در دنباله سر

پالم اسپرینگز شورای شهر همچنین در مورد مسیرهای پیاده روی در طول روز شنبه جلسه ویژه.

Darlene Backlund یک پالم اسپرینگز مقیم و racewalking قهرمان به نام در و گفت: او نمی خواست این شهر را تعطیل مسیرهای پیاده روی.

“همانطور که من پیاده روی مردم بسیار احترام در مسیرهای پیاده روی در دادن از راه دور و با پوشیدن ماسک,” او گفت:.

ریس تکرار نظرات خود را.

“همه چیز (Backlund) گفت: آن را به عنوان مربوط به مردم بسیار احترام نگه داشتن فاصله خود را با پوشیدن ماسک خود را — آن را دقیقا همان اطلاعات ما در حال دریافت در اداره پلیس,” او گفت:.

ولی ریس گفت که او شنیده شکایت برخی از مردم با تجمع در trailheads یا یک فاصله کوتاه از آنها را به عنوان آنها راه رفتن به سمت trailheads. او خواست بازدید کنندگان اجتماعی را حفظ فاصله.

پالم اسپرینگز: خانه دوم مجاز

با توجه به تعطیلات کوتاه مدت اجاره, شهرستان پالم اسپرینگز کارکنان اطلاع اعضای شورای روز سه شنبه از دو استناد و یکی دیگر برای تبلیغات اجاره.

این شهر همچنین توضیح داد که آیا بازدید کنندگان مجاز هستند در یک خانه دوم. تحت دولت شهرستان و شهرستان سفارشات شهرستان وکیل جف Ballinger گفت: داشتن دوستان و خانواده بیرون آمدن به ماندن در خانه دوم پذیر نیست.

“این یک کمی کمتر روشن با توجه به صاحب خانه دوم اگر آنها در حال رفتن به اموال خود را, اما قطعا دوستان و خانواده نباید در اینجا,” او گفت:.

“حتی کسانی که در حال بازدید از خانه دوم خود را (آنها) واقعا باید ناامید از آینده در اینجا به دلیل این که مالیات محلی زیرساخت” Ballinger اضافه شده است.

Riverside County می بیند بزرگترین سنبله

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گزارش روز سه شنبه بزرگترین واحد-روز افزایش در تعداد از تایید coronavirus موارد پس از ردیابی آغاز شد و با بیش از 200 موارد اضافی آوردن این شهرستان در مجموع به 1,961.

شهرستان گزارش روز چهارشنبه صبح که 247 نفر در بیمارستان بستری هستند و با توجه به coronavirus با 66 از این افراد در بخش مراقبت های ويژه.

Riverside County مقامات بهداشتی گزارش هیچ ویروس جدید مربوط به مرگ و میر همراه با 210 موارد جدید ترک تلفات بدون تغییر در 50. در مجموع 376 مردم را بهبود مقامات گفت که 79 بیش از گزارش روز دوشنبه. موارد تقریبا دو برابر شده پس از آخرین هفته مارس 7, زمانی که کل 1,016.

نسبت به روز قبل موارد در Coachella Valley افزایش 34 به علاوه اضافی نه موارد در unincorporated جوامع است.

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: این شهرستان است که هنوز هم عقب وارد شده در تست های دو روز و در ادامه به تحت آزمون ، در میان شهرستان های تست سایت 2,200 آزمون را می توان انجام هر روز.

محلی شهرستانهای: تا کنون موارد

در سن برناردینو کانتی مقامات گزارش 90 جدید کروناویروس موارد دوشنبه آوردن این شهرستان را در مجموع به 977 موارد مثبت. بیش از 9,300 آزمون انجام شده است بازده یک درصد مثبت نرخ حدود 10.4%. شهرستان منسوب 31 مرگ و میر به این ویروس به همان تعداد به عنوان گزارش در روز قبل از. هیچ تغییر به آمار و ارقام گزارش شده از 6 بعد از ظهر روز سه شنبه.

Imperial County روز سه شنبه گفت: تا به حال در مجموع 117 تایید coronavirus موارد تا 17 از روز قبل با سه مرگ و میر; تعداد 977 نفر آزمایش شده است با یک رای مثبت از نزدیک به 12 درصد است. اکثر موارد افراد در سنین 18 تا 49 سال و خوشه در county کد پستی است که نزدیک ترین مرز مخیکالی. Imperial County گفت که 39 نفر بهبود بود.

یک هفته پیش وجود دارد 73 موارد مثبت در شهرستان امپریال و 596 نفر تست شده برای ویروس.

کالیفرنیا به نظر می رسد مسطح منحنی

تعداد تازگی تایید COVID-19 موارد ایالت آغاز شده است به سرعت سیگنالینگ گلدن استیت با موفقیت مسطح منحنی.

موارد تایید شده در کالیفرنیا صعود از 22,348 روز دوشنبه به 23,338 در روز سه شنبه افزایش 4 درصد. ایالت در مجموع 758 مرگ و میر مقصر شناخته شده است در coronavirus.

از سه شنبه 3,124 نفر بستری در بخش دولتی با توجه به این ویروس از جمله 1,177 در بخش مراقبت های ویژه.

همانطور که از روز دوشنبه جمعیتی تفکیک موارد تایید شده در کالیفرنیا بود که تقریبا در خط با دولت را به طور کلی تنوع بر اساس اطلاعات از 63 درصد از این موارد است.

آخرین کالیفرنیا اعداد نشان می دهد Latinos با بالاترین درصد از coronavirus موارد در 35% پس از سفیده با 32% از موارد آسیایی ها در 13 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار با 7% از کل موارد. دو درصد از موارد شده اند در میان بومیان هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام و 0.2 درصد بوده است در میان سرخپوستان آمریکایی و یا بومیان آلاسکا 2 درصد در میان افرادی که به عنوان چند نژادی ٪ و 9 ٪ که شناخته شده به عنوان “دیگر”.

به دنبال در 86% از دولت coronavirus مرگ و میر دولت یافت سفید پوستان ساخته شده تا بیشترین سهم مرگ و میر با 41 درصد از این موارد است. که پس از 28 درصد از لاتین تبارها 16 درصد از آسیایی ها و 10% در آمریکایی های آفریقایی تبار 1% در افرادی که چند نژادی, 0.5% در آمریکا یا آلاسکا بومی 0.7% در بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام و 1.5 درصد در افرادی که شناخته شده به عنوان دیگر.

داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که از بعد از ظهر سه شنبه نزدیک به 2 میلیون نفر در سراسر جهان تا به حال قرارداد این ویروس در حالی که بیش از 125,000 تا به حال از آن درگذشت.

Coachella Valley: تا کنون موارد

مقامات شهرستان را تایید کرده اند 432 موارد مثبت در Coachella Valley نه شهرستانها از شنبه و 19 ویروس های مربوط به مرگ و میر از جمله دو گزارش از روز قبل. Indio دیدم یکی از بزرگترین روز پرش با 11 مورد جدید گزارش روز شنبه از تمام دره شهر که شامل:

 • کلیسای جامع شهر: 51 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 66 موارد و مرگ و میر 0
 • دزرت هات اسپرینگز: 22 مورد و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 10 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 90 موارد و مرگ و میر 2
 • La Quinta: 33 نفر و مرگ و میر 0
 • نخل کویر: 65 موارد و مرگ و میر 5
 • پالم اسپرینگز: 72 مورد و 8 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 23 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 2 و 0 و میر; کویر کف دست: موارد 4 و 0 مرگ و میر; گارنت: 6 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 14 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 4 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: 1 مورد و 0 مرگ و میر; حرارتی: 6 مورد و 0 مرگ و میر; هزار و کف دست: موارد 3 و 0 و میر; ویستا سانتا رزا: 0 موارد و 0 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا: 23,338 موارد مثبت و 758 مرگ و میر به عنوان از آوریل 13. ادارات بهداشت محلی گزارش کرده اند 2,599 COVID-19 موارد مثبت در کارکنان بهداشتی — تقریبا 11 درصد از کل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>